Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/30145 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
IV Liga Płocka
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.06313Adam AmrozyMA4120GOK Bielsk
2.19803Zuzanna BobrykMA1.580Piast II Feliksów
3.19804Tymoteusz BodziochMA120Piast II Feliksów
4.06316Lech ChodkowskiMA1.544Seniorzy Płock
5.20305Arkadiusz ChojnackiMA1140Ostatnia Drużyna Łukasza
6.19361Wiktoria CiuraMA1102Piast Feliksów
7.22861Adam DrządzewskiMA066Seniorzy Płock
8.19070Małgorzata DudaMA1.5100Piast II Feliksów
9.19810Bartłomiej GalaMA2102Piast Feliksów
10.19789Julia GalaMA1.573Piast Feliksów
11.08300Renata GawrońskaMA2120GOK Bielsk II
12.08299Tadeusz GawrońskiMA5120GOK Bielsk II
13.06325Ireneusz GłowackiMA4150GEOEXPRES
14.19364Martyna GmurekMA1102Piast Feliksów
15.10674Grzegorz GóreckiMA5140Ostatnia Drużyna Łukasza
16.16368Stanislaw HoltynMA2.5140Ostatnia Drużyna Łukasza
17.19785Maja JakubiakMA1.560Piast II Feliksów
18.18350Wanda JeleniewiczMA2110Seniorzy Płock
19.12650Janusz JustyńskiMA2110Seniorzy Płock
20.10015Tadeusz KienigMA2110Seniorzy Płock
21.15824Tomasz KopkaMA3130Piast Feliksów
22.19787Lena KopowiczMA1.5100Piast II Feliksów
23.19797Miłosz KunickiMA1.558Piast Feliksów
24.16377Karolina KupczykMA2.558Piast Feliksów
25.16477Sławomir MalanowskiMA2.5140Ostatnia Drużyna Łukasza
26.06339Janusz MaruszewskiMA4150GEOEXPRES
27.15351Jerzy MaszendaMA2.5120GOK Bielsk II
28.15514Przemysław NitekMA2.5116Piast Feliksów
29.16371Maciej OsmolakMA2130Piast Feliksów
30.06349Henryk RobakMA2110Seniorzy Płock
31.06350Alina RodzeńMA1110Seniorzy Płock
32.21321Bartosz RybakMA158Piast Feliksów
33.14240Karol SawickiMA1.5140Ostatnia Drużyna Łukasza
34.08296Wiesław SkupińskiMA360GOK Bielsk II
35.10020Jerzy SłomskiMA2.530GOK Bielsk II
36.17953Wojciech StencelMA2100Piast II Feliksów
37.21324Maksymilian StępniakMA129Piast Feliksów
38.13329Grzegorz SzelenbaumMA251Ostatnia Drużyna Łukasza
39.22949Maciej WilkowskiMA013Ostatnia Drużyna Łukasza
40.06357Jolanta WiśniewskaMA4150GEOEXPRES
41.06358Sławomir WiśniewskiMA4150GEOEXPRES
42.19839Krzysztof WojnoMA160Piast II Feliksów
43.19783Dominik WrzesińskiMA2100Piast II Feliksów
44.19784Mateusz WrzesińskiMA2100Piast II Feliksów
45.10019Maryla ZdrojewskaMA260GOK Bielsk II
46.14090Grzegorz ZgorzelskiMA4120GOK Bielsk

Łącznie 4452 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://ozbs.plocman.pl/liga/plof23/plof23runda1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.02:42:19 (0.3041/56) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.