Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5712/30283 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BridgeNet
Internetowe Mistrzostwa Polski Par na maksy - finał
wtorek, 20 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.01189
03618
Tadeusz Urbanek
Eugeniusz Zalewski
PK
SL
7
9
64.06150
3.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
61.12138
5.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
60.99130
7.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
59.63121
9.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
SL
7
11
57.65113
11.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
9
54.04104
13.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
3
53.8796
15.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
52.9487
17.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
52.6279
19.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
52.2970
21.07906
14166
Andrzej Parmonik
Zbigniew Szumigalski
LB
WP
7
5
52.0561
23.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
3
7
51.7653
25.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
51.0544
27.01381
08177
Piotr Klubiński
Wiesław Kubiński
DS
DS
11
5
50.8136
29.17675
18774
Janusz Królikowski
Ewa Orłowska
MA
MA
5
2.5
50.3430
31.02515
08057
Piotr Lutek
Zbigniew Pinkiewicz
LU
PM
11
13
50.2528
33.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
5
5
50.1327
35.02462
08797
Jacek Baka
Michał Tuszyński
LU
MP
11
5
49.6125
37.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
3
49.0924
39.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
2
2
48.1723
41.10056
19391
Piotr Nowicki
Barbara Tuma
MA
PM
7
2
48.0521
43.09322
16936
Mirosław Kotowski
Bolesław Radko
SW
KP
5
3
47.6820
45.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
47.5418
47.05118
05880
Cezary Kmiecik
Marcin Zbroja
WP
LD
7
7
46.7117
49.19114
19115
Krzysztof Bączyk
Zdzisław Gumkowski
MA
MA
2
3
46.6715
51.15721
12573
Henryk Jeliński
Zdzisław Koza
KP
PM
3
3
45.9114
53.05614
18165
Jerzy Gaworczyk
Dariusz Kłodos
LD
MA
5
4
44.9612
55.19063
03788
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
2.5
9
44.7511
57.19176
18323
Tomasz Kuś
Jan Szynczewski
LD
LD
2.5
2
44.299
59.11590
05021
Maciej Baranowski
Tadeusz Grobys
WP
WP
2
4
44.248
61.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
43.396
63.12382
01392
Zygmunt Adamski
Andrzej Kołodziejczyk
DS
DS
2.5
3
42.505
65.20590
01910
Roman Galik
Roman Zabłocki
PK
OP
2
5
40.563
67.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
39.692

Łącznie 3200 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:28:40 (2.2574/78) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.