Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2000/9042 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
III Liga SL
sobota, 1 stycznia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.03029Stanisław AdamczykSL4260Senior I KatowiceII
2.14870Mieczysław AntoszSL164TCK Tarnowskie Góry 
3.03035Waldemar BagińskiSL2.5150MORiS Chorzów 
4.03046Alfred BartkowiakSL4230SILESIA-BŁĘKITNI Gliwice 
5.09051Katarzyna BąkSL2106BUKS MDK MOSM II Bytom 
6.03049Tomasz BednarekSL4240BUKS MDK MOSM I Bytom 
7.03056Witold BiałasSL4180GKS Piast IV Gliwice 
8.09793Jan BiernatSL4150SILESIA-EDGAS Gliwice 
9.03063Tadeusz BiskupSL4150MORiS Chorzów 
10.03065Tomasz BobrowskiSL2.572TCK Tarnowskie Góry 
11.03068Michał BojanowskiSL7260Senior I KatowiceII
12.11923Krzysztof BorejszaSL1.5123SILESIA-EDGAS Gliwice 
13.03083Damian BurekSL4204DERBY Katowice 
14.03085Jacek CebulskiSL4217TOM Dąbrowa Górnicza 
15.03087Bogdan CholewikSL4204DERBY Katowice 
16.03094Maciej ChwirutSL4223MCKiS Jaworzno 
17.13791Edward CiesielskiSL1.5137SILESIA-EDGAS Gliwice 
18.03103Robert CimrSL4260Senior I KatowiceII
19.03104Kazimierz CiosSL7186PZITB Bielsko-Biała 
20.11967Jarosław CyrankiewiczSL1152GKS Piast IV Gliwice 
21.03107Jacek CzajaSL2.5168Piast III-Gazobudowa Gliwice 
22.08455Maciej DąbrowskiSL2.5300BUKS MDK MOSM II BytomI
23.09807Piotr DrągSL2.5174Senior I Katowice 
24.07144Tadeusz DudziakSL4186PZITB Bielsko-Biała 
25.02899Mariusz DziechSL1.580GKS Piast IV Gliwice 
26.03129Adam EsnekierSL7191Silesia-ALJAN Gliwice 
27.12510Maciej EsnekierSL2192SILESIA-ELMONT Gliwice 
28.03142Romuald GabryszSL2167DERBY Katowice 
29.03143Edmund GabryśSL495Piast III-Gazobudowa Gliwice 
30.09814Leszek GajosSL1.511Senior I Katowice 
31.12724Damian GałązkaSL1123SILESIA-EDGAS Gliwice 
32.03154Krzysztof GawędzkiSL4139TOM Dąbrowa Górnicza 
33.13806Roman GąskaSL0.5192SILESIA-ELMONT Gliwice 
34.13809Jarosław GłogowskiSL173DDK Brzeziny Śląskie 
35.03168Roman GoszczSL2.5119TOM Dąbrowa Górnicza 
36.03170Cezary GóraSL7109TOM Dąbrowa Górnicza 
37.03172Zbigniew GórskiSL4168Piast III-Gazobudowa Gliwice 
38.14438Robert GruszkaSL1.5156GKS Piast V Gliwice 
39.03151Janusz GrysSL2.561MCKiS Jaworzno 
40.09818Henryk GrządzielSL13115Silesia-ALJAN Gliwice 
41.03188Michał HaczewskiSL4165SILESIA-ELMONT Gliwice 
42.03191Jacek HałatSL4192SILESIA-ELMONT Gliwice 
43.03195Mariusz HerwichSL4192SILESIA-ELMONT Gliwice 
44.11871Magdalena HoleksaSL4271BUKS MDK MOSM II BytomI
45.12727Jolanta JakubiecSL182SILESIA-EDGAS Gliwice 
46.11128Artur JaneczkoSL2.5158JOCKER Oświęcim 
47.03206Maciej JaneczkoSL4174JOCKER Oświęcim 
48.03207Józef JanickiSL7125JOCKER Oświęcim 
49.03211Andrzej JareckiSL4212BUKS MDK MOSM I Bytom 
50.03214Leszek JaworskiSL7118SILESIA-ELMONT Gliwice 
51.03232Grzegorz KaletaSL4198TCK Tarnowskie Góry 
52.03231Halina KaletaSL4198TCK Tarnowskie Góry 
53.03233Paweł KaletaSL2.5300BUKS MDK MOSM II BytomI
54.03234Krzysztof KalitaSL4162DDK Brzeziny Śląskie 
55.09035Agnieszka KamińskaSL2106BUKS MDK MOSM II Bytom 
