Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Opolski (OP)

« poprzednia 1 2 3 4 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
1.04842Leszek Sztyrak OP19AM26821EAJ SYNIS DIAMENT Opole
2.01865Andrzej Pawlak  OP17A21650EAJ SYNIS DIAMENT Opole
3.15595Maciej Dąbrowski OP9MM16118EAJ SYNIS DIAMENT Opole
4.01807Roman Grzelak OP15A132472AJ SYNIS DIAMENT Opole II
5.10450Jacek Dmowski OP13A11601EAJ SYNIS DIAMENT Opole
6.07854Witalis Talar OP13A10776EAJ SYNIS DIAMENT Opole
7.11600Jarosław Stach OP9MM10561EAJ SYNIS DIAMENT Opole
8.05423Jeremi Stępiński OP19AM10125EAJ SYNIS DIAMENT Opole
9.01643Ewa Sobolewska OP15A61562AJ SYNIS DIAMENT Opole II
10.13071Artur Sulich OP7MM4982EAJ SYNIS DIAMENT Opole
11.08450Waldemar Szelka OP9MM32312AJ SYNIS DIAMENT Opole II
12.07124 Ryszard Lachowicz  OP9MM1517-
13.09206Cezary WołczakOP7MM15092AJ SYNIS DIAMENT Opole II
14.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM13542AJ SYNIS DIAMENT Opole II
15.01881Marek SkotnicznyOP7MM13172AJ SYNIS DIAMENT Opole II
16.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM13163WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
17.01231Longin Bartnik  OP7MM11652AJ SYNIS DIAMENT Opole II
18.01910Roman Zabłocki  OP5MK9953KB RODŁO Opole
19.01902Sławomir WiszniewskiOP4MK9832RSB RODŁO
20.01824Andrzej Kazimierowicz  OP4MK966OBLOTKA Dobrodzień
21.01822Andrzej Jurkiewicz  OP4MK9212AJ SYNIS DIAMENT Opole II
22.01858Marek OliwaOP5MK8872RSB RODŁO
23.07130Eugeniusz KonikOP4MK875OBLOTKA Dobrodzień
24.01901Jerzy Wiszniewski  OP5MK8483MKS Strzelce Opolskie
25.01839Maciej MacewiczOP7MM7333MICHALAK Kolonowskie
26.01792Alfred Czech OP7MM7273KB RODