Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C4090/22980 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** V Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody
OTP** V Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody
niedziela, 11 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
61.30100II
II
2.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
4
3
61.0492III
III
3.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
60.3285III
III
4.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
59.6679 
 
5.02650
03206
Krzysztof Góra
Maciej Janeczko
SL
MP
7
7
59.1372 
 
6.03345
18890
Zbigniew Mącior
Vasil Valchev
SL
ZP
18
3
57.5266 
 
7.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
57.1759 
 
8.11155
01900
Marek Benda
Krzysztof Widocki
OP
OP
4
2
56.2853 
 
9.03104
07475
Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
11
12
56.1946 
 
10.01839
14302
Maciej Macewicz
Edward Michalak
OP
OP
7
2.5
56.1240 
 
11.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
56.0533 
 
12.03064
03123
Michał Błach
Mariusz Duliński
SL
SL
5
2.5
55.9827 
 
13.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
55.8420 
 
14.09952
09818
Stanisław Drabczyk
Henryk Grządziel
SL
SL
5
13
55.3519 
 
15.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
15
7
54.7618 
 
16.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
54.2417 
 
17.09167
09192
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
OP
OP
5
5
54.2216 
 
18.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
53.9415 
 
19.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
53.3914 
 
20.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SL
SL
7
21
53.2113 
 
21.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
7
11
53.0312 
 
22.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
52.4810 
 
23.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.259 
 
24.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
51.878 
 
25.03034
03455
Andrzej Bacik
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
51.597 
 
26.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
51.286 
 
27.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
51.235 
 
28.01785
01865
Tomasz Baranowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
5
17
51.104 
 
29.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
50.393 
 
30.15746
05797
Tomasz Pawełczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
50.052 
 
31.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
49.381 
 
32.07133
01906
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
4
5
49.251 
 
33.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
49.001 
 
34.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
11
48.741 
 
35.02693
04119
Paweł Korombel
Robert Krupiński
SL
SL
5
4
48.681 
 
36.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
1.5
47.501 
 
37.03107
16112
Jacek Czaja
Marek Zych
SL
SL
4
0
47.471 
 
38.03469
17383
Marzena Ropska
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
5
2
47.371 
 
39.01787
09194
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
47.171 
 
40.01879
01902
Jerzy Serafin
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
5
4
46.821 
 
41.03399
15344
Stefan Osadnik
Adam Ziętek
SL
SL
9
4
46.501 
 
42.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2.5
2
46.491 
 
43.01820
01837
Marek Jezierzański
Marek Łuczków
OP
OP
5
3
46.471 
 
44.03085
03498
Jacek Cebulski
Zbigniew Słaby
SL
SL
7
7
45.871 
 
45.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
45.601 
 
46. 
11084
Barbara Gorczyca
Jan Malinka
-
SL
0
0.5
45.251 
 
47.03063
08741
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
SL
SL
5
4
44.971 
 
48.08707
03435
Marcin Matyszkiewicz
Ireneusz Płocha
SL
SL
3
4
44.481 
 
49. 
 
Grażyna Bremer
Anna Wszelaczyńska
-
-
0
0
43.951 
 
50.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
43.811 
 
51.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
5
4
43.581 
 
52.10719
17664
Katarzyna Chmielewska
Tadeusz Kois
LB
SL
0.5
2
43.331 
 
53.17351
17350
Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
SL
SL
1.5
1.5
43.301 
 
54.01846
07101
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
OP
SL
5
7
43.141 
 
55. 
09204
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
-
OP
0
3
42.991 
 
56.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
42.171 
 
57.16781
16780
Jerzy Brachmański
Wiesław Grabowski
OP
OP
1
1.5
40.711 
 
58.09170
12380
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
OP
OP
3
3
40.611 
 
59. 
 
Stanisław Merta
Ryszard Siejko
-
-
0
0
40.101 
 
60.07167
01920
Eryk Hamerski
Antoni Żółtański
OP
OP
2.5
3
38.371 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-26 g.00:53:17 (0.2437/130) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.