56.03245Korneliusz KempaSL222GKS Piast IV Gliwice 
57.03254Marek KolczokSL4198TCK Tarnowskie Góry 
58.12712Piotr KondziołkaSL2192SILESIA-ELMONT Gliwice 
59.07340Miron KonieczniakSL2.555SILESIA-EDGAS Gliwice 
60.03256Henryk KopernokSL4204DERBY Katowice 
61.10969Wojciech KosibaSL2.596MORiS Chorzów 
62.02695Łukasz KostekSL2112JOCKER Oświęcim 
63.03453Agata KostkaSL2.5154GKS Piast V Gliwice 
64.03260Michał KostkaSL2.5154GKS Piast V Gliwice 
65.03261Marek KosturSL4158TOM Dąbrowa Górnicza 
66.03262Renata KoszowskaSL4223MCKiS Jaworzno 
67.03263Zbigniew KoszowskiSL4223MCKiS Jaworzno 
68.08694Roman KościelnySL220DDK Brzeziny Śląskie 
69.07343Janusz KozulaSL4157PZITB Bielsko-Biała 
70.03281Leszek KrzeczekSL7186PZITB Bielsko-Biała 
71.03285Ewa KrzeszowskaSL4108Piast III-Gazobudowa Gliwice 
72.03286Światosław KrzeszowskiSL474Piast III-Gazobudowa Gliwice 
73.03291Jerzy KubikSL286DDK Brzeziny Śląskie 
74.03293Patryk Kuczera-DygaSL4230SILESIA-BŁĘKITNI Gliwice 
75.10374Bogdan KukułaSL262MORiS Chorzów 
76.02714Barbara KulawikSL4225Senior I KatowiceII
77.03302Mieczysław KuzaSL2.547DDK Brzeziny Śląskie 
78.11420Jakub KuźmaSL0.5118GKS Piast V Gliwice 
79.11044Angelika LechowskaSL262MORiS Chorzów 
80.02722Barbara LesieckaSL7225Senior I KatowiceII
81.12106Urszula LewickaSL2158DERBY Katowice 
82.03312Leonard LewickiSL2.535MORiS Chorzów 
83.03313Rafał LichawskiSL2130GKS Piast V Gliwice 
84.11856Piotr ŁukaszekSL2223MCKiS Jaworzno 
85.03332Zdzisław MałekSL7240BUKS MDK MOSM I Bytom 
86.07369Zbigniew MańdokSL4186PZITB Bielsko-Biała 
87.03337Andrzej MaszczyszynSL7168Piast III-Gazobudowa Gliwice 
88.03339Jerzy MaturaSL2142BUKS MDK MOSM II BytomI
89.12728Czesław MichalakSL7168Piast III-Gazobudowa Gliwice 
90.09951Jacek MichalskiSL2158TOM Dąbrowa Górnicza 
91.03377Krzysztof MomotSL4174JOCKER Oświęcim 
92.03386Bogdan NazarewiczSL2.5162DDK Brzeziny Śląskie 
93.07380Marek NiedbachSL2123GKS Piast IV Gliwice 
94.08716Jerzy NiemiecSL2.5162DDK Brzeziny Śląskie 
95.08719Mirosław NowackiSL7223MCKiS Jaworzno 
96.03393Marek NowakowskiSL7240BUKS MDK MOSM I Bytom 
97.07388Grzegorz PanekSL2123GKS Piast IV Gliwice 
98.13573Katarzyna ParciaSL248SILESIA-ELMONT Gliwice 
99.09876Rafał ParkitnySL2.5300BUKS MDK MOSM II BytomI
100.12515Tadeusz ParylakSL495Piast III-Gazobudowa Gliwice 
101.03411Anna PasekSL2.5191TCK Tarnowskie Góry 
102.03412Jacek PasekSL4191TCK Tarnowskie Góry 
103.03420Leszek PęczkowskiSL2.5204DERBY Katowice 
104.03421Jacek PiątekSL4204DERBY Katowice 
105.03426Adam PietrzakSL7240BUKS MDK MOSM I Bytom 
106.03434Grzegorz PlewniakSL4174JOCKER Oświęcim 
107.03435Ireneusz PłochaSL2.5100TOM Dąbrowa Górnicza 
108.11857Sławomir PopieleckiSL2.5223MCKiS Jaworzno 
109.03442Dariusz PotuszyńskiSL2.522GKS Piast IV Gliwice 
110.03444Jerzy PrijmaSL4204Senior I Katowice 
111.08735Janusz ReichSL2.514DDK Brzeziny Śląskie 
112.03469Marzena RopskaSL422GKS Piast IV Gliwice 
113.03470Zofia RożniatowskaSL2.5130GKS Piast IV Gliwice 
114.03471Bolesław RożniatowskiSL4123GKS Piast IV Gliwice 
