Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3800/20492 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

I Kielecki Mityng ** Brydżowy
I Turniej Kongresowy OTP** IMPY
sobota, 10 czerwca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
5
66.537538II
II
2.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
59.876533III
III
3.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
57.805628III
III
4.07488
09367
Stanisław Prus
Stanisław Skrzypczak
SW
SW
5
4
42.934623 
 
5.06963
07431
Marek Szymanowski
Marek Witek
WP
PK
24
21
38.333719 
 
6.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
35.802814 
 
7.14142
02912
Ryhor Abramovich
Jacek Janowski
SW
MP
1.5
18
31.471910 
 
8.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
4
28.27158 
 
9.08308
03020
Kamil Walczyk
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
14.60137 
 
10.02918
02946
Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
9.40116 
 
11.02928
13206
Marek Kozdrach
Mariusz Lelonek
OP
SW
4
2
9.20105 
 
12.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
6.6784 
 
13.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
-2.1374 
 
14.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
11
7
-4.0053 
 
15.09924
03002
Jacek Kowalski
Marian Tyrcz
MA
SW
5
11
-5.5342 
 
16. 
 
Jerzy Bednarczyk
Marcin Pałyz
-
-
0
0
-5.8721 
 
17.02908
09345
Ryszard Jabłoński
Norbert Krzystanek
SW
SW
4
3
-6.87   
 
18.02671
07989
Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
MP
LU
11
9
-10.47   
 
19.07512
07513
Stanisław Budzyń
Aleksander Chrzanowski
SW
SW
2.5
0.5
-11.60   
 
20.18194
 
Teresa Piasecka
Lech Piaseki
SW
-
0
0
-12.93   
 
21.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
-13.60   
 
22.18385
18019
Grzegorz Jabłoński
Zbigniew Milewski
LD
LD
0
0.5
-16.73   
 
23.02880
02909
Wojciech Bilewicz
Wojciech Jadczyk
SW
SW
3
4
-17.80   
 
24.10043
07801
Łukasz Kalbarczyk
Michał Kania
MA
ZP
5
9
-18.13   
 
25.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
3
5
-19.20   
 
26.02919
09322
Aleksander Knawa
Mirosław Kotowski
SW
SW
13
4
-21.60   
 
27.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2
-22.20   
 
28.14609
07494
Piotr Szczygieł
Artur Więckowski
SW
SW
3
4
-22.47   
 
29.14867
17392
Marian Blicharz
Urszula Stefaniak
SW
SW
1
1.5
-35.67   
 
30.07480
02994
Zdzisław Madej
Andrzej Szulborski
SW
SW
3
3
-44.53   
 
31.02896
07401
Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
SW
MP
5
3
-46.00   
 
32.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
1.5
1.5
-63.53   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 802 punkty PKL, w tym 410 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.06:42:08 (0.2633/74) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.