Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3800/20493 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

I Kielecki Mityng ** Brydżowy
II Turniej Kongresowy OTP** MAXY
sobota, 10 czerwca 2017r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
63.597538II
II
2.08288
06370
Grzegorz Bachanek
Jacek Bors
MA
SW
3
4
62.566432III
III
3.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
61.545427III
III
4.02671
07989
Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
MP
LU
11
9
61.545427 
 
5.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
60.773417 
 
6.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
3
5
58.212513 
 
7.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
56.56158 
 
8.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
5
55.54147 
 
9.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
11
7
55.00126 
 
10.06963
07431
Marek Szymanowski
Marek Witek
WP
PK
24
21
53.21105 
 
11.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
MP
SW
18
18
52.1895 
 
12.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
4
52.0874 
 
13.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
51.1853 
 
14.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
5
51.0342 
 
15.02919
09322
Aleksander Knawa
Mirosław Kotowski
SW
SW
13
4
49.3621 
 
16.07488
09367
Stanisław Prus
Stanisław Skrzypczak
SW
SW
5
4
47.97   
 
17.14142
07491
Ryhor Abramovich
Tadeusz Sobota
SW
SW
1.5
5
47.18   
 
18.15062
09345
Sviatlana Aleinikova
Norbert Krzystanek
SW
SW
1.5
3
46.31   
 
19.02896
07401
Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
SW
MP
5
3
46.05   
 
20.09924
03002
Jacek Kowalski
Marian Tyrcz
MA
SW
5
11
44.74   
 
21.18385
18019
Grzegorz Jabłoński
Zbigniew Milewski
LD
LD
0
0.5
44.13   
 
22.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
44.10   
 
23.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
43.97   
 
24.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
43.74   
 
25.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2
43.21   
 
26.14609
07494
Piotr Szczygieł
Artur Więckowski
SW
SW
3
4
43.10   
 
27.02928
13206
Marek Kozdrach
Mariusz Lelonek
OP
SW
4
2
42.72   
 
28.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
1.5
1.5
40.41   
 
29.02918
02946
Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
38.23   
 
30. 
 
Bye BYE1
Bye BYE2
-
-
0
0
0.00   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 768 punktów PKL, w tym 390 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.06:40:40 (0.2544/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.