Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C4479/25081 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

2. OTP* O Puchar Wójta Gminy Baboszewo
2. OTP* O Puchar Wójta Gminy Baboszewo
sobota, 30 listopada 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
60.207035III
III
2.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
5
59.905930III
III
3.06335
05517
Bolesław Krzewski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
9
7
56.754925 
 
4.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
56.653920 
 
5.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
55.402915 
 
6.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
55.211910 
 
7.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
54.35137 
 
8.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
52.69126 
 
9.11591
04793
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
52.2795 
 
10.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
1.5
4
52.2795 
 
11.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
2.5
5
51.7574 
 
12.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
50.6353 
 
13.06577
06982
Zygmunt Dumała
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
50.6021 
 
14.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
50.6021 
 
15.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
11
7
50.3111 
 
16.06321
03724
Leszek Dzieńkowski
Leszek Hejne
MA
KP
7
7
49.5611 
 
17.06488
06664
Wiesław Andruk
Jan Kandybowicz
PM
MA
9
13
48.7511 
 
18.09771
06240
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
MA
MA
3
7
48.3111 
 
19.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
47.6911 
 
20.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
47.2911 
 
21.07810
07814
Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
MA
PK
4
1.5
47.1711 
 
22.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
2
3
46.5411 
 
23.18321
18801
Grzegorz Łosiakowski
Radosław Rozman
MA
MA
0.5
1.5
46.5411 
 
24.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
45.2911 
 
25.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
3
4
44.8811 
 
26.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
41.6711 
 
27.15957
06255
Robert Truszkowski
Paweł Wróblewski
MA
MA
2
3
36.7511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 674 punkty PKL, w tym 360 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2019/babosz/W-19babosz.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-18 g.20:25:20 (1.3801/66) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.