Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6284/31364 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

MP Teamów na imp - Grand Prix Polski Teamów (1)
Zimowe Mistrzostwa Polskie Teamów na IMP
sobota, 2 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04662
09822
06341
14782
14783
08158
Michał Nowosadzki
Zdzisław Ingielewicz (brak aPKL)*
Grzegorz Narkiewicz
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Piotr Zatorski
MA
MA
MA
MA
DS
PM
24
9
24
11
13
21
1075.75336M
 
M
M
M
M
2.01345
04762
08203
05056
04111
05423
Maciej Hutyra
Konrad Araszkiewicz
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Krzysztof Kotorowicz
Jeremi Stępiński
OP
SW
OP
OP
SW
OP
11
21
21
21
21
21
1065.50304M
M
M
M
M
M
3.08294
15595
11600
01726
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
Tomasz Winciorek
MA
OP
OP
MA
18
13
11
19
532.50279I
I
I
I
4.03512
01318
12999
12154
05856
Wojciech Sołtysik
Stanisław Gołębiowski (254 aPKL)*
Adam Krysa (254 aPKL)*
Mateusz Sobczak (254 aPKL)*
Piotr Walczak (254 aPKL)*
DS
DS
DS
DS
WP
7
24
13
15
21
525.00  
I
I
I
I
5.04751
04535
04242
04588
04665
06923
Andrzej Zaleski
Dariusz Bogucki (229 aPKL)*
Andrzej Fronczak (229 aPKL)*
Sławomir Henclik (229 aPKL)*
Kazimierz Omernik (229 aPKL)*
Jacek Sikora (229 aPKL)*
PM
PM
PM
PM
PM
PM
11
18
18
19
21
7
33.75  
II
II
II
II
II
6.13709
07291
14728
05341
Grzegorz Głasek
Krzysztof Buras
Kamil Nowak
Jacek Pszczoła
SW
SW
SW
SW
11
24
17
24
-29.75203II
II
II
II
7.07000
06716
13438
18645
Tomasz Wnuk
Anna Kręglewska-Wnuk
Rafał Marks
Ewa Morawska
WP
WP
MA
WP
12
9
15
5
37.50178II
II
II
II
8.10370
04163
04108
02806
Erikas Vainikonis
Andrei Arlovich
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
PM
PM
DS
DS
15
19
21
21
25.50153III
III
III
III
9.04250
03644
04451
04022
Bogusław Gierulski
Adam Błachnio
Jerzy Skrzypczak
Adam Wujków
WM
KP
WM
KP
21
15
21
17
25.49128III
III
III
III
10.04531
04541
14845
13028
Marek Barylewski
Mariusz Brewiak
Robert Krawczyk
Piotr Suchodolski
KP
PM
PM
PM
18
13
7
7
9.00103III
III
III
III
11.12634
03960
04015
12899
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
Michał Wróbel
KP
MA
KP
MA
5
19
7
11
8.0078 
 
 
 
12.04198
04212
08195
04405
09643
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Dariusz Kowalski
Krzysztof Pikus
Tomasz Sielicki
WM
WM
WM
WM
WM
15
19
21
19
11
7.0065 
 
 
 
 
13.16829
07215
20076
07246
Tomasz Zaleski
Giedre Jankunaite
Marek Nazarko
Giedrius Szarkanas
PD
PD
PD
PD
7
13
4
13
-1.5061 
 
 
 
14.04699
15621
05310
07869
Krzysztof Sikorski
Tomasz Gotard
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
PM
PM
SL
SL
19
21
21
21
-6.5056 
 
 
 
15.02966
06551
07809
10095
07849
11319
Stanisław Pająk
Jacek Ciechomski
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
SW
LU
LU
KP
KP
PK
15
19
18
17
21
21
-8.0052 
 
 
 
 
 
16.06513
06512
17082
10148
11296
Maria Boczar
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
Artur Pomarański
MA
MA
MA
MA
OP
5
7
7
9
9
-46.0048 
 
