Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29933 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
III liga świętokrzyska
poprawiona zbitka 14.08.2023
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17585Ryszard AdamczukSW2200Szlem Skarżysko Kościelne
2.08393Janusz AnczakowskiMA5230EKONAFT Radom
3.18398Artur AntoniakMA2137FOTO-SOWA Puławy
4.08288Grzegorz BachanekMA4260ECOTEQ Zwoleń
5.19172Antoni BednarczykSW1175SPARTA Dwikozy
6.19171Krzysztof BednarczykSW1175SPARTA Dwikozy
7.06368Jerzy BednarzMA5240GEOBEJUR Radom
8.06369Arkadiusz BębenekMA4105EKONAFT Radom
9.08305Edward BłażMA3190TRAFIKA Radom
10.06370Jacek BorsMA5260ECOTEQ Zwoleń
11.15917Jacek ChojnackiMA2200FOTO-SOWA Puławy
12.21260Michał CzekalskiMA0.552TRAFIKA Radom
13.15919Andrzej CzubakMA2182TRAFIKA Radom
14.19127Elżbieta Czwartosz-MarcinkowskaSW1.5170DAMA KIER
15.18561Jerzy DanielSW5185Ponidzie Busko Zdrój
16.18195Anna DawiecSW1.5163DAMA KIER
17.02896Jarosław DębickiSW593Ponidzie Busko Zdrój
18.11662Robert DługoszSW2180Szlem Skarżysko Kościelne
19.19174Roman DumaSW188SPARTA Dwikozy
20.08284Janusz DzierżanowskiMA7240GEOBEJUR Radom
21.09226Tomasz ErbelSW2.5191Kalenborn Starachowice
22.06385Zygmunt FiguraMA7260ECOTEQ Zwoleń
23.02902Krzysztof GałdaSW12180Dream Team Kielce
24.06387Bogdan GancarzMA5200FOTO-SOWA Puławy
25.09313Grzegorz GodziszSW3210Kalenborn Starachowice
26.17036Małgorzata GolecSW2.5180Dream Team Kielce
27.02907Waldemar HaponiukSW7300KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
28.02913Edmund JasSW7287KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
29.02914Marek JaskólskiSW4200Szlem Skarżysko Kościelne
30.17507Kazimierz JaszczukSW1.516DAMA KIER
31.14679Mirosław KaczorMA4240GEOBEJUR Radom
32.06402Sławomir KamińskiMA5190TRAFIKA Radom
33.16818Cezary KlepaczSW1.5210Kalenborn Starachowice
34.21851Zbigniew KopećSW0.5164Dream Team Kielce
35.06408Jarosław KosiorMA466GEOBEJUR Radom
36.09322Mirosław KotowskiSW5300KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
37.09924Jacek KowalskiMA5240GEOBEJUR Radom
38.02504Janusz KrawczyńskiSW9300KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
39.06410Włodzimierz KrólMA4220EKONAFT Radom
40.18813Krzysztof KrzystanekSW1175SPARTA Dwikozy
41.09345Norbert KrzystanekSW4175SPARTA Dwikozy
42.07479Lech KubikSW3200Szlem Skarżysko Kościelne
43.06414Sławomir KutyłaMA7260ECOTEQ Zwoleń
44.17869Andrzej KwiatkowskiSW2.5210Szlem Skarżysko Kościelne
45.13206Mariusz LelonekSW2.5100Szlem Skarżysko Kościelne
46.07481Jacek MajSW4210Kalenborn Starachowice
47.21530Zbigniew MajSW0185Ponidzie Busko Zdrój
48.07975Jerzy MaludzińskiSW11300KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
49.19173Jerzy MazurSW1.5175SPARTA Dwikozy
50.18399Piotr MazurekMA2130TRAFIKA Radom
51.02522Leszek MłodzińskiMA4146FOTO-SOWA Puławy
52.02953Ryszard MusiałSW4185Ponidzie Busko Zdrój
53.17392Urszula Nadybska-StefaniakSW2.5170DAMA KIER
54.02954Włodzimierz NiedolazSW7300KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
55.07486Grzegorz NiestójSW4180Dream Team Kielce
56.22516Jarosław NowakSW0185Ponidzie Busko Zdrój
57.21275Jolanta NowakSW0.5135Ponidzie Busko Zdrój
58.21325Bożentyna Pałka-KorubaSW0.5185Ponidzie Busko Zdrój
59.10152Robert PasekMA2.5100FOTO-SOWA Puławy
60.08286Waldemar PełkaMA713GEOBEJUR Radom
61.18194Teresa PiaseckaSW2170DAMA KIER
62.21663Lech PiaseckiSW1170DAMA KIER
63.06425Jerzy PielaMA4230EKONAFT Radom
64.15357Włodzimierz PieniążekMA3200FOTO-SOWA Puławy
65.06427Jerzy PodkańskiMA7230EKONAFT Radom
66.09365Grzegorz PółtorakSW2.5170DAMA KIER
67.06430Henryk PysiakMA4182TRAFIKA Radom
68.15913Adam RydzMA4164FOTO-SOWA Puławy
69.08310Tadeusz SaganMA4230EKONAFT Radom
70.02979Sławomir SarnaSW4210Kalenborn Starachowice
71.21591Szczepan SkibińskiSW0.5164Dream Team Kielce
72.14609Piotr SzczygiełSW5287KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski
73.22827Stanisław SzkadłubowiczSW085Ponidzie Busko Zdrój
74.15176Szczepan SzumielewiczSW2150Szlem Skarżysko Kościelne
75.02996Mirosław ŚlizSW266Dream Team Kielce
76.22686Jerzy TyczyńskiMA0200FOTO-SOWA Puławy
77.06441Roman UrbańczykMA7153GEOBEJUR Radom
78.09210Tatiana VerkhosMA4260ECOTEQ Zwoleń
79.03005Piotr WaluszewskiSW5170DAMA KIER
80.16738Jacek WąsikSW2.5164Dream Team Kielce
81.17390Zofia WciślikSW2.5140Dream Team Kielce
82.15916Grzegorz WieczorkiewiczMA5260ECOTEQ Zwoleń
83.03010Sławomir WierzbowiczSW2.5160Szlem Skarżysko Kościelne
84.07494Artur WięckowskiSW4120Szlem Skarżysko Kościelne
85.03012Andrzej WiśniewskiSW5210Szlem Skarżysko Kościelne
86.09380Piotr WłoczewskiSW2210Kalenborn Starachowice
87.07496Jerzy WojtachnioSW1.530Szlem Skarżysko Kościelne
88.17480Wojciech WoźniakMA2190TRAFIKA Radom
89.12695Leszek WójtowiczMA2.555FOTO-SOWA Puławy
90.06447Jan ZalewskiMA7190ECOTEQ Zwoleń
91.03021Janusz ZegadłoSW4180Dream Team Kielce

Łącznie 16598 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.szbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.13:08:34 (2.2488/101) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.