Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6120/30858 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IX Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody - O Podkowę Kasztanki Marszałka
IX Turniej "Pamięci E. Olbrota i L. Przygody" 11.11.2023r
sobota, 11 listopada 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
5
5
66.98100II
II
2.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
9
7
64.0394III
III
3.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
63.2488III
III
4.03056
03562
Witold Białas
Jerzy Ujma
SL
SL
5
12
62.3283 
 
5.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1.5
2
61.9878 
 
6.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
61.6872 
 
7.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
61.4867 
 
8.20149
 
Ireneusz Hebdowski
Danuta Strawa
OP
-
0.5
0
60.0662 
 
9.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
59.8557 
 
10.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
59.7552 
 
11.21670
03435
Marek Bogacz
Ireneusz Płocha
SL
SL
1
4
59.3646 
 
12.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
5
3
59.0941 
 
13.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
7
58.3236 
 
14.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
58.2331 
 
15.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
58.2126 
 
16.03064
07341
Michał Błach
Ireneusz Kowalczyk
MA
SL
7
21
58.0920 
 
17.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
57.6920 
 
18.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
57.2519 
 
19.07130
09194
Eugeniusz Konik
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
57.0118 
 
20.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
56.9217 
 
21.13411
18890
Michał Kaleta
Vasil Valchev
LU
LU
7
7
56.8716 
 
22.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
56.4715 
 
23.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
56.4314 
 
24.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
9
56.1013 
 
25.09787
12261
Jan Synowiec
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
56.0112 
 
26.07475
17383
Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
13
3
55.9412 
 
27.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
55.7511 
 
28.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
7
54.8610 
 
29.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.639 
 
30.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
54.568 
 
31.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
54.487 
 
32.03170
07337
Cezary Góra
Aleksandra Świątkowska
SL
SL
9
4
54.416 
 
33.03481
03588
Aleksander Sejud
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
54.295 
 
34.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
53.514 
 
35.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
9
9
53.494 
 
36.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
53.303 
 
37.03345
03389
Zbigniew Mącior
Leszek Niemiec
SL
SL
18
13
52.942 
 
38.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
52.461 
 
39.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
51.881 
 
40.22407
22419
Marcin Gancarczyk
Mieszko Szmigel
SL
SL
1
1.5
51.721 
 
41.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
3
4
51.501 
 
42.23547
21510
Sonia Piwowarczuk
Kamil Szewczyk
SL
SL
0
1.5
51.031 
 
43.21210
22376
Franciszek Kierepka
Zofia Konieczny
SL
SL
2
1
50.911 
 
44.01827
13748
Zbigniew Kowalczyk
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
OP
OP
5
2
50.831 
 
45.01787
09231
Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
OP
OP
5
2.5
50.401 
 
46.01824
01907
Andrzej Kazimierowicz
Piotr Woźniak
OP
OP
4
5
49.781 
 
47.20012
 
Dawid Ochman
Bogdan Szymeczko
SL
-
0.5
0
49.751 
 
48.12846
15120
Andrzej Hermansdorfer
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
7
9
49.041 
 
49.23499
11244
Anna Banaś
Tomasz Kierepka
SL
SL
0
2
48.721 
 
50.22373
22413
Julia Jasicka
Tomasz Konieczny
SL
SL
1
1
48.531 
 
51.03256
03561
Henryk Kopernok
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
47.931 
 
52.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
4
3
47.251 
 
53.22398
22374
Amelia Gałowicz
Justyna Kulińska
SL
SL
0.5
0.5
46.561 
 
54.07167
09200
Eryk Hamerski
Mirosław Urbanek
OP
OP
3
3
45.471 
 
55.03155
15346
Mariusz Gawłowski
Wojciech Szuba
SL
SL
3
3
44.981 
 
56.09165
09166
Elżbieta Berkowicz
Zygmunt Berkowicz
OP
OP
1.5
1.5
44.921 
 
57.07135
07156
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
OP
OP
2.5
0.5
44.851 
 
58.16780
20148
Wiesław Grabowski
Jan Kurianowicz
OP
OP
2
0.5
43.721 
 
59.23513
23510
Karolina Michalik
Weronika Watras
SL
SL
0
0
42.191 
 
60.23512
20411
Alexander Cop
Wojciech Łempiński
SL
SL
0
1
41.571 
 
61.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
41.291 
 
62.19873
18518
Janusz Bakalarz
Maria Kobyniewicz
SL
SL
1
1.5
41.251 
 
63.21504
21508
Liwia Kaczmarska
Zuzanna Mazur
SL
SL
1
1
38.691 
 
64.18249
 
Tomasz Adamczyk
Teresa Roskosz
OP
-
1
0
38.671 
 
65.22417
22412
Kalina Jucha
Jan Kulik
SL
SL
0.5
0.5
38.511 
 
66.16781
 
Jerzy Brachmański
Grażyna Kubik
OP
-
1.5
0
37.681 
 
67.22371
21211
Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
SL
SL
0.5
1
37.371 
 
68.17568
22399
Marianna Pantak
Paulina Pawełek
SL
SL
2
1
36.651 
 
69.23545
23507
Franciszek Błasiak
Oskar Bożyna
SL
SL
0
0
34.361 
 
70.21409
22693
Wojciech Bąk
Paweł Kozik
SL
SL
0.5
0
32.631 
 
71.23339
21209
Gabriela Banaś
Antoni Kierepka
SL
SL
0
1.5
32.481 
 
72.23511
22393
Małgorzata Ficek
Sara Maryniok
SL
SL
0
0.5
29.141 
 
73.23541
23539
Karol Krzemiński
Paulina Zuber
SL
SL
0
0
28.131 
 
74.22866
22988
Piotr Dudzik
Paweł Gliński
SL
SL
0
0
25.861 
 
75.22987
22523
Agata Glińska
Antoni Piwko
SL
SL
0
0.5
25.851 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2432 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz-raciborz.org/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:36:24 (0.3482/160) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.