Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6605/31482 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** 2. Memoriał Piotra Latały
OTP** 2. Memoriał Piotra Latały
niedziela, 24 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
67.867538II
II
2.22169
14043
Romuald Kąkiel
Alfred Koda
PD
PD
2.5
5
64.886432III
III
3.16859
06629
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
62.145427III
III
4.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
60.244523 
 
5.04105
12478
Andrzej Jakimiec
Stanisława Piotrowska
PD
PD
5
2
58.813518 
 
6.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
57.502513 
 
7.04143
07239
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
57.38158 
 
8.04079
18436
Sławomir Juchnicki
Bogusław Kozakiewicz
PD
PD
5
2.5
56.55137 
 
8.04126
04129
Wacław Nazaruk
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
56.55137 
 
10.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
2
4
54.76105 
 
11.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
53.9384 
 
11.15647
04124
Jan Ciulkin
Roman Kruk
PD
PD
5
9
53.9384 
 
13.04050
07243
Bogdan Pac
Zbigniew Randzio
PD
PD
1.5
2
51.5553 
 
14.14045
14660
Jerzy Firs
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
2.5
4
50.9542 
 
15.04095
10862
Dariusz Hutnik
Kamil Sawwa
PD
PD
7
5
50.8321 
 
15.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
50.8321 
 
17.10315
21142
Feliks Babiracki
Jan Juchniewicz
PD
PD
3
1
50.0011 
 
18.11095
04133
Wiesław Korpula
Henryk Stecewicz
PD
PD
1.5
3
49.8811 
 
19.21072
21568
Oliwia Koratkiewicz
Klaudia Ogórkowska
PD
PD
1
1
49.6411 
 
20.09332
10893
Janusz Galewski
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
48.8111 
 
21.19353
22249
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
PD
PD
2
1
48.3311 
 
22.19123
20951
Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
PD
PD
2
2
46.0711 
 
23.22819
22826
Bartosz Korwek
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0
1
45.2411 
 
24.23869
17221
Elżbieta Michalska
Halina Perkowska
WM
PD
0
2.5
43.9311 
 
25.20318
19352
Artur Kozłowski
Benon Żukowski
PD
PD
2.5
2
43.2111 
 
26.19317
19318
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
PD
PD
1.5
1.5
43.1011 
 
27.08609
19124
Edward Kowalczyk
Ireneusz Turyk
PD
PD
4
2.5
40.6011 
 
28.22685
22690
Szymon Malinowski
Iwo Pazera
PD
PD
0
0
30.7111 
 
29.22600
22766
Konstanty Borowski
Inga Suchodoła
PD
PD
0
0
26.5511 
 
30.22687
22183
Mateusz Śliwonik
Szymon Tworkowski
PD
PD
0
0
25.2411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 784 punkty PKL, w tym 414 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:37:02 (0.1687/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.