Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
powrót do listy klas sportowych
normy klas sportowych (PZBS)

Lista zawodników
z aktualnymi klasami sportowymi

Klasa międzynarodowa mistrzowska

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 następna »
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
2.19120David Bakhshi WP19AM-
3.01223Cathy Bałdysz DS19AMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
4.12320Sophia Bałdysz  DS7MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
5.04887Olech Bestrzyński WP17AEGRICON STARKA PAB Poznań
6.08312Piotr Bizoń   SL21AM1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
7.08117Grażyna Brewiak PM19AM1GTB - Expres z Kaszub
8.07291Krzysztof Buras  MA24ASEBridge24.pl
9.06540Bartosz Chmurski  MA24ASEBridge24.pl 2.
10.12450Katarzyna Dufrat PM15AESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
11.08203Wojciech Gaweł  MA19AMEBridge24.pl
12.08513Piotr Gawryś   DS24ASEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
13.01347Piotr Ilczuk LU18AMESYNERGIA Lublin
14.05056Rafał Jagniewski  MA21AMEBridge24.pl
15.04108Przemysław Janiszewski  SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
16.06658Jacek Kalita  MA24ASEBridge24.pl
17.09138Danuta Kazmucha OP17A1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
18.12197Michał Klukowski   PM24ASESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
19.16255Joanna Kokot  DS3MR2KS AZS Wratislavia VIII WR
20.07809Piotr Kołuda LU17AESYNERGIA Lublin
21.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
22.05176Michał Kwiecień   PM24ASESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
23.10209Igor Łosiewicz MA9MMEMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
24.09357Arkadiusz Majcher MA11MM2ESKOM
25.19121Artur Malinowski WP19AM-
26.11550Piotr Marcinowski DS11MMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
27.13438Rafał Marks MA11MM1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
28.01115Krzysztof Martens   WP24AS-TZBS Kalisz
29.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24ASEBridge24.pl
30.04662Michał Nowosadzki  MA24ASEBridge24.pl
31.15259Dominika Ocylok  DS3MR2KS AZS Wratislavia VIII WR
32.01539Wojciech Olański   WM21AMEESBS VITAS Elbląg
33.05341Jacek Pszczoła  MA24ASEBridge24.pl
34.06909Anna Sarniak OP21AM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
35.05374Cezary Serek WP17A-PAB Poznań
36.04852Marta Sikora PM5MK1GTB - Expres z Kaszub
37.01661Włodzimierz Starkowski   PM24ASESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
38.02806Wojciech Strzemecki  MA21AMEBridge24.pl
39.15803Monika Suchodolska  PM3MR3Game Over Gdańsk
40.07725Grzegorz Superson MP13A3Splinter Cracovia
41.11903Paweł Szymaszczyk MA9MM1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
42.09146Piotr Tuczyński  MA24ASEBridge24.pl 2.
43.07242Vytautas Vainikonis   WM17AEESBS VITAS Elbląg
44.09755Łukasz Witkowski SW15AESPS CONSTRUCTION Kielce
45.09550Jakub Wojcieszek MA17A3Taka sobie drużyna brydżowa
46.18760Joanna Zalewska  MA3MR-Singleton Warszawa
47.17030Anna Zaręba  MA4MK3BATMIX Warszawa
48.08158Piotr Zatorski  PM21AMESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
49.11319Przemysław Zawada  MA19AMEBridge24.pl
50.15477Krzysztof Żak PM7MMEGTB ANDRZEJKI Gdańsk
« poprzednia 1 2 następna »

Łącznie 51 osób.

Ostatnia aktualizacja: 4 lutego 2020r.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-05 g.02:38:56 (0.6597/9) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.