Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5752/29805 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2023
Mazowiecki WZBS
Brydżobranie Nałęczów
14-21 kwietnia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.18398Artur AntoniakMA210
2. Jacek Badurzyński-022
3.06374Ewa ChłopeckaMA46
4.06375Lech ChłopeckiMA56
5.20124Janina Czaja-KoziołOP2.557
6.17342Hanna Czerska-GąsiewskaLU04
7.15217Zofia DiakowskaDS539
8.20068Alina Dobosz-SztubaWP1.59
9.06387Bogdan GancarzMA549
10.02479Wojciech GąskaLU413
11.01803Stanisław GórskiOP569
12.19882Zdzisław GrabarekMA112
13.07158Zbigniew HałaczkiewiczLU565
14. Elżbieta Horbaczewska-09
15.18226Mirosław JackiewiczKP24
16.03744Andrzej JarmużekKP435
17.19547Mariusz JażdżewskiPM12
18. Maria Kaczmarek-014
19.11836Jerzy KarwackiMA456
20.12633Wojciech KozubskiMP36
21.16712Ewa KrakówkaKP2.510
22. Janusz Kućmierz-09
23.13206Mariusz LelonekSW2.516
24. Leon Ludkiewicz-026
25.09358Stanisława MaludzińskaSW2.540
26.07975Jerzy MaludzińskiSW1170
27.02519Bartosz MatrasWM921
28.07976Stanisław MatuszLU513
29.11089Marek MichalczykLU414
30.13387Benedykt MieszczakKP448
31. Paweł Miliszkiewicz-01
32.22943Jerzy MisiakLU03
33.02523Ludwik MuratLU512
34.17392Urszula Nadybska-StefaniakSW2.512
35.12319Anna NovotnaOP232
36.07381Josef NovotnyOP321
37.05286Ryszard NowickiWP563
38. Andrzej Oleksak-08
39. Roman Panaszczuk-014
40.22942Andrzej PasiecznyLU08
41.15357Włodzimierz PieniążekMA38
42.12660Sławomir PiętakLU46
43.15262Grzegorz PiotrowskiLU2.54
44.21689Włodzimierz PszczołaLU147
45.13842Robert RostekLU46
46.22944Jerzy RozumskiLU05
47.08310Tadeusz SaganMA411
48. Cecylia Sarbinowska-07
49.21057Dariusz SarzyńskiLU245
50.11940Dariusz SerafinLU444
51. Piotr Studziński-010
52. Anna Szafranowska-09
53.14609Piotr SzczygiełSW545
54.12635Stanisława Szewczyk-KozubskaMP36
55.13607Jan SztubaWP2.59
56.19751Janusz SzymańskiMA1.525
57.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.533
58.07994Wiesław TeresińskiLU523
59.08518Jan TokarczykPK325
60.20592Grzegorz TypekLU116
61.07995Jan WawryniukLU413
62.18502Małgorzata WęglewskaWP324
63.02566Zdzisław WidomskiLU513
64.07935Stanisław WieczorekLU34
65.10059Damian WolszczakMA01
66.17765Maciej WoropayKP211
67.08379Zdzisław ZachwiejaKP418
68.16332Zofia ZachwiejaKP1.52
69.19931Janusz ZajączkowskiDS2.522

Łącznie 1420 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.radom.pl/index.php/turnieje/radom

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.08:23:39 (0.1874/79) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.