 
 
 
17.20978
20830
21053
19912
Cyprian Morawski
Szymon Grabala
Szymon Jędrzejewski
Jan Łuczeczko
PM
PM
PM
PM
2.5
2.5
2
2.5
24.9944 
 
 
 
18.07099
06554
05611
06815
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
MA
11
21
21
21
21
23.0039 
 
 
 
 
19.16259
07710
02933
08308
Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
Piotr Kucharski
Kamil Walczyk
MP
MP
SW
SW
7
13
18
9
22.0035 
 
 
 
20.06621
06620
13412
05859
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WM
WM
MA
MA
15
17
9
13
21.9931 
 
 
 
21.21979
22210
20298
20259
21769
Michał Hołowacz
Michał Brzozowski
Jan Izwantowski
Jan Kot
Wojciech Wnuk
MA
MA
MA
MA
MA
1.5
2
1.5
2.5
2.5
14.0026 
 
 
 
 
22.16936
13993
18677
15414
20054
18494
Bolesław Radko
Grzegorz Cieślak
Andrzej Kita
Wojciech Okuniewski
Łukasz Taczalski
Jakub Wieleba
LU
LU
KP
LU
LU
LU
4
5
2.5
5
0
2
10.0022 
 
 
 
 
 
23.19391
10790
09679
19390
Barbara Tuma
Grzegorz Antosz
Krzysztof Meyer
Krzysztof Tuma
PM
PM
PM
PM
2.5
3
4
2.5
9.0018 
 
 
 
24.04480
11899
04329
09462
08951
Waldemar Ślesicki
Dominik Głowacki (13 aPKL)*
Zbigniew Krzepkowski (13 aPKL)*
Marek Serdyński (13 aPKL)*
Janusz Tchórzewski (13 aPKL)*
WM
MA
WM
WM
WM
3
5
5
2.5
3
6.00  
 
 
 
 
25.07725
02673
17539
17545
08388
02519
Grzegorz Superson
Marek Jaworski
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Tomasz Kuś
Bartosz Matras
MP
MP
MA
MP
WM
WM
15
13
5
4
5
9
3.009 
 
 
 
 
 
26.06973
05574
02496
01397
02934
10534
Piotr Tuszyński
Przemysław Błaszczyk (brak aPKL)*
Cezary Komajda
Piotr Korecki (brak aPKL)*
Krzysztof Kujawa
Waldemar Sroczyński
MA
LD
LU
LD
SL
WP
24
18
12
9
19
11
2.995 
 
 
 
 
 
27.06634
10191
11447
22252
Stefan Jakubowski
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
Mariusz Markiewicz
MA
MA
MA
MA
5
5
3
4
2.001 
 
 
 
28.06909
06540
07054
15259
Anna Sarniak
Bartosz Chmurski
Sławomir Kolarz
Dominika Ocylok
MA
MA
MA
WP
21
24
7
5
-9.001 
 
 
 
29.04157
19724
04067
06822
Sławomir Bolesta
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Anna Nosalska
PD
PD
PD
PD
9
4
9
9
-14.331 
 
 
 
30.05023
04887
05314
08769
Paweł Gruszczyński
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
WP
WP
9
17
15
13
-16.001 
 
 
 
31.08978
05282
02158
05483
Jacek Leśniczak
Jerzy Nowak
Zdzisław Świątek
Tomasz Wasilewski
WP
WP
WP
WP
17
13
13
9
-16.011 
 
 
 
32.08950
12006
17361
05363
04842
17030
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
Marta Makarewicz
Jerzy Russyan
Leszek Sztyrak
Anna Zaręba
MA
MA
MA
WM
DS
SW
11
7
5
21
19
5
-18.001 
 
 
 
 
 
33.10798
14230
17810
14282
Kazimierz Gierulski
Adam Betliński
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
PM
PM
PM
PM
4
4
3
2.5
-18.671 
 
