Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6055/29107 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

2 OTP** Noworoczny
Turniej Noworoczny PKB
sobota, 7 stycznia 2023r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05192
19644
Jarosław Lubczyński
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
5
2.5
58.867538II
II
2.17254
13491
Krzysztof Jordan
Marek Kudła
WP
WP
4
19
58.426432III
III
3.15577
05430
Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
WP
WP
1
5
57.535427III
III
4.03787
05371
Adam Kozłowski
Grzegorz Samol
KP
WP
12
5
57.094523 
 
5.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.413518 
 
6.04949
05282
Michał Dembiński
Jerzy Nowak
WP
WP
12
13
54.972513 
 
7.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
2.5
24
53.95158 
 
8.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
2.5
52.70147 
 
9.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
52.61126 
 
10.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
1.5
2
52.60105 
 
11.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
52.5795 
 
12.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
52.1474 
 
13.12093
09118
Jarosław Marczewski
Włodzimierz Robak
WP
WP
3
3
52.0653 
 
14.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
52.0242 
 
15.15043
18220
Justyna Łaniewska
Janusz Zabacki
WP
WP
2.5
2
51.7721 
 
16.15645
15044
Marcin Bonawenturczak
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
4
51.3511 
 
17.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
1.5
1.5
50.8211 
 
18.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
3
2.5
50.0911 
 
19.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
49.9011 
 
20.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
4
49.6811 
 
21.11423
17984
Krzysztof Buzała
Krzysztof Galubiński
WP
WP
5
4
49.6611 
 
22.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
WP
WP
1.5
1.5
47.4611 
 
23.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2
46.1411 
 
24.07678
08980
Michał Nowaczyk
Zbyszko Paluczek
WP
WP
4
5
46.0611 
 
25.21548
21558
Agnieszka Kwacz
Radosław Spychalski
WP
WP
1
1
44.9711 
 
26.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
1.5
2
43.0211 
 
27.21131
05244
Maciej Kwacz
Bogna Latowska
WP
WP
1
2
42.8911 
 
28.16728
09006
Paweł Biś
Adam Peszke
WP
WP
2.5
5
42.7611 
 
29.20038
22567
Robert Kempka
Serhii Poznanskyi
WP
WP
2
0
41.3411 
 
30.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1.5
28.8411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 782 punkty PKL, w tym 414 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://poznanskiklubbrydzowy.pl/wyniki/230107/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.07:46:37 (0.1624/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.