Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C4217/22938 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Wójta Gminy Oświecim
Turniej o puchar Wójta Gminy Oświęcim
sobota, 29 września 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
61.73100II
II
2.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SW
SL
7
21
59.9390III
III
3.03345
07475
Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
18
12
58.9682III
III
4.02590
02669
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
MP
MP
7
5
58.5674 
 
5.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
SL
SL
2
1.5
58.5067 
 
6.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
LU
MP
13
13
57.7759 
 
7.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
57.1751 
 
8.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
56.0943 
 
9.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
55.5135 
 
10.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
55.3527 
 
11.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
54.8420 
 
12.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.3019 
 
13.01066
10554
Andrzej Janda
Zbigniew Kozioł
PK
PK
5
4
53.9418 
 
14.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
53.2416 
 
15.12057
13174
Albert Bartosz
Ryszard Zwolak
SL
SL
0
4
52.6115 
 
16.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
52.0813 
 
17.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
51.9612 
 
18.13992
18485
Mariusz Bakalarski
Jerzy Danel
SL
SL
2
1
51.0811 
 
19.17976
15331
Tadeusz Nowak
Marek Żywioł
SL
SL
1.5
2
50.949 
 
20.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
4
3
50.438 
 
21.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
50.207 
 
22.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
50.155 
 
23.11917
15349
Mariusz Maruszczyk
Roman Muszyński
SL
SL
2
2
49.894 
 
24.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
49.893 
 
25.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
49.861 
 
26.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1.5
49.62  
 
27.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
49.61  
 
28.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.59  
 
29.02760
09433
Jerzy Pasich
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
48.93  
 
30.03397
03611
Jerzy Oleksy
Zdzisław Wróbel
SL
SL
4
5
48.48  
 
31.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SW
9
12
48.01  
 
32.03153
03455
Krzysztof Gaweł
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
48.01  
 
33.09051
09035
Katarzyna Kulig
Agnieszka Szczepanek
MP
MP
2.5
2.5
47.79  
 
34. 
17973
Kazimierz Gawron
Zdzisław Pędziałek
-
SL
0
2
47.65  
 
35.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
2.5
5
47.62  
 
36.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
47.53  
 
37.03337
03399
Andrzej Maszczyszyn
Stefan Osadnik
SL
SL
11
9
47.51  
 
38.03469
14408
Marzena Ropska
Filip Szota
SL
SL
5
1
47.11  
 
39.17383
12772
Łukasz Stworzewicz
Dariusz Szatan
SL
SL
2
2.5
46.73  
 
40.14522
14525
Aleksandra Byra
Przemysław Kurzak
MP
MP
2.5
2.5
46.68  
 
41.18554
02787
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
MP
MP
3
9
45.82  
 
42.16432
02775
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
1.5
5
45.52  
 
43.18622
18555
Zdzisław Jentys
Leszek Wieliński
MP
MP
2
2
43.31  
 
44.12314
15112
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
4
2.5
43.29  
 
45.03060
03120
Henryk Bieniasz
Józef Doległo
SL
SL
4
4
43.28  
 
46.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
3
5
43.02  
 
47.03063
08741
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
SL
SL
5
4
42.28  
 
48. 
19366
Grzegorz Kecmaniuk
Piotr Szewczyk
-
MP
0
0
41.41  
 
49. 
 
Barbara Komala
Włodzimierz Komala
-
-
0
0
36.11  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1578 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.04:17:04 (0.3024/108) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.