 
 
34.01539
13616
06706
07242
Wojciech Olański
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
Vytautas Vainikonis
WM
WM
WM
WM
21
5
24
19
-20.001 
 
 
 
35.04043
04035
07221
14157
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Andrei Kavalenka
Sonata Simanaitiene
PD
PD
WM
PD
11
7
7
5
-21.001 
 
 
 
36.04435
04187
04350
12303
Jan Romot
Tadeusz Banach
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
WM
WM
11
7
11
5
-22.001 
 
 
 
37.04360
04303
06802
04431
10561
Mirosław Makatrewicz
Roman Kierznowski (1 aPKL)*
Tomasz Modrzejewski (1 aPKL)*
Zbigniew Rogowski (1 aPKL)*
Tadeusz Więckiewicz (1 aPKL)*
WM
WM
WM
WM
WM
13
21
13
18
7
-24.00  
 
 
 
 
38.11637
14252
04103
10893
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
PD
PD
5
5
5
4
-25.001 
 
 
 
39.02460
02468
10721
02495
02524
09491
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Andrzej Kokoryka
Józef Myć
Rafał Niedzielski
LU
LU
LU
LU
LU
LU
13
7
9
11
7
9
-25.011 
 
 
 
 
 
40.08166
07052
10043
07043
Renata Dancewicz
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
Sandra Różańska
MA
MA
MA
MA
7
12
7
4
-36.001 
 
 
 
41.15199
06678
06831
15200
Marcin Purta
Joanna Okła
Szczepan Okła
Małgorzata Purta
MA
MA
MA
MA
3
2.5
2.5
3
-48.001 
 
 
 
42.13018
13003
22579
18482
Rafał Szafranek
Mariusz Bielski
Piotr Pawełkiewicz
Piotr Zalcman
KP
KP
KP
KP
5
5
1.5
3
-50.001 
 
 
 
43.08565
18625
04818
12010
Lechosław Suszka
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
5
3
4
5
-54.001 
 
 
 
44.04551
08097
04399
04719
Robert Czarnecki
Włodzimierz Kocoń
Tomasz Patalan
Artur Toeplitz
PM
PM
PM
PM
5
5
7
7
-60.001 
 
 
 
45.12229
03787
03815
03920
Robert Rychlicki
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
KP
KP
KP
KP
7
12
13
13
-65.001 
 
 
 
46.04233
19268
14156
08389
Andrzej Dzikowski
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
Krzysztof Trunowicz
WM
PD
PD
WM
4
1
2
3
-82.001 
 
 
 
47.13693
01979
09413
01101
Curt Sjolin
Jerzy Kwoczek
Jacek Ridinger
Iwona Smilgin
LB
WM
WM
WM
2.5
2
1.5
1.5
-83.001 
 
 
 
48.04506
04008
22136
02202
Regina Wołek
Aniela Bocheńska
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
WM
WM
WM
WM
3
2
1.5
2
-102.001 
 
 
 
49.04509
04240
04364
04463
09162
Janusz Wróblewski
Dariusz Filipek
Piotr Mazur
Jan Stańczak
Jacek Trętowski
WM
WM
WM
WM
WM
11
5
5
11
5
-102.011 
 
 
 
 
50.13763
04308
01309
04468
Tadeusz Krajewski
Wiesław Kolaj
Andrzej Olszewik
Jan Stoma
WM
WM
WM
WM
3
5
1.5
5
-117.001 
 
 
 
51.19388
23062
19770
22618
21064
Andrzej Jarząbkowski
Jakub Czujko (brak aPKL)*
Martyna Smoleń
Wiktor Stasiński
Julia Wodzyńska
PM
PM
PM
PM
PM
2
0
2.5
1.5
2
-142.001 
 
 
 
 
52.12127
04602
13364
07431
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Marek Witek
PM
PM
PM
PM
9
18
9
21
-719.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 10832 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-14 g.01:38:20 (1.5112/245) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.