Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5506/28477 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** Mistrzostwa Mazowsza
OTP* Mistrzostwa Mazowsza Par Mikstowych
piątek, 16 września 2022r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07777
12899
Ewa Banaszkiewicz
Michał Wróbel
MA
SL
15
9
70.485025III
III
2.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
3
62.494322III
III
3.16616
18996
Paweł Sankowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
3
2
60.943819 
 
4.16544
12999
Hanna Ciuńczyk
Adam Krysa
MA
PK
3
13
59.003216 
 
5.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2.5
57.302613 
 
6.14586
18165
Magdalena Chmielewska
Dariusz Kłodos
MP
MA
2
3
55.892010 
 
7.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
WM
21
19
54.72147 
 
8.10571
11615
Marek Kubicki
Katarzyna Kumela
MA
MA
4
2.5
54.01105 
 
9.07052
20167
Edmund Czubak
Magdalena Judek
MA
MA
11
1.5
53.5495 
 
10.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2
52.9384 
 
11.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
52.8474 
 
12.19482
01726
Magda Urbańska
Tomasz Winciorek
MA
MA
1.5
19
52.4963 
 
13.21136
19984
Beata Rożek
Mirosław Rożek
MA
MA
0
1.5
52.4353 
 
14.17233
19575
Jan Kosieradzki
Ewa Pietrzykowska
MA
MA
1.5
1
52.1342 
 
15.19345
18798
Bożena Jacuch
Jerzy Płużański
MA
MA
2
0
51.3932 
 
16.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
51.3621 
 
17.09360
12123
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
51.2811 
 
18.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2.5
50.4811 
 
19.06577
10356
Zygmunt Dumała
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
5
4
49.8311 
 
20.17061
17675
Urszula Kielak
Janusz Królikowski
MA
MA
3
4
49.2611 
 
21.17951
18860
Jakub Bojanowski
Karolina Matraszek
MA
MA
2
1.5
48.2511 
 
22.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
DS
PK
19
5
47.3211 
 
23.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
5
3
47.2011 
 
24.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1.5
1
46.6511 
 
25.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
46.2711 
 
26.18984
19122
Andrzej Reda
Anna Zalewska
MA
MA
2
2
46.0711 
 
27.18149
18011
Karolina Melkonyan
Filip Parol
MA
MA
2
4
45.0411 
 
28.21847
21405
Antonina Chmielewska
Mikołaj Chmielewski
MP
MP
0
1
43.5211 
 
29.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
42.1311 
 
30.13711
15075
Magdalena Głombińska
Jerzy Kotowski
MA
MA
3
2
42.1111 
 
31.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
41.7911 
 
32.19684
20005
Anna Smoluchowska
Dariusz Wasilewski
MA
MA
2.5
1.5
36.4211 
 
33.14450
19921
Piotr Makohin
Małgorzata Olborska
MA
MA
2
1
33.2111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 588 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2022/220917MM/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-13 g.03:30:21 (0.1829/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.