Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6558/31175 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** WOŚP w Ciechanowie
OTP** WOŚP Ciechanów
niedziela, 28 stycznia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
64.497538II
II
2.04232
06194
Roman Dulko
Radosław Jaszczak
MA
MA
4
1.5
63.466332III
III
3.15023
06795
Rafał Łangowski
Ewa Miszewska
MA
PK
5
19
58.595327III
III
4.13904
17509
Jerzy Sadowski
Urszula Wądołowska
MA
MA
5
2.5
56.413317 
 
4.08274
06198
Tomasz Józwiak
Wojciech Kała
MA
MA
2.5
4
56.413317 
 
4.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
MA
11
7
56.413317 
 
7.22595
22594
Jolanta Kowalska
Dorota Pniewska
MA
MA
0.5
0.5
56.15158 
 
8.06240
06255
Stanisław Siwek
Paweł Wróblewski
MA
MA
7
4
55.51137 
 
9.06181
06185
Zbigniew Garlej
Sławomir Grabowski
MA
MA
4
5
55.26116 
 
10.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
54.3695 
 
11.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
11
52.9584 
 
12.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
52.6963 
 
13.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
50.9042 
 
14.22586
22587
Arkadiusz Muszyński
Arkadiusz Obidziński
MA
MA
1
1
50.3821 
 
15.22619
16082
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
MA
MA
0.5
2.5
50.2611 
 
16.08124
04358
Wojciech Kujda
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
2.5
3
49.7411 
 
17.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
7
7
49.6211 
 
18.06246
06248
Marcin Stryczyński
Hilary Ślesicki
MA
MA
5
4
48.3311 
 
19.13908
16441
Jerzy Cichowski
Witold Moreń
MA
MA
1.5
2
46.9211 
 
20.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
46.2811 
 
21.06329
20021
Andrzej Jaroński
Małgorzata Kołakowska
MA
MA
5
1.5
45.9011 
 
22.14607
09711
Aleksandra Odachowska
Marian Odachowski
MA
MA
2.5
2.5
44.4911 
 
23.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
5
44.1011 
 
24.13920
16989
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Głowacki
MA
MA
5
3
43.0811 
 
25.19834
22585
Henryk Grześ
Wiesław Wawrzyniak
MA
MA
0
1
41.5411 
 
26.22593
22590
Iwona Fabisiak
Ewa Jagniewska
MA
MA
0.5
0.5
36.7911 
 
26. 
15624
Stanisław Bielski
Sławomir Siergiej
-
MA
0
0
36.7911 
 
28. 
 
Maria Gulczyńska
Danuta Pszczółkowska
-
-
0
0
32.1811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 744 punkty PKL, w tym 396 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.ciechanow24.pl/turnieje/240128/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-18 g.09:55:31 (0.2485/66) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.