Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3851/20941 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Memoriał Olka Czwakiela
GPW V Memoriał Olka Czwakiela
sobota, 28 października 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04948
10534
Grzegorz Dembiński
Waldemar Sroczyński
WP
LB
7
9
63.757035III
III
2.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
7
61.696432III
III
3.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
59.365829 
 
4.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
59.295327 
 
5.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
SL
15
19
58.754824 
 
6.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
58.274322 
 
7.09146
02179
Piotr Tuczyński
Kacper Wilczak
MA
DS
17
5
57.973819 
 
8.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
57.593216 
 
9.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
57.172714 
 
10.08769
05548
Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
LB
WP
9
11
57.132211 
 
11.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
9
57.00179 
 
12.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
56.72147 
 
13.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
56.61137 
 
14.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2.5
19
56.44126 
 
15.12320
09142
Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
DS
WP
4
3
56.22116 
 
16.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
55.59105 
 
17.15459
10769
Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
WP
WP
2
2.5
54.3095 
 
18.05170
05280
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
WP
WP
12
4
53.2895 
 
19.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
53.2084 
 
20.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
2.5
4
52.8274 
 
21.15508
05318
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
WP
WP
3
5
52.2463 
 
22.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
52.1353 
 
23.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
51.7742 
 
24.05108
05144
Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
WP
WP
5
5
51.5332 
 
25.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
5
51.0621 
 
26.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2.5
2.5
50.4211 
 
27.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
50.41   
 
28.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
50.03   
 
29.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
49.58   
 
30.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
4
9
49.46   
 
31.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2
49.20   
 
32.05017
05371
Józef Grewling
Grzegorz Samol
WP
WP
7
4
49.03   
 
33.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
3
5
48.36   
 
34.10424
09118
Bogumiła Jakubowska
Włodzimierz Robak
WP
WP
3
2.5
48.25   
 
35.11424
12872
Henryk Duszyński
Stefan Samól
WP
WP
4
3
48.17   
 
36.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1.5
48.14   
 
37.05312
18382
Paweł Perz
Jakub Urbanowicz
WP
MA
3
0
47.72   
 
38.17916
18048
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1
46.73   
 
39.11423
15043
Krzysztof Buzała
Justyna Łaniewska
LD
WP
4
2
46.30   
 
40.18644
18647
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
WP
WP
0.5
0.5
46.10   
 
41.17984
12434
Krzysztof Galubiński
Wojciech Kaniewski
WP
WP
1.5
4
46.04   
 
42.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
43.28   
 
43.10443
05339
Leszek Nowakowski
Andrzej Przybylski
WP
WP
1.5
2
43.03   
 
44.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
42.44   
 
45.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
1
1
41.50   
 
46.14801
15931
Paweł Łuczak
Kajetan Wroński
WP
WP
1.5
2.5
39.96   
 
47.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
38.22   
 
48.18645
17578
Ewa Morawska
Justyna Zielniewicz
WP
WP
0.5
0.5
37.91   
 
49.18966
09147
Jacek Grzempowski
Piotr Witaszek
WP
WP
0
3
37.32   
 
50.17926
18642
Fryderyk Józefowski
Maria Niklaus
WP
WP
0.5
0
37.19   
 
51.10778
12084
Joanna Kazmucha
Małgorzata Kusiak
WP
WP
3
2.5
35.92   
 
52.17927
18643
Aleksandra Borowczyk
Magdalena Pawlak
WP
WP
1
0
27.41   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1172 punkty PKL, w tym 598 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.02:48:16 (0.2304/114) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.