Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29985 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
Zapoznawczy
czwartek, 22 czerwca 2023r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
62.5031
2.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
58.1127
3.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
57.5723
4.11550
14782
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
DS
DS
15
11
55.4820
5.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
13
15
55.3416
6.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
55.2912
7.12987
07431
Witold Pietrzak
Marek Witek
PM
PM
3
21
54.868
8.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
5
4
53.826
9.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
53.626
10.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
52.235
11.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
51.744
12.11451
10043
Tomasz Baj
Łukasz Kalbarczyk
DS
MA
4
7
51.074
13.05208
06355
Andrzej Malenta
Lech Warwocki
WP
LD
5
9
50.893
14.09562
20171
Łukasz Gaweł
Agnieszka Łuczak
DS
DS
7
1
50.642
15.05670
16716
Andrzej Kozikowski
Lena Ostrowska
LD
MA
15
4
50.222
16.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
50.071
17.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
49.201
18.22156
21920
Marta Kreis
Paweł Skrzypek
MP
MP
1
1.5
48.881
19.17951
05059
Jakub Bojanowski
Stanisław Janik
MA
WP
2.5
13
48.821
20.07061
05822
Marek Różański
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
9
13
48.301
21.06507
06556
Wojciech Biegajło
Sylwester Cieślak
MA
MA
13
12
47.171
22.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
MA
DS
3
5
46.701
23.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0
46.471
24.06550
10260
Arkadiusz Ciechomski
Piotr Śmieliński
MA
WP
5
3
46.461
25.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
46.431
26.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
46.261
27.18119
10893
Bożena Budnik
Mariusz Tatarczuk
WP
PD
2
4
45.771
28.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
44.761
29.21505
20770
Szymon Lubina
Maksymilian Szczurowski
LU
MA
1
1.5
44.421
30.18897
19189
Kornel Krawiec
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
44.401
31.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
44.081
32.13693
01910
Curt Sjolin
Roman Zabłocki
LB
OP
2.5
5
38.411

Łącznie 372 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.06:00:58 (0.1401/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.