Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2076/9655 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

50. Festiwal Brydżowy
pary open
piątek, 9 września 2011r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.06488Wiesław AndrukMA79 
2.04109Łukasz BredeMA1233 
3.06528Włodzimierz BuzeMA1828 
4.06551Jacek CiechomskiMA1863 
5.03104Kazimierz CiosSL74 
6.02615Bożena CzarskaMP716 
7.07710Andrzej DudzikMP12189II
8.03124Zbigniew DurańczykSL74 
9.13970Leszek FaberMP1.516 
10.05611Dominik FilipowiczWP1227 
11.01807Roman GrzelakSL7119 
12.02667Bartłomiej IgłaMP733 
13.13029Dominik JarmocikZP2.528 
14.05642Barbara JarotaMA79 
15.10054Andrzej JaszczakMA1345 
16.03214Leszek JaworskiSL740 
17.02673Marek JaworskiMP7189II
18.11573Piotr KazubPM2.53 
19.05111Wit KlapperMP191 
20.14983Andrzej KonczakWP43 
21.06689Andrzej KondejaMA129 
22.07341Ireneusz KowalczykSL1870 
23.01831Marian KupnickiWP15171III
24.03302Mieczysław KuzaSL2.58 
25.11466Tadeusz LaszczakMA454 
26.08978Jacek LeśniczakWP13100 
27.05691Grzegorz LewaciakLD1836 
28.01840Leszek MajdańskiWP13171III
29.03337Andrzej MaszczyszynSL78 
30.01846Andrzej MaterlaOP4159 
31.06341Grzegorz NarkiewiczMA1910 
32.05739Robert NowickiWP13100 
33.04662Michał NowosadzkiMA18197I
34.02959Sławomir OlechMA1839 
35.01858Marek OliwaOP4159 
36.06346Adam PawłowskiLD724 
37.07313Jerzy PietruszaMP457 
38.03426Adam PietrzakSL74 
39.04829Marek PietrzakPM2.524 
40.01577Aleksander PoznyszDS1225 
41.05341Jacek PszczołaMA2445 
42.05789Jarosław RomaniukMA79 
43.06887Jacek RomańskiSL24119 
44.07109Jerzy RonkeLD1236 
45.06895Artur RutkowskiMA1854 
46.06904Lech SadośWP124 
47.12419Iwona SarkowskaDS0.56 
48.12634Monika SautauxMP2.557 
49.05374Cezary SerekWP710 
50.02794Ryszard SkotarskiMP715 
51.07114Waldemar SkóraLD763 
52.03497Jerzy SkwarkSL7185II
53.07452Daniel SmazaSL482 
54.03502Wiesław SmazaSL782 
55.10534Waldemar SroczyńskiMP4174II
56.07642Witold StachnikMP415 
57.05830Robert StolińskiMA1240 
58.07725Grzegorz SupersonMP41 
59.06954Adam SuwikMA1827 
60.08450Waldemar SzelkaSL725 
61.07337Aleksandra ŚwiątkowskaSL47 
62.03547Jan ŚwiątkowskiSL77 
63.06973Piotr TuszyńskiMA24174II
64.04740Piotr WiankowskiMA12197I
65.06994Tomasz WiśniewskiMA1270 
66.07431Marek WitekSL18185II
67.09550Jakub WojcieszekMA739 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4012 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-14 g.21:05:32 (0.1830/77) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.