Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5824/30706 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

VI Memoriał Bogdana Janiszewskiego
OTP** o Puchar Burmistrza Michałowa
sobota, 28 października 2023r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.19724
16898
Bartosz Bejenka
Maciej Kędzierski
PD
LU
3
7
72.158040II
II
2.04066
04105
Zbigniew Gadek
Andrzej Jakimiec
PD
PD
3
5
62.837437III
III
3.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
MA
7
15
60.266935III
III
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
59.786432 
 
5.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
58.505930 
 
6.22169
10893
Romuald Kąkiel
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
2
4
58.325427 
 
7.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
56.414925 
 
8.05670
05876
Andrzej Kozikowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
15
9
56.194422 
 
9.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
55.973920 
 
10.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
5
11
55.953417 
 
11.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
55.492915 
 
12.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MP
MP
4
4
55.312412 
 
13.21798
18011
Agnieszka Parol
Filip Parol
MA
MA
0.5
4
55.241910 
 
14.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
54.62168 
 
15.17082
06629
Maciej Boczar
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
54.16158 
 
16.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
53.86147 
 
17.05282
05314
Jerzy Nowak
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
52.86147 
 
18.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
4
52.14137 
 
19.04100
04101
Mieczysław Kudźma
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
5
5
52.03126 
 
20.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
51.66116 
 
21.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
51.54105 
 
22.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MA
MA
4
4
51.3595 
 
23.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
LU
9
11
51.2595 
 
24.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
51.2284 
 
25.04148
16793
Kazimierz Kłosiński
Jacek Pióro
PD
PD
4
4
51.1074 
 
26.18859
14369
Sławomir Jamka
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
50.9163 
 
27.08609
18436
Edward Kowalczyk
Bogusław Kozakiewicz
PD
PD
4
2.5
50.5853 
 
28.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
MA
7
5
50.2742 
 
29.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
50.1532 
 
30.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
7
50.1432 
 
31.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
DS
4
4
49.9221 
 
32.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
7
9
49.8511 
 
33.10315
19679
Feliks Babiracki
Marek Różycki
PD
ZG
3
2
49.7511 
 
34.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
49.6211 
 
35.19722
16217
Michał Korwek
Patrycja Krupnik
MA
DS
2
2
49.6111 
 
36.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
49.0911 
 
37.21142
12478
Jan Juchniewicz
Stanisława Piotrowska
PD
PD
1
1.5
49.0611 
 
38.07043
12123
Sandra Różańska
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
48.9911 
 
39.11637
07209
Andrzej Błachno
Krzysztof Krajewski
PD
PD
5
7
48.2011 
 
40.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
48.0311 
 
41.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.8811 
 
42.15447
14276
Aliaksei Bytskevich
Pavel Klebanovich
PD
PD
2.5
5
47.4711 
 
43.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
46.8911 
 
44.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
46.8011 
 
45.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
5
5
46.6411 
 
46.20318
19123
Artur Kozłowski
Grzegorz Kryszeń
PD
PD
2.5
2
46.6211 
 
47.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
WM
7
9
46.4211 
 
48.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
5
46.3311 
 
49.07809
04110
Piotr Kołuda
Jakub Kotorowicz
LU
LU
18
18
46.1111 
 
50.12999
21057
Adam Krysa
Dariusz Sarzyński
DS
SL
13
2.5
46.0811 
 
51.22249
20951
Zenon Dobroński
Lech Szubert
PD
PD
1
2
45.9711 
 
52.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
3
45.4011 
 
53.14045
04133
Jerzy Firs
Henryk Stecewicz
PD
PD
2.5
3
45.1411 
 
54.21122
21988
Ewa Cieśla
Urszula Probulska
MA
MA
1
1
44.9511 
 
55.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
44.8311 
 
56.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
WP
4
4
44.4211 
 
57.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
44.3511 
 
58.02495
02533
Andrzej Kokoryka
Tomasz Pawluk
LU
LU
11
7
43.1511 
 
59.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
3
2.5
42.9011 
 
60.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
42.5311 
 
61.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
41.4011 
 
62. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LTU
PD
6
2
40.8211 
 
63.04124
14660
Roman Kruk
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
9
4
34.2011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1662 punkty PKL, w tym 878 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/bialystok/otp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:00:24 (0.2102/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.