Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2981/15866 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPM 21-25 Turniej par mikstowych
piątek, 13 marca 2015r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14112
11550
Magda Budzyńska
Piotr Marcinowski
MA
DS
2
4
63.4440III
III
2.14481
13060
Kacper Kacperski
Dominika Piesiewicz
MA
MA
4
3
60.4834III
III
3.14728
10085
Kamil Nowak
Justyna Żmuda
WP
MP
5
13
60.1529 
 
4.13075
14234
Justyna Długosz
Jakub Zawada
MP
PK
3
3
57.0624 
 
5.12158
10570
Izabella Jaworska
Wojciech Kaźmierczak
LD
SW
3
12
55.7418 
 
6.16544
14973
Hanna Ciuńczyk
Piotr Duszak
MA
MA
1
2
54.1913 
 
7.14032
12154
Loretta Kałwa
Mateusz Sobczak
DS
DS
2
5
54.068 
 
8.14098
13502
Karolina Skubich
Aleksander Żelazny
WP
WP
2
3
53.997 
 
9.13065
15632
Anna Jankowska
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
1.5
53.566 
 
10.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
MA
7
3
52.486 
 
11.09357
14749
Arkadiusz Majcher
Agnieszka Piesiewicz
MA
MA
5
1.5
51.535 
 
12.10778
09142
Joanna Kazmucha
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
3
2.5
51.294 
 
13.17214
16651
Karol Konopko
Katarzyna Pruszczyk
MA
MA
0.5
1
50.463 
 
14.14237
14974
Dominik Jastrzębski
Karolina Walędzik
MA
MA
3
1.5
49.752 
 
15.14036
09755
Joanna Michalska
Łukasz Witkowski
DS
SW
1.5
11
49.531 
 
16.12999
10084
Adam Krysa
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
7
4
49.52  
 
17.12499
13234
Michał Wieteska
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
3
1.5
49.12  
 
18.07409
02179
Anna Pełszyńska
Kacper Wilczak
MA
LB
5
5
48.92  
 
19.12873
15756
Michał Drankiewicz
Joanna Zarzycka
DS
DS
1.5
1
48.67  
 
20.17029
11211
Joanna Dziekańska
Wojciech Racz
MA
MA
1
4
48.57  
 
21.07801
09359
Michał Kania
Ewa Maksymiuk
MA
SW
9
2.5
48.46  
 
22.13667
13697
Aleksandra Hilcher
Przemysław Wiśniewski
MA
MA
1
2
47.23  
 
23.14971
16185
Bartosz Ćwiek
Agata Kacperek
MA
MA
2
1
46.43  
 
24.14051
16133
Joanna Gołdyn
Radosław Serafin
DS
DS
0.5
0
45.25  
 
25.10472
10591
Sammy Bałdysz
Joanna Brede
DS
WP
4
3
44.43  
 
26.05069
12847
Paweł Jassem
Katia Karoń
ZP
WP
17
0.5
43.50  
 
27.12152
14317
Marcin Bojarski
Aleksandra Talaczek
MP
MA
5
1.5
43.16  
 
28.14326
10171
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
MA
MP
2
5
40.54  
 
29.13364
14965
Adam Lonski
Marta Wójcik
PM
MA
5
2
38.52  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 400 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:29:54 (0.2474/68) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.