Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1519/6818 zbitka

szczegóły imprezy

DMP 2009/2010 - II Liga
grupa NW
niedziela, 14 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04527Krzysztof AntasWP18520KS Unia LesznoI
2.05890Marek BanachZP4150POLFERRIES Kołobrzeg 
3.03647Cezary BołądźKP781Jantar Toruń 
4.08109Krzysztof BorkowskiPM2.578EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
5.03650Tomasz BoruckiKP4170GOK Benmar Unisław 
6.04906Jan BorychowskiLB12470GSBS Kart-EL Gorzów 
7.04544Piotr BuczkowskiPM4209EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
8.08485Grażyna BusseWP7180Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań 
9.04560Jarosław DrewingPM2.5132EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
10.04562Piotr DybowskiPM4115EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
11.04772Bogusław DykPM12600FESTIWAL SłupskI
12.04563Ireneusz DzikowskiPM18224ANDRZEJKI Gdańsk 
13.03696Leszek FalkowskiKP12650Chemik Megazec BydgoszczM
14.04569Krzysztof FirkusPM2132EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
15.05928Jacek FrąckowiakZP4150POLFERRIES Kołobrzeg 
16.04781Andrzej GarstkaPM7570FESTIWAL SłupskI
17.05932Remigiusz GóralczykZP4321KLIKA KREMIKA Świdwin 
18.04783Michał GórskiPM7135SPÓJNIA Gdańsk 
19.04584Andrzej GrynderPM757SPÓJNIA Gdańsk 
20.02262Zbigniew HalatLB12380Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
21.04588Sławomir HenclikPM18280ANDRZEJKI Gdańsk 
22.04593Wacław JanickiPM13310EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
23.04788Ireneusz JaroszPM18570FESTIWAL SłupskI
24.02013Andrzej JeleniewskiLB18380Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
25.05084Tadeusz KaczanowskiWP18520KS Unia LesznoI
26.04601Witold KalińskiPM12154SPÓJNIA Gdańsk 
27.03761Waldemar KamińskiKP7170GOK Benmar Unisław 
28.09138Danuta KazmuchaWP4180Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań 
29.05968Aleksander KaźmierskiZP7150POLFERRIES Kołobrzeg 
30.04605Jan KlapkowskiPM4122ALFA Gdynia 
31.04798Mirosław KopowskiPM12515FESTIWAL SłupskI
32.08075Jerzy KowalskiKP12200GOK Benmar Unisław 
33.02040Skarbimir KozarLB4380Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
34.03787Adam KozłowskiLB12470GSBS Kart-EL Gorzów 
35.05142Waldemar KożuchowskiPM2.564FESTIWAL Słupsk 
36.03788Eugeniusz KrawczykKP7143GOK Benmar Unisław 
37.04802Cezary KrzemińskiPM18250FESTIWAL Słupsk 
38.03798Dariusz KuliberdaKP2.5170GOK Benmar Unisław 
39.04628Marcin KutPM4262EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
40.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP12250Poznańska Asocjacja Brydżowa 
41.04630Jacek LasotaPM7280ANDRZEJKI Gdańsk 
42.08978Jacek LeśniczakWP13229KS Unia LesznoI
43.10809Ryszard LeśniewskiPM7377FESTIWAL SłupskI
44.04632Jacek LewPM13245ALFA Gdynia 
45.03815Michał LewińskiLB12324GSBS Kart-EL Gorzów 
46.14431Andrzej LichtorowiczZP2.575POLFERRIES Kołobrzeg 
47.09259Kazimierz LigęzaKP4200GOK Benmar Unisław 
48.02066Mateusz MagdońLB2.5129GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
49.04642Marek MałysaPM7-10ALFA Gdynia 
50.04643Bogdan MałyszPM18280ANDRZEJKI Gdańsk 
51.05221Tadeusz MasłowskiWP7234KS Unia LesznoI
52.04644Bogusław MatuszkiewiczPM12220SPÓJNIA Gdańsk 
53.06025Maciej MazurowskiZP4121KLIKA KREMIKA Świdwin 
54.04820Wiesław MączkowskiPM12665FESTIWAL SłupskI
55.05264Jerzy MściszWP12184Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań 
56.11104Sławomir NiajkoZP7340KLIKA KREMIKA Świdwin 
57.07591Aleksander NowakowskiWP7181Poznańska Asocjacja Brydżowa 
58.04665Kazimierz OmernikWP18379KS Unia LesznoI
59.03881Tomasz OsińskiKP7420Jantar Toruń 
60.06051Marek OstrowskiZP4150POLFERRIES Kołobrzeg 
61.05322Andrzej PietrzakWP475Poznańska Asocjacja Brydżowa 
62.08078Edmund PinkiewiczPM12200ALFA Gdynia 
