Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5539/27791 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
piątek, 29 kwietnia 2022r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01223
06658
Cathy Bałdysz
Jacek Kalita
DS
SW
19
24
468.4615075
2.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
463.4613869
3.12320
14783
Sophia Bałdysz
Patryk Patreuha
DS
DS
9
9
453.9812764
4.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
452.0611859
5.06341
18760
Grzegorz Narkiewicz
Joanna Zalewska
MA
MA
24
4
446.7710854
6.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
12
444.209849
7.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
436.328844
8.14728
17030
Kamil Nowak
Anna Zaręba
SW
MA
15
4
430.727839
9.07221
04848
Andrei Kavalenka
Maria Tomczewska
WM
PM
7
7
427.366834
10.06540
06909
Bartosz Chmurski
Anna Sarniak
MA
MA
24
21
426.905829
11.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
18
418.954824
12.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
MA
MA
13
5
416.123819
13.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
413.963015
14. 
 
Uldis Bethers
Liga Brikmane
LVA
LVA
6
6
398.172814
15.07777
02157
Ewa Banaszkiewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
15
7
386.962714
16.04823
18890
Małgorzata Sawicka
Vasil Valchev
KP
SL
18
5
386.602513
17.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1.5
21
385.512312
18.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
377.962211
19.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.662010
20.20028
05670
Anna Kołodziejczyk
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1
15
53.25189
21.12006
05517
Danuta Krupnik
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
7
7
53.07179
22.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
53.05158
23.03644
10217
Adam Błachnio
Urszula Kędzierska
KP
MA
13
7
52.87137
24.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
2
52.64126
25.07815
07869
Lena Leszczyńska
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
9
21
52.17105
26.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.0484
27.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
51.9263
28.07090
06802
Anna Kowalska
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
13
11
51.2653
29.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
51.2032
30.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
2.5
4
51.1811
31. 
 
Ilze Andersone
Egons Lavendelis
LVA
LVA
6
6
51.1111
32.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
50.9511
33.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
50.6311
34.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
3
5
50.1911
35.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
WP
7
12
49.9911
36.09360
12123
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
49.1311
37.04887
12362
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
17
7
49.1311
38.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
15
15
49.0111
39.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
LB
LB
1.5
1.5
48.9211
40.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
48.4611
41.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
2.5
17
48.3811
42. 
 
Stefan Georgiev
Draga Georgieva
BGR
BGR
6
6
47.8211
43.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
19
47.6311
44.13065
01369
Anna Jankowska
Piotr Kalinowski
DS
DS
4
7
47.1711
45.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
4
47.0911
46.12176
11296
Aneta Buze
Artur Pomarański
ZP
OP
5
7
46.8611
47.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2.5
2.5
46.7011
48.05170
16729
Włodzimierz Kwiatkowski
Barbara Podgórska
WP
WP
12
5
45.6911
49.14420
09138
Igor Chalupec
Danuta Kazmucha
MA
MA
5
17
44.7411
50.20669
20670
Anna Kulesza
Tomasz Libich
WP
WP
0
0
44.4911
51.05500
05501
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
WP
WP
5
5
42.8511
52.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1.5
2.5
42.7411
53.18896
20668
Jakub Franczak
Emilia Gwóźdź
DS
PD
2.5
1.5
42.4811
54.18966
20914
Jacek Grzempowski
Marta Lewandowska
WP
WP
1.5
1
42.3911
55.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1
1
42.3711
56.20921
21040
Jolanta Lewandowska
Maciej Nowakowski
WP
WP
1
1
42.3611
57.13941
16637
Piotr Łukianiuk
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2.5
2.5
36.5111
58.21642
20308
Lidia Nowak
Marek Stawujak
LB
WP
0
0.5
35.3811
59.21548
21131
Agnieszka Kwacz
Maciej Kwacz
WP
WP
0
0
33.7111

Łącznie 2858 punktów PKL, w tym 1468 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/mpmxt/0/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:56:32 (1.2364/128) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.