Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5849/30647 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Mistrzostwa Mazowsza
Mistrzostwa Mazowsza Par na IMP
sobota, 16 września 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
57.7824
2.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
53.1221
3.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
47.5918
4.07810
12012
Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
MA
MA
5
5
36.4015
5.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
27.9113
6.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
26.5310
7.19630
18603
Mieczysław Hauswirt
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
2.5
23.227
8.07190
16859
Paweł Chindelewicz
Ireneusz Grynczewski
PM
MA
13
7
19.805
9.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
17.405
10.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2.5
3
16.354
11.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
3
3
16.194
12.06697
17453
Jarosław Kostrzewa
Ireneusz Saturski
MA
MA
11
3
13.533
13.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
11.493
14.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
9.052
15.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
4
3
3.672
16.19345
14534
Bożena Jacuch
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
2.741
17.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
2.291
18.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
-0.401
19.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
-2.271
20.02468
17361
Jerzy Brzustowski
Marta Makarewicz
LU
MA
7
5
-3.271
21.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
-4.061
22.22262
21459
Ewa Bagrowska
Iga Śliwska
MA
MA
1
1
-4.871
23.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
-8.321
24.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
-18.671
25.12196
12010
Zbigniew Skibicki
Dariusz Zieliński
MA
PM
7
5
-20.871
26.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
7
-22.271
27.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
-22.671
28.18120
11191
Hubert Kędziorek
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2
5
-23.111
29.23012
23247
Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
MA
MA
0.5
0
-24.361
30.22210
21765
Michał Brzozowski
Karolina Miszczuk
MA
MA
1
1
-36.001
31.19157
18076
Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
MA
MA
3
3
-37.891
32.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
3
5
-44.931
33.09622
19984
Andrzej Bajko
Mirosław Rożek
MA
MA
2
2
-51.131

Łącznie 308 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/infoturnieje/20230915_ommaz.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.17:19:34 (0.1668/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.