Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30367 turniej par

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
V Turniej Otwarty
piątek, 25 sierpnia 2023r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
1
46.9741
2.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
21
46.6536
3.05670
03003
Andrzej Kozikowski
Hubert Urban
LD
MA
15
9
43.1031
4.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
42.4226
5.02703
09418
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
12
9
37.5021
6.14885
05856
Marcin Dobrowolski
Piotr Walczak
WP
WP
11
21
35.9016
7.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
32.9811
8.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
32.588
9.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
26.057
10.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
24.676
11.06543
19115
Jan Chodorowski
Zdzisław Gumkowski
PK
MA
19
3
22.626
12.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
21.805
13.06556
16145
Sylwester Cieślak
Andrzej Proczkowski
MA
PK
12
4
11.434
14.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
8.913
15.12456
17017
Krzysztof Stefaniak
Piotr Wróblewski
MA
MA
3
4
5.622
16.06697
22163
Jarosław Kostrzewa
Jan Kutyłowski
MA
MA
11
0
1.721
17.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
-3.961
18.20787
12629
Tomasz Kalinowski
Tomasz Magryś
MA
PK
2
4
-4.561
19.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
-5.971
20.21367
20298
Jakub Bereza
Jan Izwantowski
MA
MA
3
1.5
-8.901
21.07814
07946
Piotr Kuźmicz
Edward Witan
MA
MA
3
4
-9.191
22.11586
15213
Waldemar Rybarczyk
Grzegorz Szulc
MA
MA
2.5
3
-9.401
23.20240
20680
Bernard Kula
Wojciech Okrzesik
MA
MP
2.5
4
-17.201
24.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
-19.421
25.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
-19.921
26.19630
17051
Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
MA
MA
2.5
2.5
-21.161
27.12685
17675
Witold Bielecki
Janusz Królikowski
MA
MA
3
5
-23.751
28.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
-36.321
29.06638
12224
Włodzimierz Janeczek
Aleksander Waślicki
MA
MA
11
4
-46.001
30.17951
19483
Jakub Bojanowski
Piotr Urbański
MA
MA
2.5
2
-63.851
31.23363
07871
Hanna Zielińska
Piotr Zieliński
MA
MA
0
7
-72.621
32.23237
22147
Aleksander Jagniewski
Dominik Rzeczkowski
MA
MA
0
0
-80.711

Łącznie 480 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:29:05 (0.2071/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.