Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5449/27746 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Mityng Łuczniczka
OTP** - Otwarte Mistrzostwa Województwa na impy - cavendish usredniony
sobota, 23 kwietnia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
SW
18
17
61.468442
2.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
59.247839
3.04242
02519
Andrzej Fronczak
Bartosz Matras
PM
LU
18
9
58.547236
4.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
2.5
17
55.136734
5.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LB
SW
15
21
50.496131
6.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
41.125628
7.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
39.495126
8.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
34.294523
9.11551
11550
Grzegorz Jarząbek
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
13
34.184020
10.04602
10354
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Przybielski
PM
PM
18
4
31.953417
11.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SW
7
21
31.592915
12.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
31.552412
13.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
29.83189
14.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
28.67179
15.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
28.41168
16.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
4
26.85158
17.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
26.12147
18.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
7
23.88137
19.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
22.92126
20.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
21.47116
21.03724
03529
Leszek Hejne
Jacek Szczerbowski
KP
SL
7
9
20.93105
22.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
17.0995
23.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
16.6484
24.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
13
5
16.6074
25.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
15.0863
26.18932
12046
Krzysztof Dzierżak
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2.5
4
15.0563
27.12983
04399
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
PM
PM
5
5
12.5553
28.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
3
12.5442
29.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
3
12.5432
30.09259
10314
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
5
5
9.9921
31.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
7.6511
32.16787
03824
Justyna Graniczny
Paweł Łęcki
KP
KP
2.5
3
2.3411
33.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
0.2711
34.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
-0.3011
35.17294
04829
Marek Bałabuch
Marek Pietrzak
KP
PM
3
5
-1.0611
36.14956
03954
Wiesław Pytliński
Maciej Sukniak
KP
KP
2
4
-3.2611
37.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
-3.7311
38.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
-6.6111
39.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
-7.7511
40.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
5
5
-8.4311
41.15721
04848
Henryk Jeliński
Maria Tomczewska
KP
PM
3
7
-9.3711
42.08250
18065
Andrzej Karczewski
Lech Kobajło
KP
KP
4
1.5
-12.3411
43.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
1.5
5
-16.2211
44.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
-20.7411
45.16712
20201
Ewa Krakówka
Piotr Mizak
KP
KP
2.5
1.5
-22.1611
46.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
0
0
-23.5311
47.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
4
-23.6711
48.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
-24.3511
49.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
3
1.5
-26.4311
50.03861
11296
Leszek Moszczyński
Artur Pomarański
LB
OP
7
7
-27.3811
51.05059
03920
Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
ZP
KP
13
13
-35.5811
52.18964
20417
Wiesław Gorczewski
Cezary Miodyński
KP
KP
3
1.5
-37.2211
53.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
-37.9011
54.19420
21647
Marek Grużewski
Krzysztof Ruprik
KP
KP
2
1.5
-41.0911
55.04020
08544
Marek Wróblewski
Grzegorz Zasada
KP
KP
4
4
-41.4411
56.19386
13339
Andrzej Ciechacki
Jan Siwczyński
KP
KP
2.5
2.5
-46.8311
57.10222
03884
Włodzimierz Heymann
Wiesław Paczkowski
KP
KP
4
7
-47.9311
58.12859
18259
Magdalena Kazimierczak
Maria Pruchniewska
KP
KP
2.5
2
-49.5711
59.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
-55.9711
60.19463
19462
Bogdan Kowalczyk
Eugeniusz Kowalikowski
KP
KP
3
2
-75.6911
61.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
5
5
-81.9311

Łącznie 1696 punktów PKL, w tym 892 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/Luczniczka/impy/W-lu.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-28 g.08:02:48 (0.2668/134) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.