Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5870/30862 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XVII. Tarnowski Mityng Brydżowy
OTP* Memoriał Tarnowski Brydżystów
sobota, 11 listopada 2023r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07644
12755
Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
MP
MP
5
3
69.585025III
III
2.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MP
13
12
60.954322III
III
3.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
56.113819 
 
4.02723
15916
Bogusław Lesiecki
Grzegorz Wieczorkiewicz
PK
MA
12
5
55.913216 
 
5.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
DS
13
13
50.012613 
 
6.04793
16140
Krzysztof Kluf
Andrzej Szepczyński
PM
PK
12
5
49.552010 
 
7.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
35.89147 
 
8.14361
14360
Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
PK
PK
3
3
28.33105 
 
9.13076
07312
Michał Krysa
Dariusz Sosin
PK
PK
4
7
21.7095 
 
10.19845
07621
Janusz Wątroba
Jerzy Wielgus
MP
MP
1
5
21.5484 
 
11.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
7
19.4574 
 
12.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
18.3863 
 
13.17539
19720
Kacper Kuflowski
Antoni Wójtowicz
MA
MP
5
2.5
15.3453 
 
14.07473
02846
Janusz Szyszkowski
Ryszard Woliński
MP
MP
12
13
8.9142 
 
15.13170
15913
Wojciech Burek
Adam Rydz
PK
MA
2.5
4
3.4132 
 
16.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
4
2.0921 
 
17.01032
01184
Jacek Czaykowski
Wiesław Ślęzak
PK
PK
12
3
-8.6211 
 
18.17021
17457
Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
MP
MP
2
1.5
-11.2511 
 
19.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
3
4
-12.7811 
 
20.01071
12629
Jan Kadula
Tomasz Magryś
PK
PK
12
4
-13.6211 
 
21.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
-14.0011 
 
22.11471
07613
Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
MP
MP
9
5
-14.1411 
 
23.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
3
3
-14.2711 
 
24.21880
23209
Błażej Mróz
Marcel Prokopowicz
MP
MP
2
1
-16.0911 
 
25.04141
01746
Robert Maliszewski
Sławomir Wójcik
MA
DS
1
1.5
-18.7511 
 
26.16862
15952
Paweł Bagrowski
Maciej Ogorzelski
MA
MA
2.5
1
-22.3411 
 
27.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
DS
MP
3
2
-23.5511 
 
28. 
07616
Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
-
MP
0
5
-42.2911 
 
29.17545
20706
Franciszek Kurlit
Jakub Michalski
MP
MP
4
2.5
-43.7711 
 
30.20170
10486
Adam Stachura
Artur Stachura
MP
MP
2
1
-47.4811 
 
31.20818
15277
Adam Gdowski
Kazimiera Przybyło
MP
MP
1.5
2
-52.2211 
 
32.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
-59.0711 
 
33.22999
 
Sebastian Opozda
Sławomir Pietrzak
MP
-
0
0
-109.7511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 588 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:11:47 (0.4318/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.