Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27803 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
DZBS - liga okręgowa Karkonosze
czwartek, 30 czerwca 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.11577Marcin ArszyłoDS0106KS Konfeks II Legnica
2.01216Andrzej AugustyniakDS5119ZKBS I Zgorzelec
3.11451Tomasz BajDS460SBS Impas Lubin
4.21648Władysław BaniewskiDS0106KS Konfeks II Legnica
5.21151Michalina BarbarowiczDS025Klub Logiczny Piechowice
6.19857Daria BartkiewiczDS150Klub Logiczny Piechowice
7.17775Maciej BetlińskiDS2.5107KBS Miłkowice II Miłkowice
8.15769Piotr BirowskiDS2.5125KKS Ren-But Złotoryja
9.12691Stanisław BorowiecDS430SBS Impas Lubin
10.13779Andrzej ChomiczewskiDS4107KBS Miłkowice II Miłkowice
11.08164Jerzy CychowskiDS553BKB II Bolesławiec
12.09558Waldemar DębiczakDS513Klub Logiczny Piechowice
13.15217Zofia DiakowskaDS4144ORŁY BKB Bolesławiec
14.21666Piotr DimitriuDS0119ZKBS I Zgorzelec
15.17265Darek DworzyńskiDS1.5113INSTALATOR-SB ZKBS III Zgorzelec
16.02899Mariusz DziechDS2125KKS Ren-But Złotoryja
17.18972Paweł FassaDS181KBS Miłkowice II Miłkowice
18.15324Henryk GaynyDS2.5119ZKBS I Zgorzelec
19.16756Marian GołąbekDS2132KS Konfeks II Legnica
20.13843Stanisław GołdynDS2119ZKBS I Zgorzelec
21.13126Lesław GrakowiczDS2.5120SBS Impas Lubin
22.11533Jan GrocholskiDS360SBS Impas Lubin
23.01328Józef GrybelDS4125KKS Ren-But Złotoryja
24.20565Patrycja GrybelDS027KBS Miłkowice II Miłkowice
25.18671Dariusz GwiazdaDS1.5113INSTALATOR-SB ZKBS III Zgorzelec
26.14563Marek JakubowskiDS2.5150SBS Impas Lubin
27.13118Andrzej JaniakDS3125KKS Ren-But Złotoryja
28.18973Kryspin JankowiakDS127KBS Miłkowice II Miłkowice
29.21441Michał JanuszDS0.527KBS Miłkowice II Miłkowice
30.21656Leszek JarząbDS0132KS Konfeks II Legnica
31.19571Ryszard JuchaDS1.5119ZKBS I Zgorzelec
32.01380Zdzisław KlimczakDS5119ZKBS I Zgorzelec
33.18974Kacper KowalskiDS127KBS Miłkowice II Miłkowice
34.01412Wiesław KoziełDS2132KS Konfeks II Legnica
35.13179Janusz KoziołDS2.5138BKB II Bolesławiec
36.18975Jan KuciapskiDS1107KBS Miłkowice II Miłkowice
37.15751Jan KulczyckiDS2.514ORŁY BKB Bolesławiec
38.17266Edward KurjańskiDS1.5113INSTALATOR-SB ZKBS III Zgorzelec
39.13185Jarosław KuźniarDS2100Klub Logiczny Piechowice
40.21404Marek KwaśniakDS1106BKB II Bolesławiec
41.12376Dorota KwintkiewiczDS3138BKB II Bolesławiec
42.13123Andrzej ŁadaDS2.590SBS Impas Lubin
43.01474Ryszard MakuchDS5138BKB II Bolesławiec
44.01480Eugeniusz MałeckiDS553BKB II Bolesławiec
45.19572Zbigniew MatyjaszczukDS1.530ZKBS I Zgorzelec
46.11534Marek MazurekDS1.560SBS Impas Lubin
47.21118Amelia Moszumańska-KrupejDS038Klub Logiczny Piechowice
48.20268Paweł OdrzywółDS0.588Klub Logiczny Piechowice
49.01536Paweł OfmanDS460SBS Impas Lubin
50.01537Wiesław OgrodnikDS527BKB II Bolesławiec
51.17759Andrzej PawłowskiDS232KKS Ren-But Złotoryja
52.01571Tadeusz PogwizdDS5144ORŁY BKB Bolesławiec
53.20216Zygmunt PołećDS190SBS Impas Lubin
54.17386Wojciech PotapczykDS1.5100Klub Logiczny Piechowice
55.01576Jerzy PoznarDS590SBS Impas Lubin
56.19545Nina PrzybylskaDS0.550Klub Logiczny Piechowice
57.13187Lech RębiszDS288Klub Logiczny Piechowice
58.15260Zbigniew RoguszDS1.554KBS Miłkowice II Miłkowice
59.19532Adrian SinickiDS0.550Klub Logiczny Piechowice
60.01628Roman SiwiecDS3107KBS Miłkowice II Miłkowice
61.18265Ewa SokolińskaDS253BKB II Bolesławiec
62.19759Hubert StachuraDS0.527KBS Miłkowice II Miłkowice
63.15312Mirosława StachuraDS181KBS Miłkowice II Miłkowice
64.12377Albina SuderDS3110ORŁY BKB Bolesławiec
65.08148Ryszard SuderDS3110ORŁY BKB Bolesławiec
66.16233Eugeniusz SwendrowskiDS2144ORŁY BKB Bolesławiec
67.01671Zbigniew SzandułaDS3132KS Konfeks II Legnica
68.13830Tadeusz SzczęchDS2113INSTALATOR-SB ZKBS III Zgorzelec
69.15770Adam SzewczakDS2.5125KKS Ren-But Złotoryja
70.18921Bolesław SzkodzińskiDS1.5150SBS Impas Lubin
71.16205Zbigniew ŚliwińskiDS1100Klub Logiczny Piechowice
72.10503Bronisław TabiszDS4138BKB II Bolesławiec
73.20388Zuzanna WojtczakDS027KBS Miłkowice II Miłkowice
74.20270Konrad WójcikDS0.588Klub Logiczny Piechowice
75.08157Andrzej WyrzykowskiDS2.5144ORŁY BKB Bolesławiec
76.17272Sylwia Zabłocka-ŚledzkaDS1.5113INSTALATOR-SB ZKBS III Zgorzelec
77.17787Tymoteusz ZaborowskiDS1.554KBS Miłkowice II Miłkowice
78.19931Janusz ZajączkowskiDS2150SBS Impas Lubin

Łącznie 7120 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mzbskarkonosze.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.12:42:03 (0.2802/88) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.