Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6205/30651 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Inauguracja Roku Akademickiego
Inauguracja Roku Akademickiego
sobota, 14 października 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
7
65.835025III
III
2.11109
07312
Maciej Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
5
7
65.224322III
III
3.02597
22077
Tadeusz Biernat
Paweł Godula
MP
MP
12
1
62.743819 
 
4.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MA
MP
4
4
59.333216 
 
5.16898
22990
Maciej Kędzierski
Henryk Mach
LU
MP
7
0.5
59.052613 
 
6.12362
16140
Justyna Stachowiak-Kluz
Andrzej Szepczyński
WP
PK
7
5
57.862010 
 
7.17544
16903
Łukasz Kasperczyk
Roman Madej
DS
DS
3
4
57.74147 
 
8.02593
11092
Jerzy Batko
Tytus Bisping
MP
MP
5
7
57.00105 
 
9.05111
02831
Wit Klapper
Włodzimierz Wala
MP
MP
21
21
56.3395 
 
10.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
2.5
2.5
56.3184 
 
11.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
55.4474 
 
12.17911
21921
Łukasz Baniak
Marta Ziętal
MP
MP
3
1.5
55.1263 
 
13.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zedginidze
MP
MP
5
1.5
54.2253 
 
14.20074
21403
Karol Kędziora
Michał Omielski
PK
MP
0.5
1
53.9342 
 
15.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
53.8932 
 
16.22755
02775
Urszula Kociaba
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
0.5
5
53.7821 
 
17.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
MP
MP
4
3
53.1111 
 
18.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
7
5
52.7811 
 
19.21920
23155
Paweł Skrzypek
Oliwia Żmuda
MP
MP
1.5
0.5
49.2211 
 
20.21880
21879
Błażej Mróz
Wojciech Mróz
MP
MP
1.5
1
48.7811 
 
21.08781
02747
Maria Krasowska
Marian Nanke
MP
MP
5
5
47.9811 
 
22.17596
19601
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
MP
MP
2
2
47.7811 
 
23.21272
07401
Łukasz Czajkowski
Janusz Wrześniak
MP
MP
1.5
5
47.1111 
 
24.11206
14554
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
MP
MP
5
3
45.7111 
 
25.14862
14283
Krzysztof Cetera
Piotr Wzorek
MP
MP
4
3
44.6711 
 
26.21490
23052
Katarzyna Kucharzyk
Ania Nowacka
MP
MP
0.5
0
42.8911 
 
27.21405
19733
Mikołaj Chmielewski
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
1.5
1.5
41.9011 
 
28.22260
 
Anna Kurzeja
Elżbieta Pytlarz
MP
-
0
0
36.3111 
 
29.23178
20642
Szymon Kubiczek
Kamil Życzkowski
MP
SL
0
1
35.9511 
 
30.23060
22385
Adrian Januszowski
Jakub Kania
MP
MP
0
0.5
35.3311 
 
31. 
22241
Krystyna Gasińska
Bartłomiej Słupik
-
MP
0
1
32.5011 
 
32.21847
14586
Antonina Chmielewska
Magdalena Chmielewska
MP
PK
1.5
2.5
32.2611 
 
33.18587
21613
Karol Kraska
Michał Sośnik
MP
MP
1.5
1
31.3311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 588 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:49:47 (0.2213/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.