Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3837/19512 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Grafitowy Szczupak
OTP** Grafitow Szczupak
wtorek, 27 grudnia 2016r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
3
13
63.01100II
II
2.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
59.2688III
III
3.17361
07431
Marta Makarewicz
Marek Witek
MA
PK
2
21
58.9378III
III
4.11471
07725
Maciej Rodzaj
Grzegorz Superson
MP
MP
7
11
57.7068 
 
5.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
56.6557 
 
6.06551
16259
Jacek Ciechomski
Maciej Kliś
SW
MP
19
3
56.3847 
 
7.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
56.2037 
 
8.02757
11769
Bogdan Palczyński
Tomasz Stryszawski
MP
MP
9
7
55.7427 
 
9. 
02417
Krystyna Marson
Jan Stoklasek
-
LB
0
4
55.1620 
 
10.06488
13074
Wiesław Andruk
Maciej Grabiec
MA
MP
9
5
54.4818 
 
11.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
53.4816 
 
12. 
 
Dorota Staroń
Władysław Staroń
-
-
0
0
53.3415 
 
13.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
12
53.3413 
 
14.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
MP
12
9
53.2611 
 
15.02669
02760
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
51.919 
 
16.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2
51.238 
 
17.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
21
50.826 
 
18. 
01189
Marek Nowak
Tadeusz Urbanek
-
PK
0
5
50.374 
 
19.02671
02828
Ryszard Jaśkiewicz
Władysław Uryga
MP
MP
9
3
50.142 
 
20. 
 
Grażyna Leskiewicz
Hanna Łazarska
-
MP
0
0
49.65  
 
21.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
49.63  
 
22.12753
02803
Stanisław Prokuszki
Adam Stono
MP
PK
3
11
49.51  
 
23.17679
05700
Jacek Kowalewski
Mieczysław Magott
MA
OP
1.5
3
49.41  
 
24.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
1.5
48.18  
 
25.07158
02523
Zbigniew Hałaczkiewicz
Ludwik Murat
LD
LU
5
3
47.85  
 
26.02966
09210
Stanisław Pająk
Tatiana Verkhos
SW
SW
13
3
47.64  
 
27.05585
05497
Stanisław Ciach
Jerzy Wilczek
OP
WP
3
3
46.53  
 
28.07302
02851
Marek Glibowski
Robert Wójcik
MP
MP
1.5
3
46.01  
 
29.08210
02804
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
45.48  
 
30.18168
18167
Andrzej Jeż
Maria Moryto
MP
MP
5
4
45.03  
 
31.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
0
0
44.41  
 
32.18298
18300
Ryszard Pietrzak
Grażyna Śniadewicz
MA
MA
0
0
44.03  
 
33.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
3
3
43.80  
 
34.15913
02862
Adam Rydz
Krzysztof Ziewacz
SW
MP
2
5
42.97  
 
35.02633
07473
Wiesław Fecko
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
42.80  
 
36.02775
02787
Małgorzata Praszałowicz
Zbigniew Sagan
MP
MP
5
9
41.86  
 
37. 
 
Grażyna Rzeczycka
Zbginiew Rzeczycki
-
-
0
0
37.73  
 
38.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2
2
36.06  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1248 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.07:44:59 (0.2665/90) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.