Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2501/13111 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

41. Grand Prix Warszawy
41st Grand Prix of Warsaw
Teamy
sobota, 31 sierpnia 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06540
08203
05056
09146
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Piotr Tuczyński
WP
WP
WP
WP
19
13
18
12
387.4563I
I
I
I
2.07221
04165
15665
12357
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
Andrei Sotnikau
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
4
4
2.5
7
375.5355II
II
II
II
3.06845
11942
06956
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
Bogdan Szulejewski
MA
MA
MA
MA
12
4
4
18
277.6847II
II
II
II
4.03633
04242
08243
04699
Mariusz Arutiunianc
Andrzej Fronczak
Jacek Gackowski
Krzysztof Sikorski
KP
WM
KP
PM
7
18
7
18
183.6540 
 
 
 
5.06620
01347
06795
07869
Igor Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
MA
WP
WP
LU
13
18
18
19
81.3432 
 
 
 
6.01305
07792
06751
09755
Grzegorz Gardynik
Ewa Harasimowicz
Marcin Leśniewski
Łukasz Witkowski
SW
MA
SW
MA
19
13
24
7
74.7825 
 
 
 
7.02642
02703
02809
02844
Przemysław Gałek
Marcin Krawczyk
Rafał Synowiec
Joanna Wiśniewska
MP
MP
MP
MP
4
7
7
7
69.0518 
 
 
 
8.10444
06551
06629
05111
Stefan Cabaj
Jacek Ciechomski
Włodzimierz Ilnicki
Wit Klapper
MA
SW
MA
MP
7
18
15
19
68.8113 
 
 
 
9.08513
01318
08195
06973
Piotr Gawryś
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
Piotr Tuszyński
DS
DS
WP
LB
24
18
19
24
67.9811 
 
 
 
10.06812
06830
06879
06883
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
Adam Ratyński
Sławomir Rokicki
MA
MA
WP
MA
12
13
18
7
67.6810 
 
 
 
11.02501
07809
02515
06954
Mariusz Kowalski
Piotr Kołuda
Piotr Lutek
Adam Suwik
LU
WP
LU
LU
7
13
4
18
67.329 
 
 
 
12.01224
02673
07725
14540
Marek Bałdysz
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
Maciej Superson
LB
MP
MP
MP
12
7
7
2.5
65.837 
 
 
 
13.04108
07811
05310
07603
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
SL
WP
WP
SL
18
18
19
18
64.136 
 
 
 
14.06165
06507
06175
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Biegajło
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
MA
MA
MA
MA
4
13
4
7
63.795 
 
 
 
15.08929
08854
07061
07871
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
MA
MA
7
2
7
4
63.404 
 
 
 
16.03881
11600
13071
06249
Tomasz Osiński
Jarosław Stach
Artur Sulich
Przemysław Ślesicki
KP
MA
MA
MA
7
4
4
4
63.362 
 
 
 
17.05708
05732
07025
07044
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
WP
WP
15
18
19
13
58.111 
 
 
 
18.06522
06528
06800
06895
Henryk Brodawski
Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
Artur Rutkowski
MA
MA
MA
MA
12
18
18
18
57.42  
 
 
 
19.04922
08978
05374
05856
Piotr Busse
Jacek Leśniczak
Cezary Serek
Piotr Walczak
WP
WP
WP
WP
18
13
7
19
57.40  
 
 
 
20.06703
09277
05761
05879
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
Tomasz Piątkowski
Dariusz Zarębski
MA
MA
MA
MA
7
4
7
7
56.17  
 
 
 
21.08931
07053
11610
07020
Andrzej Fengler
Krzysztof Gołaś
Paweł Starnawski
Jan Zabrocki
MA
MA
MA
MA
4
4
4
7
55.11  
 
 
 
22.04198
04303
06713
04431
Adolf Bocheński
Roman Kierznowski
Marek Krajewski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
WM
WM
12
18
1.5
18
54.98  
 
 
 
23.02912
02934
02966
11319
Jacek Janowski
Krzysztof Kujawa
Stanisław Pająk
Przemysław Zawada
SW
LU
SW
PK
18
18
12
7
51.35  
 
 
 
24.06638
06664
06900
06915
Włodzimierz Janeczek
Jan Kandybowicz
Tomasz Ryffa
Andrzej Serwach
MA
MA
MA
MA
7
12
4
7
51.17  
 
 
 
25.10721
09491
09492
02157
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
Jan Przygrodzki
Paweł Szymonik
LU
LU
LU
LU
4
7
7
4
48.90  
 
 
 
26.08950
07815
06909
08434
Iwona Czajka
Lena Leszczyńska
Anna Sarniak
Witold Tomaszek
MA
MA
WP
MA
4
4
18
7
46.33  
 
 
 
27.06539
06542
06543
06797
Robert Chmielak
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Andrzej Miszewski
MA
MA
MA
MA
4
18
18
18
45.78  
 
 
 
28.06488
10105
06689
06717
Wiesław Andruk
Robert Głowacki
Andrzej Kondeja
Jolanta Krogulska
MA
MA
MA
MA
7
13
12
18
44.97  
 
 
 
29.12263
05069
09424
12503
Anna Jaguszewska
Paweł Jassem
Stefan Szenberg
Wojciech Uszynski
MA
WP
DS
MA
2.5
15
7
13
43.69  
 
 
 
30.02525
07982
07989
07990
Tadeusz Niedźwiadek
Marcin Pachniewski
Wiesław Skubisz
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
LU
LU
7
2.5
7
2
43.61  
 
 
 
31.06526
07190
06837
06921
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
MA
MA
13
12
7
7
41.96  
 
 
 
32.05691
07114
07543
05464
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
Witold Turant
WP
LD
LD
LD
18
7
12
18
40.51  
 
 
 
33.08294
07796
01726
01749
Mariusz Bartkowski
Marek Jeleniewski
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
WP
WP
DS
DS
13
13
18
13
23.11  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1392 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2013/wyniki/team//W-ktteamleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.14:53:17 (0.3355/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.