Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2100/10079 turniej indywidualny
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTI****12.Finał GPPar
Finał GPP Par
piątek, 16 grudnia 2011r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej indywidualny Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03401Jarosław OstrowskiWP7787.26300M
2.08158Piotr ZatorskiDS13771.35285I
3.12197Michał KlukowskiDS4764.60270I
4.06341Grzegorz NarkiewiczWP19758.42257III
5.01347Piotr IlczukSL18755.75245III
6.04665Kazimierz OmernikWP18727.89233III
7.02166Jarosław WachnowskiLB18727.63221 
8.01661Włodzimierz StarkowskiDS19717.51209 
9.06551Jacek CiechomskiMA18716.19197 
10.06658Jacek KalitaMA19713.84184 
11.04250Bogusław GierulskiWM19712.39172 
12.02013Andrzej JeleniewskiLB18709.28160 
13.05056Rafał JagniewskiWP18706.74148 
14.05176Michał KwiecieńWP24706.70136 
15.01223Cathy BałdyszWP12702.48124 
16.07526Aleksander JezioroSL19698.02112 
17.07849Bogdan SzulejewskiMA18696.6499 
18.06706Apolinary KowalskiWP24691.5287 
19.10793Natalia SakowskaMA7688.2069 
19.07782Piotr ButrynMA7688.2069 
21.06620Igor GrzejdziakMA13686.1959 
22.01318Stanisław GołębiowskiDS18684.9757 
23.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP7680.5355 
24.05701Marta Maj-RudnickaWP12662.2552 
24.08432Kamila SzczepańskaMA7662.2552 
26.07603Tomasz PilchSL18634.1248 
27.07710Andrzej DudzikMP12623.0346 
28.02727Andrzej LubojemskiMP12622.9244 
29.07291Krzysztof BurasWP19610.2042 
30.01539Wojciech OlańskiPD19608.6540 
31.05310Bogusław PazurWP19604.9638 
32.07242Vytautas VainikonisPD13603.2936 
33.07869Sławomir ZawiślakWP19461.4034 
34.02121Ryszard SakowiczLB12459.5132 
35.04662Michał NowosadzkiMA19451.3730 
36.06973Piotr TuszyńskiMA24451.3328 
37.09550Jakub WojcieszekWP7451.3226 
38.07815Lena LeszczyńskaMA4441.0124 
39.08434Witold TomaszekMA7436.3121 
40.07891Piotr KlimackiMA18431.2319 
41.01865Andrzej PawlakSL12417.0117 
42.07341Ireneusz KowalczykSL18407.4315 
43.06800Sylwester MłynarczukMA18398.2013 
44.06528Włodzimierz BuzeMA18380.5711 
45.02966Stanisław PająkSW12379.579 
46.07811Marcin KrupowiczWP18364.827 
47.05069Paweł JassemWP7308.915 
48.08283Andrzej IwańskiSW7226.973 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4440 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:04:14 (0.2160/58) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.