115.03476Ireneusz SapotaSL2.586DDK Brzeziny Śląskie 
116.03482Krystyna Schaller-SerwińskaSL2.521Piast III-Gazobudowa Gliwice 
117.03483Roman SerwińskiSL2.5115Piast III-Gazobudowa Gliwice 
118.03489Zygmunt SienickiSL13240BUKS MDK MOSM I Bytom 
119.11966Janusz SkirłoSL1152GKS Piast IV Gliwice 
120.03492Włodzimierz SkowrońskiSL1239Silesia-ALJAN Gliwice 
121.03496Marek SkulimowskiSL4240BUKS MDK MOSM I Bytom 
122.03498Zbigniew SłabySL4217TOM Dąbrowa Górnicza 
123.03499Andrzej SładkiSL7260Senior I KatowiceII
124.03504Witold SmętekSL4102MCKiS Jaworzno 
125.03506Jan SobolSL7210Silesia-ALJAN Gliwice 
126.13138Józef SordylSL4157PZITB Bielsko-Biała 
127.11666Zbigniew StachniukSL1.569SILESIA-EDGAS Gliwice 
128.08741Jan StachowskiSL2.5150MORiS Chorzów 
129.03516Krzysztof StanikSL2.5118BUKS MDK MOSM II Bytom 
130.08743Jerzy StaszakSL7230SILESIA-BŁĘKITNI Gliwice 
131.09787Jan SynowiecSL2.547DDK Brzeziny Śląskie 
132.08746Aleksandra SzczepańskaSL0.582MORiS Chorzów 
133.08747Waldemar SzczepańskiSL182MORiS Chorzów 
134.03529Jacek SzczerbowskiSL4174JOCKER Oświęcim 
135.07421Tadeusz SzendzielarzSL4186PZITB Bielsko-Biała 
136.03532Edwin SzenkelbachSL7210Silesia-ALJAN Gliwice 
137.07412Grzegorz SzklarzSL289GKS Piast V Gliwice 
138.03538Zbigniew SzusterSL2.528DERBY Katowice 
139.12516Janusz SzwajkoszSL2.548Piast III-Gazobudowa Gliwice 
140.03543Tomasz SzymczykSL2.5177DERBY Katowice 
141.07337Aleksandra ŚwiątkowskaSL496Silesia-ALJAN Gliwice 
142.03547Jan ŚwiątkowskiSL7210Silesia-ALJAN Gliwice 
143.03548Adam ŚwiderSL2.5230SILESIA-BŁĘKITNI Gliwice 
144.03558Maciej TuchorskiSL1.5106GKS Piast V Gliwice 
145.03559Artur TunkelSL2.5156GKS Piast V Gliwice 
146.07424Janusz WardasSL2.5186PZITB Bielsko-Biała 
147.03577Edward WareckiSL2.520DDK Brzeziny Śląskie 
148.03578Dietmar WarzechaSL4198TCK Tarnowskie Góry 
149.07428Izabela WeinholdSL4300BUKS MDK MOSM II BytomI
150.03581Andrzej WęglarzSL2.541MCKiS Jaworzno 
151.09903Michał WitkowskiSL1.5123SILESIA-EDGAS Gliwice 
152.03590Janusz WituszyńskiSL2.5113DDK Brzeziny Śląskie 
153.03592Andrzej WłodarczykSL7116BUKS MDK MOSM I Bytom 
154.11421Wojciech WnętrzakSL0.5156GKS Piast V Gliwice 
155.03593Grzegorz WodeckiSL4139TOM Dąbrowa Górnicza 
156.12261Krystian WonchałaSL173DDK Brzeziny Śląskie 
157.03604Wiktor WoźniakSL4180GKS Piast IV Gliwice 
158.03608Wojciech WójtowiczSL2.5137SILESIA-EDGAS Gliwice 
159.03616Rudolf ZającSL7105Silesia-ALJAN Gliwice 
160.03621Krzysztof ZielińskiSL4217TOM Dąbrowa Górnicza 
161.03623Mirosław ZiemskiSL296TCK Tarnowskie Góry 
162.13174Ryszard ZwolakSL2174JOCKER Oświęcim 
163.07500Roman ZwonekSL2.580DDK Brzeziny Śląskie 
164.03628Andrzej ŻukSL2.5150MORiS Chorzów 
165.03629Tadeusz ŻurawskiSL4150SILESIA-EDGAS Gliwice 
166.03631Adam ŻywiecSL2.580GKS Piast IV Gliwice 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 24892 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.03:28:27 (0.3391/176) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.