Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5362/26596 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Kadra Narodowa I i II
Kadra Narodowa I i II
niedziela, 20 czerwca 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
08979
11550
14782
14783
12154
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
DS
DS
DS
DS
24
24
13
7
7
11
85.48500M
M
M
M
M
M
2.07291
06540
06658
06341
04662
09146
Krzysztof Buras
Bartosz Chmurski
Jacek Kalita
Grzegorz Narkiewicz
Michał Nowosadzki
Piotr Tuczyński
MA
MA
MA
MA
MA
MA
24
24
24
24
24
24
0.00388I
I
I
I
I
I
3.15595
01347
04108
07809
09755
12899
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
Przemysław Janiszewski
Piotr Kołuda
Łukasz Witkowski
Michał Wróbel
OP
LU
SW
LU
SW
SL
11
18
21
17
15
7
80.83311I
I
I
I
I
I
4.06554
05611
06336
14728
09550
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Lutostański
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
DS
DS
PM
SW
WP
19
21
18
15
17
79.72222 
 
 
 
 
5.04535
05574
06620
06621
06923
15802
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Jacek Sikora
Adam Suchodolski
PM
LB
WM
WM
PM
PM
17
15
15
13
7
5
79.02178 
 
 
 
 
 
6.14619
09357
13438
07827
01726
07869
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
Lech Ohrysko
Tomasz Winciorek
Sławomir Zawiślak
MA
MA
MA
SL
MA
SL
9
11
11
18
18
21
78.13133 
 
 
 
 
 
7.04762
04111
06815
02806
04740
11319
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Piotr Nawrocki
Wojciech Strzemecki
Piotr Wiankowski
Przemysław Zawada
SW
SW
MA
SW
MA
SW
21
21
19
21
21
19
68.50111 
 
 
 
 
 
8.05624
13709
05670
07370
07849
03546
Jacek Grzelczak
Grzegorz Głasek
Andrzej Kozikowski
Piotr Matkowski
Bogdan Szulejewski
Krzysztof Śliwoń
SL
SW
LD
MP
KP
SL
13
9
15
13
21
13
54.65100 
 
 
 
 
 
9.02904
02642
02966
11600
02809
01739
Janusz Gawęcki
Przemysław Gałek
Stanisław Pająk
Jarosław Stach
Rafał Synowiec
Rafał Wolański
SW
MP
SW
OP
MP
OP
18
9
15
9
9
9
33.6789 
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11970 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2021/kadra/21kn1frunda1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.03:47:01 (0.2090/63) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.