Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2000/8815 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
II liga NW
niedziela, 13 marca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04527Krzysztof AntasWP18620KS Unia I Leszno 
2.11802Marek BanasińskiPM12473ALFA Gdynia 
3.04535Dariusz BoguckiPM12128ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
4.03647Cezary BołądźKP7116Jantar Toruń 
5.14362Paweł BorutaLB2400GSBS Gorzów Gorzów 
6.04906Jan BorychowskiLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
7.03651Dariusz BorysowKP4209BIN Aleksandrów Kujawski 
8.04545Roman BudzikPM13473ALFA Gdynia 
9.01952Andrzej ChoniawkoZP12430MOSiK Dziwnów 
10.09393Damian ĆwirkoZP4323MOSiK Dziwnów 
11.04948Grzegorz DembińskiWP4370KTB Konin 
12.05918Tomasz DerbaZP7366MOSiK Dziwnów 
13.08241Wojciech DolnyKP12320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
14.04772Bogusław DykPM12467FESTIWAL Słupsk 
15.04563Ireneusz DzikowskiPM18670ANDRZEJKI GdańskI
16.03693Jerzy ErwińskiKP760BIN Aleksandrów Kujawski 
17.03702Eugeniusz FursWP4370KTB Konin 
18.04781Andrzej GarstkaPM7490FESTIWAL Słupsk 
19.03707Marek GiżaKP4320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
20.11506Beata GolecLB2.5248GSBS Gorzów Gorzów 
21.12047Andrzej GołygowskiWP7318KTB Konin 
22.03714Andrzej GrelaKP7320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
23.04584Andrzej GrynderPM7253SPÓJNIA Gdańsk 
24.02262Zbigniew HalatLB12214Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
25.05041Ryszard HamlingWP2.5203Budowlani Chodzież 
26.04588Sławomir HenclikPM18670ANDRZEJKI GdańskI
27.05944Adam HintertanLB7800Steinpol Ilanka 1 RzepinM
28.02000Janusz HliwaLB4400GSBS Gorzów Gorzów 
29.02003Tomasz JagłaLB220GSBS Gorzów Gorzów 
30.04593Wacław JanickiWP13276KS Unia I Leszno 
31.05059Stanisław JanikWP12310Budowlani Chodzież 
32.09387Cezary JarmułZP4430MOSiK Dziwnów 
33.04788Ireneusz JaroszPM18490FESTIWAL Słupsk 
34.02013Andrzej JeleniewskiLB18800Steinpol Ilanka 1 RzepinM
35.05079Rafał JunikWP4310Budowlani Chodzież 
36.05080Andrzej JurczykWP4310Budowlani Chodzież 
37.05084Tadeusz KaczanowskiWP18620KS Unia I Leszno 
38.04601Witold KalińskiPM12331SPÓJNIA Gdańsk 
39.08370Bartłomiej KamelskiKP4320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
40.03765Józef KaźmierczakKP4300BIN Aleksandrów Kujawski 
41.06274Ryszard KiełczewskiZP18258MOSiK Dziwnów 
42.04605Jan KlapkowskiPM4195ALFA Gdynia 
43.02025Roman KlejnyLB7400GSBS Gorzów Gorzów 
44.05973Ryszard KłosińskiZP7280MOSiK Dziwnów 
45.03775Jacek KokocińskiWP4318KTB Konin 
46.04798Mirosław KopowskiPM12490FESTIWAL Słupsk 
47.02040Skarbimir KozarLB4214Steinpol Ilanka 1 Rzepin 
48.03787Adam KozłowskiLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
49.05142Waldemar KożuchowskiWP2.594Poznańska Asocjacja Brydżowa 
50.10869Alicja KrzemińskaKP2287BIN Aleksandrów Kujawski 
51.10870Paweł KrzemińskiKP2287BIN Aleksandrów Kujawski 
52.02047Jerzy KubiakLB4191GSBS Gorzów Gorzów 
53.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP12530PAB Poznań 
54.03807Tomasz LatosKP7320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
55.08978Jacek LeśniczakWP1356KS Unia I Leszno 
56.10809Ryszard LeśniewskiPM7490FESTIWAL Słupsk 
57.04632Jacek LewPM13418ALFA Gdynia 
58.03815Michał LewińskiLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
59.03820Jarosław ŁakomyKP4300BIN Aleksandrów Kujawski 
60.07901Rafał ŁuczakZP2.586MOSiK Dziwnów 
61.03834Krzysztof MajkowskiKP4300BIN Aleksandrów Kujawski 
62.04642Marek MałysaPM7570ALFA Gdynia 
