Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5925/28680 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

3. Skawiński Mityng Brydżowy
OTP** "30-lecie CKiS Skawina”
niedziela, 30 października 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07271
07725
Adrian Bakalarz
Grzegorz Superson
SL
SL
7
15
61.34100II
II
2.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
61.2992III
III
3.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
60.4686III
III
4.09791
17973
Jan Baster
Zdzisław Pędziałek
SL
SL
2.5
2
59.1979 
 
5.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
2.5
58.7073 
 
6.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
57.0966 
 
7.02590
13970
Józef Barczyk
Leszek Faber
MP
MP
7
4
56.5860 
 
8.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
56.4854 
 
9.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
LU
DS
5
4
55.2347 
 
10.19899
10085
Milena Klimiuk
Justyna Żmuda
MP
PM
3
19
55.1741 
 
11.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
1.5
1
55.0735 
 
12.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
54.6128 
 
13.02584
02839
Agnieszka Wieczorek
Maciej Wieczorek
MP
MP
0.5
3
54.4322 
 
14.19488
16071
Aleksander Barylak
Adam Smolik
MP
MP
2
1.5
54.3020 
 
15.07617
18187
Mirosław Sady
Janusz Skrzypek
MP
MP
12
4
54.2519 
 
16.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
54.0917 
 
17.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
53.9416 
 
18.07405
07401
Piotr Radzikowski
Janusz Wrześniak
MP
MP
9
4
53.6915 
 
19.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
5
53.2514 
 
20.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
21
53.0213 
 
21.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
52.5212 
 
22.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2
4
52.4911 
 
23.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
52.4710 
 
24.14585
15988
Anna Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
2.5
4
52.169 
 
25.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
52.008 
 
26.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
7
5
50.997 
 
27. 
11386
Sławomir Lebiecki
Anna Makuch
-
SL
0
2
50.965 
 
28.13886
07371
Bartosz Bańkowski
Piotr Mądry
MP
MP
4
12
50.814 
 
29.11770
02753
Piotr Kuciara
Jarosław Nowakowski
MP
MP
4
5
50.733 
 
30.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
7
50.722 
 
31.11590
10954
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
WP
SL
2
3
50.401 
 
32.18788
02663
Adam Brodowski
Jacek Herman
MP
MP
2.5
11
50.281 
 
33.19730
18392
Jakub Korzeniowski
Anna Stelmach
MP
SL
2
2.5
49.531 
 
34.07473
02846
Janusz Szyszkowski
Ryszard Woliński
MP
MP
12
13
49.521 
 
35.02666
12006
Andrzej Hycnar
Danuta Krupnik
PK
MA
13
7
49.481 
 
36.19721
10937
Kacper Kisielewski
Jacek Stasica
MP
MP
2.5
13
49.311 
 
37.11244
21510
Tomasz Kierepka
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
0.5
48.731 
 
38.20655
12899
Dominika Lucka
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
48.381 
 
39.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
48.361 
 
40.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
4
2
48.351 
 
41.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
MP
13
13
48.331 
 
42.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
48.261 
 
43.03221
11084
Paweł Jończyk
Jan Malinka
SL
SL
5
1
48.001 
 
44.21908
19601
Magdalena Podgórczyk
Jan Surdej
MP
MP
0
2
47.471 
 
45.02593
02819
Jerzy Batko
Halina Święch
MP
MP
5
7
47.021 
 
46.20865
02711
Klara Kozłowska
Łukasz Kuflowski
MP
MP
1
4
46.991 
 
47.11882
18890
Elżbieta Chodacka
Vasil Valchev
MP
SL
3
7
46.491 
 
48.19719
19844
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
MP
MP
2
1.5
46.361 
 
49.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.111 
 
50.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MA
MP
3
3
45.731 
 
51.21601
21538
Natalia Fręchowicz
Jan Luber
SL
SL
1
1
45.711 
 
52.19197
20706
Jakub Gawron
Jakub Michalski
LU
MP
2.5
2
44.691 
 
53.20275
19348
Magdalena Gorczyca
Leszek Suder
SL
SL
1
2
42.101 
 
54.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
2
2
41.511 
 
55.21435
20707
Michał Stępkowski
Stanisław Wadowski
MP
MP
1
1
40.931 
 
56.21512
21408
Kaja Pustułka
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
1.5
40.581 
 
57.21434
21564
Karolina Stępkowska
Julia Ziętarska
MP
MP
1
0.5
39.181 
 
58.21880
20170
Błażej Mróz
Adam Stachura
MP
MP
0.5
1.5
38.751 
 
59.20709
21431
Adam Mazur
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
1.5
1
38.391 
 
60.21432
20023
Mateusz Kisielewski
Joanna Massalska
MP
MP
0.5
1
38.021 
 
61.19597
13523
Halina Haja
Wiesław Igła
MP
MP
1.5
2
37.181 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.14:14:44 (2.1988/132) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.