Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3020/16118 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

57. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst
MPP Mikstowych
piątek, 1 maja 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
ks*
1.01223Cathy BałdyszMA1711960III
2.12320Zofia BałdyszWP2.542 
3.07777Ewa BanaszkiewiczMA132010 
4.10591Joanna BredeWP363 
5.04109Łukasz BredeSL172010 
6.08117Grażyna BrewiakMA189246 
7.14112Magda BudzyńskaMA22714 
8.07782Piotr ButrynMA1315075I
9.06542Irena ChodorowskaMA186432 
10.06543Jan ChodorowskiMA186432 
11.08950Iwona CzajkaMA712965II
12.15595Maciej DąbrowskiMA3179 
13.12450Katarzyna DufratMP1113970II
14.05611Dominik FilipowiczWP1813970II
15.08203Wojciech GawełMA179246 
16.10105Robert GłowackiMA13116 
17.07792Ewa HarasimowiczMP152211 
18.02666Andrzej HycnarPK128241 
19.05059Stanisław JanikLB122814 
20.04108Przemysław JaniszewskiSL212211 
21.12108Aleksandra JaroszWP54523 
22.10054Andrzej JaszczakSL1311960III
23.12158Izabella JaworskaLD384 
24.06658Jacek KalitaKP242513 
25.09138Danuta KazmuchaWP1310151III
26.10217Urszula KędzierskaMA52412 
27.14276Pavel KlebanovichPD4168 
28.17214Karol KonopkoMA0.595 
29.06717Jolanta KrogulskaMA19116 
30.07811Marcin KrupowiczSL217337 
31.04802Cezary KrzemińskiWP184523 
32.07815Lena LeszczyńskaMA71910 
33.16434Beata MadejSL1.532 
34.11550Piotr MarcinowskiDS52714 
35.03847Jarosław MichałowskiKP18147 
36.05242Ewa MielcarzewiczWP52814 
37.13412Zuzanna MoszczyńskaMA311055III
38.06815Piotr NawrockiMA152412 
39. Egidijus PetrylaLTU0126 
40. Nele PetrylieneLTU0126 
41. Jessica PiafskyUSA62513 
42.15120Agnieszka PietrzykSL33015 
43.10793Natalia SakowskaMA1315075I
44.04823Małgorzata SawickaKP18147 
45.05374Cezary SerekWP1210151III
46.11656Elena ShokhanPD7168 
47.13882Agnieszka SławentaPM35528 
48.01643Ewa SobolewskaDS137337 
49. Marzena Socha-011 
50.12362Justyna StachowiakWP43618 
51.06954Adam SuwikSW1884 
52.03529Jacek SzczerbowskiSL732 
53.06956Bogdan SzlachetaMA511 
54.04842Leszek SztyrakWM1912965II
55.14250Marcin SzymańskiWP342 
56.08434Witold TomaszekMA111910 
57.06973Piotr TuszyńskiLB2463 
58.02830Renata WajdowiczPK128241 
59.05859Artur WasiakLD1211055III
60.04740Piotr WiankowskiMA135528 
61.01726Tomasz WinciorekWP183618 
62.12899Michał WróbelMA33015 
63.17030Anna ZarębaMA195 
64.08930Maja ŻabierekMA3179 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2982 punkty PKL, w tym 1506 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/mpp/W-mxtf.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.05:22:34 (0.2998/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.