63.04643Bogdan MałyszPM18670ANDRZEJKI GdańskI
64.04644Bogusław MatuszkiewiczPM12350SPÓJNIA Gdańsk 
65.06025Maciej MazurowskiZP471ZOIM Szczecin 
66.04820Wiesław MączkowskiPM12490FESTIWAL Słupsk 
67.03847Jarosław MichałowskiKP18320PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
68.11104Sławomir NiajkoZP7460ZOIM Szczecin 
69.05282Jerzy NowakWP12310Budowlani Chodzież 
70.02088Lech NowakowskiLB7362GSBS Gorzów Gorzów 
71.03881Tomasz OsińskiKP7330Jantar Toruń 
72.03884Wiesław PaczkowskiKP4112PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 
73.10533Ryszard PałaszWP4370KTB Konin 
74.08769Sławomir PiechockiWP4530PAB Poznań 
75.05322Andrzej PietrzakWP4159PAB Poznań 
76.08078Edmund PinkiewiczPM12557ALFA Gdynia 
77.04682Jacek PiotrowskiPM12350SPÓJNIA Gdańsk 
78.08054Jakub PiotrowskiPM2253SPÓJNIA Gdańsk 
79.04683Przemysław PiotrowskiPM1298SPÓJNIA Gdańsk 
80.04684Józef PochrońPM18418ALFA Gdynia 
81.05340Janusz PrzybyszWP7159PAB Poznań 
82.04686Janusz PrzybyszewskiPM7570ALFA Gdynia 
83.09391Tomasz RawiczZP4430MOSiK Dziwnów 
84.02395Krzysztof RogozińskiLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
85.03925Roch RupniewskiKP7116Jantar Toruń 
86.06077Tomasz RusieckiZP7460ZOIM Szczecin 
87.05366Jerzy RymwidWP12620KS Unia I Leszno 
88.06904Lech SadośWP12318KTB Konin 
89.02121Ryszard SakowiczLB12708GSBS Kart-EL Gorzów 
90.04696Antoni SękowskiPM18557ALFA Gdynia 
91.06092Piotr SiemaszkoZP4280MOSiK Dziwnów 
92.05378Jerzy SierackiWP7620KS Unia I Leszno 
93.05381Leszek SikoraWP7310Budowlani Chodzież 
94.04699Krzysztof SikorskiPM18670ANDRZEJKI GdańskI
95.05386Paweł SiwińskiLB7720GSBS Kart-EL GorzówI
96.02131Ryszard SmejdaZP4166ZOIM Szczecin 
97.05400Maciej SobieralskiWP13530PAB Poznań 
98.02133Mirosław SorokaLB12800Steinpol Ilanka 1 RzepinM
99.03949Mirosław StawickiWP4360KTB Konin 
100.03960Radosław SzczepańskiKP18330Jantar Toruń 
101.04710Stanisław SzejkoPM4195SPÓJNIA Gdańsk 
102.05446Marek SzukałaWP13530PAB Poznań 
103.03971Karol SzwenkelKP4330Jantar Toruń 
104.03970Tadeusz SzwenkelKP7198Jantar Toruń 
105.05454Bogdan ŚwiątekLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
106.02158Zdzisław ŚwiątekLB12720GSBS Kart-EL GorzówI
107.10531Mirosław ŚwiecaWP4339KTB Konin 
108.08350Władysław TomasiakZP12172MOSiK Dziwnów 
109.03984Jerzy TrescherKP2.5270BIN Aleksandrów Kujawski 
110.02436Krzysztof TumielewiczLB7400GSBS Gorzów Gorzów 
111.02166Jarosław WachnowskiLB18800Steinpol Ilanka 1 RzepinM
112.04730Zbigniew WalczyńskiPM7195ALFA Gdynia 
113.04731Sylwester WalerowiczWP12607KS Unia I Leszno 
114.06128Andrzej WasylkoZP4331ZOIM Szczecin 
115.06129Piotr WasylkoZP7460ZOIM Szczecin 
116.06130Wojciech WaszkiewiczZP2.543MOSiK Dziwnów 
117.04735Wacław WejknisPM13670ANDRZEJKI GdańskI
118.04741Jan WieczorekPM7350SPÓJNIA Gdańsk 
119.12018Andrzej WilemskiKP4330Jantar Toruń 
120.05504Andrzej WitkowskiWP18530PAB Poznań 
121.05505Tomasz WłodarczakWP7620KS Unia I Leszno 
122.04011Michał WłoszekKP4300BIN Aleksandrów Kujawski 
123.04015Tomasz WoźniakKP4330Jantar Toruń 
124.06147Paweł WoźnickiZP4236ZOIM Szczecin 
125.02185Damian WrońskiZP7460ZOIM Szczecin 
126.13989Maciej WzięchKP1209BIN Aleksandrów Kujawski 
127.04751Andrzej ZaleskiPM4670ANDRZEJKI GdańskI
128.05544Jolanta ZiętaraWP4310Budowlani Chodzież 
129.05548Janusz ZwierzyńskiWP7530PAB Poznań 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 50301 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.14:10:52 (0.2814/139) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.