Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6157/29919 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Górnośląski - OTP* Mistrzostwa Śląska na maksy
Mistrzostwa Śląska na maksy
niedziela, 28 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
56.417035III
III
2.03345
03554
Zbigniew Mącior
Krzysztof Tomsia
SL
SL
18
11
56.416131III
III
3.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
56.335327 
 
4.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
56.174523 
 
5.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
55.473719 
 
6.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
55.312915 
 
7.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
54.612111 
 
8.20168
03449
Bogusław Jarosz
Jan Pustelnik
SL
SL
2.5
7
54.38147 
 
9.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
LU
DS
5
4
53.83137 
 
10.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zedginidze
MP
MP
5
0.5
53.52116 
 
11.21584
03170
Jacek Fidler
Cezary Góra
SL
SL
1.5
9
53.28105 
 
12.14870
03578
Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
SL
SL
3
5
53.1395 
 
13.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
3
4
52.6674 
 
14.03087
 
Bogdan Cholewik
Andrzej Kuźnar
SL
-
5
0
52.1963 
 
15.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
51.5653 
 
16.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
51.4832 
 
17.11769
02831
Tomasz Stryszawski
Włodzimierz Wala
MP
MP
9
21
50.6321 
 
17.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
50.6321 
 
19.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.0811 
 
20.15599
20074
Jerzy Jeleń
Karol Kędziora
SL
PK
2.5
0.5
48.5911 
 
21.03389
03588
Leszek Niemiec
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
13
5
48.2011 
 
21.03029
03068
Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
48.2011 
 
23.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
47.8911 
 
23.22419
22378
Mieszko Szmigel
Karol Złocki
SL
SL
1
0.5
47.8911 
 
25.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
47.4211 
 
26.16278
16279
Janusz Jabłoński
Tomasz Skowron
SL
SL
3
3
47.1111 
 
27.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
46.5611 
 
28.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
46.0211 
 
29.15340
03221
Aleksander Drabczyk
Paweł Jończyk
SL
SL
4
5
45.8611 
 
30.09818
03256
Henryk Grządziel
Henryk Kopernok
SL
SL
13
5
45.7011 
 
31.21210
11244
Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
1.5
2
43.9811 
 
32.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
43.4411 
 
33.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
42.3411 
 
34.22505
22398
Michalina Gachowska
Amelia Gałowicz
SL
SL
0
0
32.7311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 828 punktów PKL, w tym 442 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.04:30:34 (0.1667/78) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.