Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5433/27783 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Poznański Mityng Brydżowy
61st Poznan Bridge Meeting
OTP* - II Kongresowy
Barometr
sobota, 30 kwietnia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
11
9
61.785126
2.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
60.844422
3.05446
05548
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
WP
WP
19
12
59.023819
4.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
WM
LU
5
9
58.263216
5.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
LB
LB
15
7
57.412613
6.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
55.041910
7.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
54.12137
8.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
53.48105
9.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
53.3395
10.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.3284
11.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2.5
2
51.9574
12.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2
2.5
51.6963
13.16623
21048
Wojciech Ligman
Adam Nagórny
PM
PM
2.5
1
51.5353
14.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
51.4042
15.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
51.1732
16.05282
05400
Jerzy Nowak
Maciej Sobieralski
LB
WP
13
15
50.2821
17.16728
11423
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
WP
WP
2.5
5
49.7011
18.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.0511
19.19911
21053
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
1.5
1.5
48.7611
20.12253
10533
Jerzy Kozyczkowski
Ryszard Pałasz
LD
ZP
11
11
48.5711
21.21748
21738
Jagoda Jodłowska
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
48.2411
22.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
47.7311
23.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
1.5
2
47.6111
24.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
DS
7
5
45.9811
25.05259
07736
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
WP
WP
5
3
45.0111
26.15044
19644
Piotr Surdyk
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
4
2
44.4411
27.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
SL
SL
1.5
1.5
44.1911
28.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
2.5
43.6811
29.20043
20010
Hanna Kempka
Aneta Klaczyńska
WP
LB
1
1.5
42.7911
30.01781
21943
Andrzej Aleksandrzak
Leonard Malesza
WP
MA
15
0
42.2911
31.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
2
2
41.9011
32.17775
18975
Maciej Betliński
Jan Kuciapski
DS
DS
2.5
1
37.6911

Łącznie 586 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/k2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:26:52 (0.2232/74) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.