Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6420/31641 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2024
Mazowiecki WZBS
WawaBrydż
Suchedniów 29.02-03.03 2024

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Bożena Badurek-02
2.12685Witold BieleckiMA313
3.10336Kamil BłaszczykMA11
4.16544Hanna CiuńczykMA41
5.19983Małgorzata GagoMA02
6. Grzegorz Gargula-02
7.21111Krzysztof GoszczyńskiMA12
8.23366Grzegorz GórniakMA02
9.23587Krzysztof GralewiczMA03
10.19920Svetlana GudkovaMA1.51
11.21129Marta JakubisiakMA1.53
12.23386Marek JaźwińskiMA06
13.21425Jerzy JędrzejczykMA02
14.20787Tomasz KalinowskiMA23
15.20812Hubert KamińskiMA1.53
16.23222Iwona KarnowskaMA02
17.23382Magdalena KasiewiczMA06
18.23495Anna KędziorMA02
19.23494Monika KidońMA02
20.22194Paulina KierebińskaMA0.58
21.20021Małgorzata KołakowskaMA1.52
22. Kasia Kopeć-02
23.15511Kacper KopkaMA97
24. Magdalena Kowalczyk-02
25.23556Hubert KrawczykMA03
26. Małgorzata Kułakowska-05
27. Andrzej Kundzewicz-02
28. Kamil Kuźnik-03
29.23257Anna LasockaMA04
30.21110Anna LasockaMA1.52
31.22350Magdalena LinkeMA0.52
32.23735Katarzyna LisowiecMA02
33. Jerzy Majos-02
34. Magdalena Majos-02
35.23076Natalia MarczykiewiczMA0.52
36.15352Michał MaszendaMA55
37. Małgorzata Mikołajczyk-02
38.23564Rafał NasiłowskiMA02
39.23583Witold NowakMA03
40.21691Katarzyna OdomirskaMP0.52
41.19921Małgorzata OlborskaMA21
42.21822Janusz OlechMA12
43.19341Paweł OlechMA22
44.23618Bożena OpiołaMA01
45.20006Iwona OrzełowskaMA1.52
46.22655Justyna OtulakMA02
47.23184Hubert OżibkoMA03
48.23204Michalina OżibkoMA02
49. Izabela Piotrkowska-02
50.23269Julia PomorskaMA02
51.23223Katarzyna PomorskaMA02
52. Martyna Przyborek-02
53. Elżbieta Resztik-02
54. Tadeusz Resztik-02
55. Tomasz Roszkowski-02
56. Krzysztof Rożałowski-05
57.21444Dorota Różalska-KiepekMA12
58.22160Marek SiermińskiMA18
59.22654Magdalena SmolińskaMA0.52
60.21049Anna StępieńMA0.52
61.19080Jan SzewczykMA2.513
62.22360Elżbieta SznajderMA0.52
63.19474Agnieszka TokarczykMA27
64.21690Aleksandra WilkMA1.52
65.23634Justyna WiśniewskaMA02
66.23632Sławomir WiśniewskiMA02
67.09213Grzegorz WitkowskiMA43
68. Magdalena Wolicka-05
69.21925Barbara WrotkowskaMA02
70.20194Dorota ZwierzyńskaMA1.52
71.20195Wiesław ZwierzyńskiMA1.52

Łącznie 212 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wawabrydz.pl/wyniki/suchedniow24/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.18:50:35 (0.2909/81) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.