Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5745/29645 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Mityng Łuczniczka
OTP** - o puchary Prezesa firmy AUSTENIT
piątek, 14 kwietnia 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
15
11
65.647940II
II
2.09418
08158
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Zatorski
MP
PM
7
21
64.607337III
III
3.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
60.596834III
III
4.09301
03823
Jerzy Bronisławski
Stanisław Łański
KP
KP
5
9
60.216332 
 
5.03820
03821
Jarosław Łakomy
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
60.205829 
 
6.07053
06638
Krzysztof Gołaś
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
5
11
59.505327 
 
7.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
59.454824 
 
8.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
58.104221 
 
9.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
KP
7
3
57.563719 
 
10.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
57.553216 
 
11.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
15
11
57.212714 
 
12.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
13
15
56.342211 
 
13.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
56.31179 
 
14.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
55.93168 
 
15.17230
18933
Krzysztof Bonowicz
Tomasz Jaworski
KP
KP
3
2.5
54.59158 
 
16.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
5
54.05147 
 
17.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
53.58137 
 
18.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
53.39126 
 
19.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
53.13116 
 
20.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
52.91105 
 
21.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
52.86105 
 
22.03724
02013
Leszek Hejne
Andrzej Jeleniewski
KP
WM
7
18
52.3195 
 
23.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
52.1384 
 
24.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
WP
WP
11
3
51.8174 
 
25.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
51.7663 
 
26.04198
14782
Adolf Bocheński
Jakub Patreuha
WM
DS
13
9
51.7153 
 
27.03884
03992
Wiesław Paczkowski
Roman Wachowiak
KP
KP
7
18
51.1642 
 
28.14482
14956
Dariusz Kreja
Wiesław Pytliński
KP
KP
2.5
2
50.9942 
 
29.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
50.9732 
 
30.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
2.5
4
50.6121 
 
31.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
50.4311 
 
32.13003
03650
Mariusz Bielski
Tomasz Borucki
KP
KP
5
7
50.3411 
 
33.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
50.2711 
 
34.08251
03788
Adam Kozłowski
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
4
9
49.8311 
 
35.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
48.9211 
 
36.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
MA
WP
7
5
48.1811 
 
37.19420
22370
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
0.5
47.9011 
 
38.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
2
5
46.0211 
 
39.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
5
5
45.9811 
 
40.17213
 
Grzegorz Drażba
Michał Redman
KP
KP
1.5
0
45.8311 
 
41.09259
16336
Kazimierz Ligęza
Włodzimierz Maćkowski
KP
KP
7
3
45.8011 
 
42.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
45.7811 
 
43.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
45.6811 
 
44.03933
 
Eugeniusz Seichter
Artur Skrzypnik
KP
-
12
0
45.5211 
 
45.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
5
5
45.5011 
 
46.12278
22579
Michał Dolny
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
3
0
45.3911 
 
47.22357
19462
Jan Dzedzej
Eugeniusz Kowalikowski
KP
KP
1.5
2
45.1611 
 
48.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
45.0611 
 
49.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
45.0211 
 
50.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
1
1
44.6811 
 
51.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
43.9911 
 
52.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
43.6511 
 
53.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
43.5111 
 
54.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
2.5
5
43.1211 
 
55.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
4
43.0111 
 
56.19600
19599
Krzysztof Dembek
Włodzimierz Suchodolski
KP
KP
1
1.5
42.9911 
 
57.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
4
42.0411 
 
58.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
41.8411 
 
59.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
1.5
41.5411 
 
60.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
35.3811 
 
61.20201
13339
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
KP
KP
2
3
33.1311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1598 punktów PKL, w tym 844 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/luczniczka/austenit/W-austenit23.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:07:17 (0.2687/134) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.