Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5763/29778 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

44. Błękitna Wstęga Odry
OTP* - III MTP im. Łukasza Wysłoucha
sobota, 13 maja 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
66.196332III
III
2.05678
05822
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
63.405829III
III
3.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
63.055427 
 
4.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LU
LU
17
18
61.985025 
 
5.14728
14782
Kamil Nowak
Jakub Patreuha
SW
DS
15
11
61.324623 
 
6.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
13
61.284221 
 
7.13709
14783
Grzegorz Głasek
Patryk Patreuha
SW
DS
11
11
61.183819 
 
8.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
59.863417 
 
9.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
15
58.742915 
 
10.12999
21057
Adam Krysa
Dariusz Sarzyński
MP
LU
13
2.5
57.572513 
 
11.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
57.032111 
 
12.01369
01424
Piotr Kalinowski
Jan Krzywicki
DS
DS
7
5
56.71179 
 
13.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
56.63137 
 
14.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
56.26126 
 
15.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
55.45126 
 
16.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
53.66116 
 
17.11590
10954
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
WP
SL
2
3
53.42105 
 
18.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
7
12
53.25105 
 
19.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
51.6895 
 
20.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
51.5684 
 
21.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
51.2874 
 
22.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
51.2774 
 
23.08567
08574
Maciej Barszczewski
Mariusz Szumski
DS
DS
2.5
2.5
51.0463 
 
24.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
51.0053 
 
25.22418
22378
Konrad Musioł
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0.5
50.9653 
 
26.01865
07725
Andrzej Pawlak
Grzegorz Superson
SW
MP
17
15
50.9142 
 
27.15906
14454
Dariusz Głowiński
Marcin Motykiewicz
ZP
DS
4
5
50.2732 
 
28.10488
01554
Krzysztof Grela
Janusz Pawlicki
DS
DS
5
7
50.2432 
 
29.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
49.6321 
 
30.11213
01289
Edmund Budka
Marek Duczmal
DS
DS
2
4
49.4611 
 
31.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
7
5
49.3311 
 
32.01005
07080
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
DS
DS
2.5
5
49.0911 
 
33.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
49.0011 
 
34.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
48.7711 
 
35.22574
01631
Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
DS
DS
1
5
48.6511 
 
36.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
48.5211 
 
37.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
48.4911 
 
38.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
48.4211 
 
39.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
48.0611 
 
40.18128
08859
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Lewandowski
LU
DS
5
7
47.4811 
 
41.02671
04797
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Konopka
MP
PM
11
12
47.0111 
 
42.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
46.8011 
 
43.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
46.3511 
 
44.11527
12199
Andrzej Pękala
Iga Pękala
DS
DS
4
1
46.1411 
 
45.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
45.7211 
 
46.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
45.5411 
 
47.01493
20261
Bohdan Mazur
Roger Szarek
DS
DS
13
2
45.4811 
 
48.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
45.3511 
 
49.01288
13828
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
DS
DS
12
7
44.4211 
 
50.22397
11244
Jakub Bździuch
Tomasz Kierepka
SL
SL
0.5
2
44.2511 
 
51.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
43.4911 
 
52.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SL
PM
9
21
42.8411 
 
53.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
42.0411 
 
54.21839
21441
Radosław Filiński
Michał Janusz
DS
DS
0
1
41.9611 
 
54.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
41.9611 
 
56.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
2
41.7711 
 
57.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2
38.1711 
 
58.21601
21512
Natalia Fręchowicz
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
35.1411 
 
59.22102
20635
Jolanta Maślanka
Anna Tańska
DS
DS
0
0
35.0711 
 
60.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
34.0011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1270 punktów PKL, w tym 680 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:24:39 (0.2063/130) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.