Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/9003 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
II Liga NE
czwartek, 5 maja 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.10455Mirosław AndrzejczakLD2.5203KDK 1 Kutno 
2.10017Paweł BabeckiLD2.5683KDK 1 KutnoI
3.07777Ewa BanaszkiewiczMA13620NOWOGAMES Warszawa 
4.04531Marek BarylewskiMA18545NOWOGAMES Warszawa 
5.04191Przemysław BednarskiWM4350PRIM ETB Ełk 
6.06165Dariusz BiedrzyckiMA45564SPN WarszawaI
7.04067Tomasz BlińskiPD4310Hetman Białystok 
8.05574Przemysław BłaszczykLD12330INWIT - Armatura PTC Pabianice 
9.04197Wojciech BobrekWM7350PRIM ETB Ełk 
10.04198Adolf BocheńskiWM12570OSiR Lidzbark Warmiński 
11.04061Jan BojarynPD4310Hetman Białystok 
12.04157Sławomir BolestaPD7310Hetman Białystok 
13.08109Krzysztof BorkowskiPM2.5153EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
14.08117Grażyna BrewiakMA19800SZABLA PłockM
15.06522Henryk BrodawskiMA12430Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
16.12445Tomasz BrzęckiPM4210KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
17.06526Waldemar BurakowskiMA13545NOWOGAMES Warszawa 
18.07782Piotr ButrynMA7490AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
19.06528Włodzimierz BuzeMA18430Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
20.11633Zdzisław CherekPM215KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
21.07190Paweł ChindelewiczMA12620NOWOGAMES Warszawa 
22.06542Irena ChodorowskaMA18439Spójnia II Warszawa 
23.06543Jan ChodorowskiMA18439Spójnia II Warszawa 
24.07287Tomasz CzajerWM12218OSiR Lidzbark Warmiński 
25.04222Marcin CzarniawskiWM12253PRIM ETB Ełk 
26.13085Jerzy CzerwonkaWM2.5304Vęgoria WCK Węgorzewo 
27.05917Piotr DemiańczukPD4202Hetman Białystok 
28.12129Grzegorz DeptułaWM4570OSiR Lidzbark Warmiński 
29.04559Kazimierz DominiakPM7172EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
30.04560Jarosław DrewingPM4248EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
31.04569Krzysztof FirkusPM2.5248EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
32.04242Andrzej FronczakWM18370SBS Pale Franki Elbląg 
33.06598Karol GałązkaMA4460Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
34.07605Zdzisław GodlewskiWM4112Vęgoria WCK Węgorzewo 
35.06613Ewa GrabowskaMA7373Spójnia II Warszawa 
36.08089Maciej GronowskiPM2300KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
37.04269Eugeniusz HaśkoWM796Vęgoria WCK Węgorzewo 
38.04095Dariusz HutnikPD4264Hetman Białystok 
39.05649Tomasz JochymskiMA7490AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
40.10043Łukasz KalbarczykMA4123AZS UW Warszawa 
41.07801Michał KaniaMA4123AZS UW Warszawa 
42.04296Ryszard KarpWM7117PRIM ETB Ełk 
43.04297Wojciech KarpińskiWM4196SBS Pale Franki Elbląg 
44.10570Wojciech KaźmierczakMA7392AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
45.04301Tadeusz KądzielewskiWM7234PRIM ETB Ełk 
46.04305Marek KlepackiWM4408OSiR Lidzbark Warmiński 
47.04114Grzegorz KonopkoPD4233Hetman Białystok 
48.06697Jarosław KostrzewaMA7176Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
49.13172Tadeusz KościeszaMA4101MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
50.06705Zdzisław KowalewskiMA12430Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
51.06277Janusz KowalówkaWM4253PRIM ETB Ełk 
52.07090Anna KowalskaLD7330INWIT - Armatura PTC Pabianice 
53.04319Dariusz KozłowskiWM7320Vęgoria WCK Węgorzewo 
54.07563Radosław KozłowskiPD493Hetman II Białystok 
55.06334Dariusz KrajewskiMA12800SZABLA PłockM
56.05675Mariusz KraśnickiLD4720KDK 1 KutnoI
57.12006Danuta KrupnikMA4220SZABLA Płock 
58.06722Piotr KruszewskiMA4460Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
59.01427Przemysław KubickiDS2.516ERBUD AZS Polit.IX Wrocław 
60.04622Jan KuchtaPM4285KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
61.07561Marek KuczyńskiWM2.5570OSiR Lidzbark Warmiński 
62.06735Krzysztof KulkaMA7354MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
63.04628Marcin KutPM4400EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
64.04630Jacek LasotaPM7400EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
65.11466Tadeusz LaszczakMA4267Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
66.06746Zdzisław LaszczakMA13430Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
67.04344Marek LichockiWM7370SBS Pale Franki Elbląg 
