Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5391/27603 zbitka

szczegóły imprezy

Funbridge
Funbridge 02
poniedziałek, 28 lutego 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.07232Grzegorz AndrzejowskiMP511
2.18959Wanda Balawender-CzynszKP2.531
3.09415Marcin BanachWM1.55
4.19069Paweł BarczykMP1.512
5.19926Jacek BarskiDS230
6.19724Bartosz BejenkaPD216
7.09930Mirosław BiałożytSL138
8.21132Sabina BlitekMA02
9.09740Dariusz BłachnioMA217
10.21034Kacper BoberPM05
11.04197Wojciech BobrekWM125
12.01282Adrian BrzuzyWM16
13.05578Ryszard BuczekLD35
14.19771Izabella BudziszewskaWP0.58
15.19772Arkadiusz BudziszewskiWP1.56
16.17344Krzysztof ChełstowskiPM2.56
17.14586Magdalena ChmielewskaMP25
18.19833Jan ChmuraLU111
19.13420Adam CichońMP36
20.01025Roman CieślaPK99
21.15988Ryszard CieślikMP49
22.03103Robert CimrSL78
23.04553Elżbieta CzekajPM1215
24.21326Łukasz DąbrowskiMA010
25.17228Mirosław DerwojedKP2.512
26.14626Mateusz DominikMP2.55
27.09807Piotr DrągSL411
28.21183Jerzy DymkeMA08
29.18932Krzysztof DzierżakKP28
30.10123Karol EreminowiczWP013
31.01297Mirosław FechnerDS711
32.18618Maciej FularzLB2.515
33.17740Lidia GapińskaWP2.52
34.08203Wojciech GawełOP217
35.21146Janusz GieruszyńskiMA05
36.20988Jan GolińskiMP1.54
37.10899Janusz GorczyńskiKP29
38.17916Kajetan GościańskiWP2.55
39.12439Arkadiusz GotwaldLD45
40.20349Izabela GórnickaLB15
41.19847Artur GórnikMP1.519
42.08253Witold GrochulskiLU54
43.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.57
44.09020Kazimierz GrzeszkowiakMA412
45.19403Andrzej GrześkoWP1.511
46.19103Piotr GuzikMA223
47.21171Jacek JakóbskiSL08
48.18391Urszula JakubowskaLD210
49.17209Krzysztof JaneckiWP22
50.12046Przemysław KacprzakKP411
51.10402Tomasz KalembkiewiczLB39
52.21056Jan KaliciakSL1.56
53.14022Adam KarpińskiPM1.526
54.03766Stefan KaźmierczakKP410
55.03245Korneliusz KempaSL43
56.18677Andrzej KitaKP1.51
57.14369Józef KlimowskiZP48
58.03769Zbigniew KłopotekKP2.519
59.21419Tomasz KolanowskiMA05
60.01392Andrzej KołodziejczykDS2.52
61.01397Piotr KoreckiLB716
62.11394Joanna KotarbaMP416
63.11393Paweł KotarbaMP58
64.17854Dariusz KrakowiakMA416
65.11358Aleksander KrychMA713
66.18247Urszula KsiążekSL0.51
67.21263Roman KujaczyńskiZP017
68.05166Dariusz KurzawskiWP510
69.08859Krzysztof LewandowskiDS711
70.01458Wojciech LubasDS57
71.12490Małgorzata LudwikowskaMP37
72.09466Piotr LudwikowskiMP59
73.07928Mariusz ŁasiewickiMA52
74.10209Igor ŁosiewiczMA99
75.04355Mariusz MacielakMA58
76.20427Ignacy MakarewiczWM04
77.06337Jerzy ManeckiMA55
78.19825Ireneusz MichalewiczPM0.58
79.11809Krzysztof MielnikPM912
80.04652Jerzy MisiakPM1318
81.01511Robert MroczekDS48
82.10928Robert NiedziałkowskiMA57
83.03875Tomasz NowakKP416
84.20680Wojciech OkrzesikSL210
85.07101Kajetan OlewiczOP712
86.18936Witold OrzeszkoKP17
87.12374Zdzisław PatreuhaDS52
88.02533Tomasz PawlukLU58
89.14514Halina PietrzykowskaDS331
90.16585Adam PigulskiKP47
91.04682Jacek PiotrowskiPM1210
92.01146Robert PrzybyłoPK79
93.16936Bolesław RadkoMA32
94.06073Igor RegułaLD39
95.18070Andrzej RudzkiWP26
96.07262Tomasz RusiłkoMP1.51
97.02398Sławomir RuteckiLB72
98.17023Krzysztof RutkowskiZP2.510
99.05371Grzegorz SamolWP512
100.01879Jerzy SerafinOP510
101.13287Marek SewiołłoMP04
102.18785Paweł SierakowskiMA36
103.16208Robert SikoraLB57
104.20166Krzysztof SinieckiDS16
105.09245Tomasz SinkiewiczWM77
106.07114Waldemar SkóraLD159
107.01644Eugeniusz SoińskiDS514
108.07312Dariusz SosinPD713
109.16287Artur SoszyńskiMA16
110.19485Adrianna StaniszewskaMA1.52
111.19484Urszula StaniszewskaMA23
112.01657Waldemar StaniszewskiDS310
113.11813Bartosz StępieńWP713
114.14508Zdzisław StoszekLD318
115.11769Tomasz StryszawskiMP99
116.06103Wacław StupnickiZP48
117.20919Leszek SuperaLD016
118.20261Roger SzarekDS1.56
119.07736Maciej SzczepańskiWP35
120.19366Piotr SzewczykMP2.58
121.11325Tomasz SzewczykPD414
122.10501Ireneusz SzulcDS546
123.07663Krzysztof SzymczakWP54
124.09932Arkadiusz SzymielMA47
125.19086Marek SzyszkiewiczMA17
126.21408Krzysztof ŚwiątkowskiSL1.57
127.08797Michał TuszyńskiMP515
128.09785Tomasz TwarógPK517
129.10022Piotr UrbańskiMA48
130.15899Grzegorz WalczewskiSL23
131.13078Mariusz WanatMP0.56
132.08259Andrzej WardzińskiMA29
133.05859Artur WasiakMA1210
134.18996Natalia WęgleńskaMA1.52
135.02566Zdzisław WidomskiLU512
136.21178Łucja WinogrodzkaWP18
137.16206Mirosław WiśniewskiDS19
138.01739Rafał WolańskiSL95
139.13086Ewelina WowkonowiczMA27
140.13674Wiesław WruckKP2.53
141.16524Paweł ZaleckiMP0.53
142.19122Anna ZalewskaMA28
143.05880Marcin ZbrojaLD717
144.04755Danuta ŻabickaPM711
145.18175Jacek ŻygowskiPM07

Łącznie 1358 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.12:54:08 (0.3393/155) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.