63.04682Jacek PiotrowskiPM12220SPÓJNIA Gdańsk 
64.04683Przemysław PiotrowskiPM12220SPÓJNIA Gdańsk 
65.06068Grzegorz PłazińskiZP2.5150POLFERRIES Kołobrzeg 
66.04684Józef PochrońPM18200ALFA Gdynia 
67.05340Janusz PrzybyszWP775Poznańska Asocjacja Brydżowa 
68.04686Janusz PrzybyszewskiPM7124ALFA Gdynia 
69.03909Ryszard RapickiKP12650Chemik Megazec BydgoszczM
70.02116Andrzej RękosiakLB7160GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
71.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP770CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań 
72.02395Krzysztof RogozińskiLB12410Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
73.03920Grzegorz RojewskiKP12589Chemik Megazec BydgoszczM
74.05354Zdzisław RomaniszynPM764FESTIWAL Słupsk 
75.03925Roch RupniewskiKP7224Jantar Toruń 
76.06077Tomasz RusieckiZP7340KLIKA KREMIKA Świdwin 
77.06078Tadeusz RutkowskiZP4150POLFERRIES Kołobrzeg 
78.05366Jerzy RymwidWP12520KS Unia LesznoI
79.02121Ryszard SakowiczLB12417GSBS Kart-EL Gorzów 
80.05374Cezary SerekWP7180Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań 
81.04696Antoni SękowskiPM18200ALFA Gdynia 
82.08911Ilya ShpuntouLB4160GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
83.10171Yan ShpuntouLB2.5160GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
84.05378Jerzy SierackiWP7520KS Unia LesznoI
85.04699Krzysztof SikorskiPM18280ANDRZEJKI Gdańsk 
86.05386Paweł SiwińskiLB7470GSBS Kart-EL Gorzów 
87.03939Aleksander SkopKP7524Chemik Megazec BydgoszczM
88.02131Ryszard SmejdaZP448KLIKA KREMIKA Świdwin 
89.05400Maciej SobieralskiWP13250Poznańska Asocjacja Brydżowa 
90.02133Mirosław SorokaLB12380Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
91.04703Eugeniusz StarzyńskiPM4241EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
92.05417Marek StaszczukWP4234KS Unia LesznoI
93.03960Radosław SzczepańskiKP18420Jantar Toruń 
94.05446Marek SzukałaWP13250Poznańska Asocjacja Brydżowa 
95.03971Karol SzwenkelKP4465Jantar Toruń 
96.03970Tadeusz SzwenkelKP7420Jantar Toruń 
97.03977Benedykt ŚliwińskiKP2.513GOK Benmar Unisław 
98.03978Jarosław ŚmieszekKP12650Chemik Megazec BydgoszczM
99.05454Bogdan ŚwiątekLB12470GSBS Kart-EL Gorzów 
100.02158Zdzisław ŚwiątekLB12470GSBS Kart-EL Gorzów 
101.02166Jarosław WachnowskiLB18380Steinpol Ilanka 1 RzepinM
102.03992Roman WachowiakKP18650Chemik Megazec Bydgoszcz 
103.04730Zbigniew WalczyńskiPM7111ALFA Gdynia 
104.04731Sylwester WalerowiczPM12340EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
105.13932Bogusław WalińskiPM4339FESTIWAL Słupsk 
106.04732Michał WantkePM7135ANDRZEJKI Gdańsk 
107.08119Waldemar WarzałaPM7194SPÓJNIA Gdańsk 
108.06128Andrzej WasylkoZP4199KLIKA KREMIKA Świdwin 
109.06129Piotr WasylkoZP7340KLIKA KREMIKA Świdwin 
110.04735Wacław WejknisPM13310EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 
111.04741Jan WieczorekPM7250SPÓJNIA Gdańsk 
112.02179Kacper WilczakLB483GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
113.02180Lidia WilczakLB2.5160GSBS OSiR 1 Skwierzyna 
114.12018Andrzej WilemskiKP2.5363Jantar Toruń 
115.05504Andrzej WitkowskiWP18250Poznańska Asocjacja Brydżowa 
116.05505Tomasz WłodarczakWP7520KS Unia LesznoI
117.05519Marcin WoźniakWP4180Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań 
118.04015Tomasz WoźniakKP4465Jantar Toruń 
119.06147Paweł WoźnickiZP4150KLIKA KREMIKA Świdwin 
120.02185Damian WrońskiZP7340KLIKA KREMIKA Świdwin 
121.04022Adam WujkówKP12650Chemik Megazec BydgoszczM
122.04751Andrzej ZaleskiPM4340ANDRZEJKI Gdańsk 
123.05548Janusz ZwierzyńskiWP7179Poznańska Asocjacja Brydżowa 
124.04755Danuta ŻabickaPM456EKSPRES Z KASZUB Gdańsk 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 34534 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.01:46:50 (0.2740/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.