68.04347Henryk ŁakomskiWM12320Vęgoria WCK Węgorzewo 
69.10209Igor ŁosiewiczMA4176Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
70.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13435OSiR Lidzbark Warmiński 
71.10023Leszek ŁuniewskiMA12800SZABLA PłockM
72.12235Mieczysław MaciążekWM1.5112Vęgoria WCK Węgorzewo 
73.04360Mirosław MakatrewiczWM7570OSiR Lidzbark Warmiński 
74.04363Tomasz MałachowskiWM7350PRIM ETB Ełk 
75.06801Maciej ModrzejewskiMA7530MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
76.06812Jan NadajMA12530MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
77.08316Krzysztof NagielskiWM7349SBS Pale Franki Elbląg 
78.11604Marcin NajbarMA26704SPN WarszawaI
79.06815Piotr NawrockiMA12373Spójnia II Warszawa 
80.05730Wiesław NicińskiLD12720KDK 1 KutnoI
81.11681Ziemowit NowakWM2.5262SBS Pale Franki Elbląg 
82.06830Andrzej OgłoblinMA13530MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
83.06837Marek OsieckiMA7620NOWOGAMES Warszawa 
84.05749Stanisław OwczarekLD18330INWIT - Armatura PTC Pabianice 
85.04396Krzysztof PakułaWM4380OSiR Lidzbark Warmiński 
86.06225Wojciech PalmowskiMA44254SPN Warszawa 
87.04670Mariusz PaterPM7300KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
88.10018Czesław PawłosikLD2.5127KDK 1 Kutno 
89.06346Adam PawłowskiLD7720KDK 1 KutnoI
90.05761Tomasz PiątkowskiMA766Spójnia II Warszawa 
91.04402Ryszard PichlaWM7370SBS Pale Franki Elbląg 
92.04404Wiesław PietrzakWM4160Vęgoria WCK Węgorzewo 
93.06347Karol PokorskiLD7720KDK 1 KutnoI
94.06864Andrzej PotyńskiMA18530MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
95.04063Andrzej PrasalskiPD4140Hetman Białystok 
96.04412Dariusz PrawdzikWM7350PRIM ETB Ełk 
97.06866Cezary PrzasnekMA4404MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
98.05776Jakub PrzerembskiLD4281INWIT - Armatura PTC Pabianice 
99.06877Waldemar RadziakMA12620NOWOGAMES Warszawa 
100.06881Krzysztof RoguskiMA7379MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
101.04435Jan RomotWM7320Vęgoria WCK Węgorzewo 
102.06895Artur RutkowskiMA18430Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
103.10793Natalia SakowskaMA7490AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
104.05802Mirosław SamujłłoLD7330INWIT - Armatura PTC Pabianice 
105.06909Anna SarniakMA18800SZABLA PłockM
106.06921Dariusz SierockiMA4545NOWOGAMES Warszawa 
107.06932Sylwester SmoluchowskiMA7363NOWOGAMES Warszawa 
108.10330Elżbieta SokołowskaLD766INWIT - Armatura PTC Pabianice 
109.08946Małgorzata SokołowskaLD499INWIT - Armatura PTC Pabianice 
110.10331Krzysztof SokołowskiLD766INWIT - Armatura PTC Pabianice 
111.11607Łukasz SoszkaMA2.56704SPN WarszawaI
112.11600Jarosław StachMA2.56704SPN WarszawaI
113.04701Jan StaniszewskiPM4300KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
114.04703Eugeniusz StarzyńskiPM4400EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
115.04473Jerzy SukowWM7370SBS Pale Franki Elbląg 
116.13071Artur SulichMA26704SPN WarszawaI
117.04474Andrzej SulimaWM7320Vęgoria WCK Węgorzewo 
118.08432Kamila SzczepańskaMA7172AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
119.04479Bogdan SzostakWM728OSiR Lidzbark Warmiński 
120.06249Przemysław ŚlesickiMA46704SPN WarszawaI
121.07543Przemysław TeleszyńskiLD1217INWIT - Armatura PTC Pabianice 
122.06363Andrzej TyburaLD4152KDK 1 Kutno 
123.07544Marek TyranLD7330INWIT - Armatura PTC Pabianice 
124.06354Tomasz UrbańskiMA2.5377SZABLA PłockM
125.04127Marian UrwanowiczPD7248Hetman Białystok 
126.04732Michał WantkePM7400EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
127.06355Lech WarwockiLD4720KDK 1 KutnoI
128.06356Maciej WiącekMA7800SZABLA PłockM
129.10373Jerzy WiśniewskiWM4273PRIM ETB Ełk 
130.09755Łukasz WitkowskiMA4441AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
131.09550Jakub WojcieszekMA7490AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
132.07004Piotr WowkonowiczMA7329Spójnia II Warszawa 
133.07005Rafał WowkonowiczMA7329Spójnia II Warszawa 
134.04748Andrzej WyborskiPM4300KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
135.05879Dariusz ZarębskiMA766Spójnia II Warszawa 
136.04755Danuta ŻabickaPM4115EKSPRES z KASZUB Kartuzy 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 50024 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.02:54:46 (0.3117/146) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.