Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5739/29609 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2023
Pomorski WZBS
Regionalny t/par z okazji 78 rocznicy wyzwolenia

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
9
18
62.5839
2.13707
08078
Mirosław Małypan
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
5
12
57.9134
3. 
19121
Marilin Malinowska
Artur Malinowski
PM
MA
0
19
57.5229
4.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
57.1625
5.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
56.4720
6.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
56.3416
7.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
56.1311
8.03829
08565
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
PM
PM
9
5
56.078
9.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
54.807
10.08109
04633
Krzysztof Borkowski
Adam Lewandowski
PM
PM
4
3
54.756
11.14845
06822
Robert Krawczyk
Anna Nosalska
PM
PM
7
7
52.976
12.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
52.895
13.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.434
14.09675
04745
Sławomir Lejk
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
3
5
51.103
15.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
0.5
50.542
16.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
50.392
17.04581
08563
Kazimierz Gralak
Andrzej Osiński
PM
PM
18
3
50.211
18.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
49.561
19.12452
10798
Andrzej Dobkowicz
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
49.131
20.16727
17291
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
2.5
2.5
49.071
21.04573
08094
Michał Gapa
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
5
5
48.871
22.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
48.451
23.21053
19770
Szymon Jędrzejewski
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
48.381
24.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
48.031
25.04551
04628
Robert Czarnecki
Marcin Kut
PM
PM
5
7
46.511
26.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
46.071
27.11749
04744
Jan Kryger
Andrzej Wojnowski
PM
PM
2.5
3
45.421
28.15701
19450
Sławomir Hennig
Janusz Karczewski
PM
PM
2.5
2
44.041
29.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
43.351
30.22115
22072
Agata Gaweł
Remigiusz Gaweł
PM
PM
0
0.5
43.171
31.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
WM
PM
9
2.5
40.391
32.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1
2.5
36.471
33.08117
04541
Grażyna Brewiak
Mariusz Brewiak
PM
PM
19
13
23.571

Łącznie 468 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:20:59 (0.2671/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.