Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2066/9426 turniej par

szczegóły imprezy

51. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
Kongresowy Turniej Par Mikstowych
piątek, 22 lipca 2011r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.05242
04665
Ewa Mielcarzewicz
Kazimierz Omernik
WP
WP
4
18
66.1239III
III
2.06551
 
Jacek Ciechomski
Rozalie Ronen
MA
ISR
18
5
64.9537 
 
3. 
 
Bogdan Bollack
Helena Bollack
BE
BE
5
5
59.9135 
 
4.04577
04735
Gabriela Gnacińska
Wacław Wejknis
PM
PM
7
13
59.4833 
 
5.09008
03992
Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
KP
KP
4
18
58.9431 
 
6.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
58.8229 
 
7. 
 
Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
UKR
UKR
5
5
58.6427 
 
8.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
58.4025 
 
9.00516
04684
Aldona Chrenowska
Józef Pochroń
PM
PM
2.5
18
58.3323 
 
10.08129
02618
Edward Bednarczyk
Zofia Czarnecka
PM
PM
4
2
58.1421 
 
11.04719
04848
Artur Toeplitz
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
57.4819 
 
12.04250
 
Bogusław Gierulski
Wiesława Kasperek
WM
WM
19
4
57.3217 
 
13.07052
14285
Edmund Czubak
Olga Długosz
MA
MP
7
2
57.2815 
 
14.01539
01643
Wojciech Olański
Ewa Sobolewska
PD
MA
19
13
57.0613 
 
15.04212
04823
Mirosław Cichocki
Małgorzata Sawicka
WM
ZP
18
18
56.5911 
 
16.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
18
56.079 
 
17.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
55.918 
 
18.09423
06822
Jacek Kostur
Anna Nosalska
MP
MA
4
7
54.478 
 
19.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
54.407 
 
20.04623
 
Andrzej Kulikowski
Magdalena Wąsowska
PM
NZ
2.5
0
54.217 
 
21.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
MA
2
18
54.067 
 
22.05279
04699
Jadwiga Nowak
Krzysztof Sikorski
WP
PM
7
18
54.006 
 
23.04588
04755
Sławomir Henclik
Danuta Żabicka
PM
PM
18
4
53.716 
 
24.15478
11462
Igor Byckiewicz
Olga Byckiewicz
PD
PD
1
1
53.526 
 
25.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
2.5
53.325 
 
26.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
52.755 
 
27.07777
 
Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
MA
NO
13
5
51.845 
 
28.08474
08243
Marta Gackowska
Jacek Gackowski
KP
KP
4
7
51.484 
 
29.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
51.414 
 
30.04602
10032
Aleksander Kasprzak
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
18
2.5
51.114 
 
31.10782
05213
Joanna Małecka
Paweł Małecki
WP
WP
2
7
51.003 
 
32.04552
10817
Leszek Czarnobaj
Bożena Rybus
PM
PM
2.5
2
50.943 
 
33.14982
 
Paweł Łużecki
Halina Sułkowska
PM
NZ
0
0
50.943 
 
34.04775
04772
Karina Drobiniak
Bogusław Dyk
PM
PM
4
12
50.532 
 
35.14178
13217
Michał Chudański
Judyta Rutkowska
PK
PM
1.5
1
50.512 
 
36.14847
04165
Nataliya Koshcheyeva
Ihar Radiukevich
PD
PD
0
2.5
50.272 
 
37.08950
07849
Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
18
49.931 
 
38.04411
06318
Zbigniew Prasek
Violetta Toeplitz
PM
PM
4
2
49.651 
 
39.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2
7
49.611 
 
40.14434
14435
Alison Nissen
Roman Rudnicki
PM
PM
0.5
0.5
49.60  
 
41.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2
1.5
49.59  
 
42.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
49.49  
 
43.11803
11809
Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
PM
PM
2
4
49.30  
 
44.04760
11090
Antoni Adamiec
Elżbieta Sinkowska
PM
PM
4
2
49.25  
 
45.04109
04553
Łukasz Brede
Elżbieta Czekaj
MA
PM
12
7
49.21  
 
46.08472
 
Andrzej Michałowski
Elżbieta Pasiuk
PM
NZ
2.5
0
48.18  
 
47.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
48.11  
 
48.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
47.92  
 
49.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
47.88  
 
50. 
 
Halina Bubella-Juzoń
Ryszard Stasiewski
PM
PM
0
0
47.67  
 
51.01224
12320
Marek Bałdysz
Zofia Bałdysz
LB
DS
12
0.5
47.01  
 
52.07409
09550
Anna Pełszyńska
Jakub Wojcieszek
SL
MA
4
7
46.87  
 
53.08117
05056
Grażyna Brewiak
Rafał Jagniewski
MA
WP
18
18
46.83  
 
54.04693
04850
Andrzej Rutkiewicz
Krystyna Widerska
PM
PM
2.5
4
46.81  
 
55.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
MA
12
18
46.59  
 
56.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
46.43  
 
57.12419
15131
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
DS
0
0
46.36  
 
58.14707
14705
Irina Azarova
Victor Lipnitski
PD
PD
0
1
45.80  
 
59.04567
04673
Teresa Fabijanowska
Witold Piątkowski
PM
PM
4
4
45.73  
 
60.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2.5
45.71  
 
61.04545
15059
Roman Budzik
Agata Chojnicka
PM
PM
13
0
45.18  
 
62.15134
13592
Jolanta Bartczak
Jerzy Jankowiak
PM
WP
0
1
44.56  
 
63.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
DS
4
18
44.31  
 
64.08068
 
Rafał Smoczyński
Angelika Toeplitz
PM
PM
2
0
43.67  
 
65. 
 
Marilyn Malinowska
Artur Malinowski
GB
GB
5
5
43.39  
 
66.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
4
2
43.38  
 
67.15313
04829
Małgorzata Augustyn
Marek Pietrzak
WP
PM
0
2.5
43.34  
 
68.09689
12010
Joanna Śliwowska
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2.5
43.27  
 
69.11633
13853
Zdzisław Cherek
Barbara Miecznikowska
PM
PM
2
2
43.19  
 
70.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
43.10  
 
71.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
2
42.81  
 
72.08541
04776
Mirosław Całka
Barbara Falkowska
PM
PM
2
4
41.99  
 
73.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
7
41.93  
 
74.12229
14568
Robert Rychlicki
Magdalena Wójciak
KP
KP
2.5
1
41.11  
 
75.10146
06845
Katarzyna Paluchowska
Tomasz Paluchowski
MA
MA
1
12
40.12  
 
76.06305
06306
Joanna Wielechowska
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
7
7
38.29  
 
77.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
1
1
37.87  
 
78.14944
08125
Zuzanna Armatyńska
Michał Armatyński
PM
PM
0
2.5
35.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 968 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2011/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.14:44:08 (0.3255/170) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.