Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5395/27565 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2022
Mazowiecki WZBS
ALK

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17674Wanda BatorskaMA06
2.17155Sławomir BąkMA53
3.20234Tomasz BąkowskiMA01
4. Grzegorz Bettin-02
5.12685Witold BieleckiMA2.511
6.19470Tamara CesarzMA23
7.06546Bogusław ChomentowskiMA57
8.06551Jacek CiechomskiMA195
9. Lidia Dąbrowska-010
10.17855Jan DąbrowskiMA010
11.10191Artur DuczmalewskiMA51
12. Ela Frąckiewicz-01
13.13711Magdalena GłombińskaMA33
14.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA33
15.06616Łukasz GrodzickiMA58
16.08543Marek JaroszkiewiczMA31
17.19157Grażyna JaskulskaMA25
18. Alicja Jełowicka-02
19.10356Agnieszka JonczykMA45
20.20898Bogusław JóźwiakMA14
21.06661Waldemar KałużyńskiMA91
22.21524Barbara KasiakMA06
23.16997Joanna KlamczyńskaMA1.56
24.16996Marek KlamczyńskiMA1.56
25. Ben Klauder-01
26. Michał Klonowski-01
27.18165Dariusz KłodosMA32
28.06697Jarosław KostrzewaMA112
29.19375Zbigniew KozerskiMA21
30.17675Janusz KrólikowskiMA44
31.17695Wacław KryńskiMA1.52
32.12208Krzysztof KudokasMA1.51
33.17873Adam KutszyńskiMP21
34. Barbara Lenard-02
35. Marek Lisiewski-01
36.13622Mirosław ŁopaciukMA52
37.18780Andrzej MakohinMA11
38.10549Jerzy MałożewskiMA92
39.17362Jarek MarkowskiMA21
40.18457Urszula NiespodziewańskaMA11
41. Anna Nowak-02
42. Elżbieta Olejnik-01
43.18756Henryk OsińskiMA21
44. Ewa Palmowska-02
45.18781Jacek PiliszekMA11
46.21445Cezary PleskaczMA01
47.20763Andrzej PolakMA0.54
48.19938Miłosz PolakMA1.53
49.15156Hanna ProbolaMA2.53
50.09607Henryk PrzybysławskiMA54
51.10435Waldemar PutzMA51
52.21455Anita Rakszewska-MichnowskaMA0.52
53. Zbigniew Rataj-01
54.17673Stanisław RowickiMA02
55.14195Jarosław SkibińskiMA210
56.06940Sylwester SommerMA51
57.20232Krzysztof StańczakMA0.51
58.19518Bolesław StudzińskiMA1.52
59.19080Jan SzewczykMA21
60. Magdalena Szpak-03
61. Marcin Szpak-03
62.10507Igor TerszakMA43
63.04166Piotr TokarskiMA21
64.15157Wojciech WajdaMA1.52
65.21446Szymon WięckowskiMA0.51
66.18166Arkadiusz WódkowskiMA32
67.13463Arkadiusz ZadwornyMA48
68. Olga Zagożdżon-01
69.19122Anna ZalewskaMA24
70.17837Mirosław ZawiślakMA37
71.10520Adam ZiółkowskiMA13

Łącznie 216 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:39:13 (0.2367/81) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.