Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/9544 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Liga Okręgowa - grupa legnicko-wałbrzyska
czwartek, 30 czerwca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.13625Krystian OstrowskiDS1150DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
2.08194Leszek UrbańczykDS4150DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
3.10475Mieczysław WalczykDS2133DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
4.09572Edward KasińskiDS4125DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
5.01426Jerzy KubicaDS2.5108DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
6.13772Leszek RzepeckiDS2.591DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
7.12420Sławomir WaszczukDS183DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
8.15400Andrzej OstrowskiDS058DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
9.12186Marian FlisiakDS2.541DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
10.01582Janusz PrzybyłowiczDS2.525DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
11.13778Jerzy DwernickiDS0125JKBS Jawor 
12.01409Jarosław KowalikDS4125JKBS Jawor 
13.10483Jan KrakowskiDS2125JKBS Jawor 
14.10484Ludwik KurzejaDS2.5125JKBS Jawor 
15.13777Zbigniew BąkDS1.597JKBS Jawor 
16.01755Roman WyszowskiDS462JKBS Jawor 
17.13141Lech WoszczyńskiDS2.527JKBS Jawor 
18.10482Adam GarcarekDS413JKBS Jawor 
19.13779Andrzej ChomiczewskiDS2.5140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
20.01328Józef GrybelDS2.5140KBS Milkowice II Miłkowice 
21.01592Ryszard RączkowskiDS2.5140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
22.10503Bronisław TabiszDS2140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
23.13118Andrzej JaniakDS1.5132KBS Milkowice II MiłkowiceIII
24.13119Ryszard WodzińskiDS1.5108KBS Milkowice II MiłkowiceIII
25.11758Eugeniusz GąskaDS270KBS Milkowice II Miłkowice 
26.09574Krzysztof KłusekDS1.570KBS Milkowice II Miłkowice 
27.09556Andrzej BarełkowskiDS1.5130KBS Miłkowice I Miłkowice 
28.08190Adam CybulakDS2130KBS Miłkowice I Miłkowice 
29.09566Bronisław GrybelDS1.5130KBS Miłkowice I MiłkowiceIII
30.01329Stanisław GrybelDS2130KBS Miłkowice I Miłkowice 
31.08165Marek CzerniawskiDS2.5101KBS Miłkowice I Miłkowice 
32.01526Ryszard NiziałekDS293KBS Miłkowice I Miłkowice 
33.09646Adam StachuraDS1.586KBS Miłkowice I Miłkowice 
34.08153Henryk WiszniewskiDS2.572KBS Miłkowice I Miłkowice 
35.01327Bolesław GrybelDS1.521KBS Miłkowice I Miłkowice 
36.13185Jarosław KuźniarDS0.5100KLS Piechowice 
37.13188Liwiusz RosDS1100KLS Piechowice 
38.13726Krzysztof BaranowskiDS188KLS Piechowice 
39.13187Lech RębiszDS183KLS Piechowice 
40.14124Katarzyna RębiszDS0.572KLS Piechowice 
41.13584Włodzimierz KubasDS1.566KLS Piechowice 
42.13186Ewa NowakDS0.544KLS Piechowice 
43.15089Paweł BruzdaDS033KLS Piechowice 
44.15090Daniel SzyłejkoDS033KLS Piechowice 
45.15434Bogdan ŁukowskiDS027KLS Piechowice 
46.01232Andrzej BartosikDS4120KS Konfeks II Legnica 
47.01265Stanisław CieślaDS4120KS Konfeks II Legnica 
48.01270Grzegorz CzapulakDS4120KS Konfeks II Legnica 
49.01481Jerzy MałekDS2.5120KS Konfeks II Legnica 
50.01490Jan MaślankaDS2.5120KS Konfeks II Legnica 
51.01628Roman SiwiecDS2120KS Konfeks II Legnica 
52.08142Szymon RajchmanDS2.560KS Konfeks II Legnica 
53.01671Zbigniew SzandułaDS2.560KS Konfeks II Legnica 
54.01576Jerzy PoznarDS446KS Konfeks II Legnica 
55.01237Marian BeźnicDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
56.08478Władysław MyśkówDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
57.13192Jerzy RochowiczDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
58.01703Jan TurDS7135KTB Impas I Kamienna Góra 
59.09571Jerzy KarolkiewiczDS2.575KTB Impas I Kamienna Góra 
60.01238Jerzy BiałasDS2.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
61.10492Daniel KrupowiczDS2110KTB Impas II Kamienna Góra 
62.01425Józef KrzyżakDS2.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
63.09648Elżbieta StasikowskaDS2110KTB Impas II Kamienna Góra 
64.11564Irena WieczorkiewiczDS1.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
65.01431Józef KuczaDS2.597KTB Impas II Kamienna Góra 
66.01342Dominik HomoncikDS273KTB Impas II Kamienna Góra 
67.14489Adam KowalskiDS0.530KTB Impas II Kamienna Góra 
68.13126Lesław GrakowiczDS1105SBS Impas II Lubin 
69.13572Marek KacprzyńskiDS1105SBS Impas II Lubin 
70.13127Stanisław SulimaDS1105SBS Impas II Lubin 
71.13125Wiesław PytkaDS299SBS Impas II Lubin 
72.13123Andrzej ŁadaDS1.581SBS Impas II Lubin 
73.14458Paweł GórzyńskiDS0.575SBS Impas II Lubin 
74.13774Sebastian GrocholskiDS0.564SBS Impas II Lubin 
75.11534Marek MazurekDS0.540SBS Impas II Lubin 
76.11533Jan GrocholskiDS1.523SBS Impas II Lubin 
77.13116Tomasz GoldmanDS1115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
78.01429Ryszard KubikDS4115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
79.15125Daniel MujstraDS0115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
80.08144Ireneusz SiemieniakoDS2115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
81.08155Ryszard WróblewskiDS2115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
82.15265Jan ChłondDS2.595ŚSS Bolko II Wałbrzych 
83.15124Jan KozakDS083ŚSS Bolko II Wałbrzych 
84.08186Dorota JończykDS1.512ŚSS Bolko II Wałbrzych 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7855 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-02 g.15:15:25 (0.2139/94) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.