Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6017/30707 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów (13)
VI Memoriał Bogdana Janiszewskiego
piątek, 27 października 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.07431
05574
04250
07346
04451
05856
Marek Witek
Przemysław Błaszczyk
Bogusław Gierulski
Kazimierz Lichawski
Jerzy Skrzypczak
Piotr Walczak
PM
LD
WM
SL
WM
WP
21
15
21
13
21
21
38.99340
2.13709
11550
14728
05341
Grzegorz Głasek
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
Jacek Pszczoła
SW
PM
SW
SW
11
17
17
24
-38.99282
3.07291
01318
04108
06336
02806
09755
Krzysztof Buras
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Piotr Lutostański
Wojciech Strzemecki
Łukasz Witkowski
SW
DS
DS
SW
DS
SW
24
24
21
24
21
17
5.93231
4.14783
18778
09357
14782
12154
07849
Patryk Patreuha
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
Bogdan Szulejewski
DS
MA
MA
MA
DS
KP
13
2.5
15
11
15
21
-5.93180
5.15414
02468
02495
02496
02934
02533
Wojciech Okuniewski
Jerzy Brzustowski
Andrzej Kokoryka
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pawluk
LU
LU
LU
LU
SL
LU
5
7
11
12
19
7
120.53130
6.19724
06551
16898
07809
04110
Bartosz Bejenka
Jacek Ciechomski
Maciej Kędzierski
Piotr Kołuda
Jakub Kotorowicz
PD
LU
LU
LU
LU
3
19
7
18
18
120.0779
7.09822
06341
06815
04740
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
MA
9
24
21
21
117.4862
8.01345
05423
03960
12899
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
Radosław Szczepański
Michał Wróbel
OP
OP
MA
MA
11
21
19
11
113.0053
9.16829
07215
07246
09763
Tomasz Zaleski
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
7
13
13
7
112.1344
10.05701
05670
09303
05822
Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
WP
LD
WP
LD
13
15
7
13
111.8835
11.15259
18645
03496
03546
Dominika Ocylok
Ewa Morawska
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
WP
WP
SL
SL
4
4
11
13
110.3927
12.07209
04148
19722
16793
Krzysztof Krajewski
Kazimierz Kłosiński
Michał Korwek
Jacek Pióro
PD
PD
MA
PD
7
4
2
4
99.1918
13.13438
17721
21367
21368
Rafał Marks
Jakub Bazyluk
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
15
7
3
2.5
99.149
14.06822
04067
04157
14276
Anna Nosalska
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
PD
PD
PD
PD
7
9
9
5
98.361
15.17361
12108
16716
17030
Marta Makarewicz
Aleksandra Jarosz
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
PM
MA
MA
5
7
4
5
98.021
16.02966
04535
02933
08308
Stanisław Pająk
Dariusz Bogucki
Piotr Kucharski
Kamil Walczyk
SW
PM
SW
SW
15
18
18
9
96.901
17.04043
04035
17766
04042
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Janusz Kowalewski
PD
PD
PD
PD
11
7
5
12
94.811
18.10893
06556
22169
18165
Mariusz Tatarczuk
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
Dariusz Kłodos
PD
MA
PD
MA
4
12
2
4
94.181
19.09332
11637
15647
14252
Janusz Galewski
Andrzej Błachno
Jan Ciulkin
Stefan Kopyt
PD
PD
PD
PD
5
5
5
5
89.041
20.06795
06716
07000
07869
Ewa Miszewska
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
Sławomir Zawiślak
PK
WP
WP
SL
19
9
12
21
86.511
21.06706
14186
13616
14157
Apolinary Kowalski
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
Sonata Simanaitiene
WM
PD
WM
PD
24
4
5
5
85.791
22.04360
04198
07221
06802
10561
Mirosław Makatrewicz
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
Tomasz Modrzejewski
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
WM
WM
WM
13
15
7
13
7
84.251
23.19830
17539
17545
20680
Wojciech Bąk
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Wojciech Okrzesik
MP
MA
MP
MA
4
4
4
4
78.811
24.06513
06512
17082
14971
06629
Maria Boczar
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
MA
MA
MA
5
7
7
4
17
75.691
25.04101
12009
04079
18436
10428
12884
Stanisław Pochodowicz
Mirosław Hryszko
Sławomir Juchnicki
Bogusław Kozakiewicz
Waldemar Miłuński
Anna Tompolska
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
5
5
2.5
4
4
70.101
26.21798
21122
18011
21988
Agnieszka Parol
Ewa Cieśla
Filip Parol
Urszula Probulska
MA
MA
MA
MA
0.5
1
4
1
31.111

Łącznie 7857 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/bialystok/t/1/#000000OO000000000077000003000001000000000000000000

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.14:58:51 (0.1842/127) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.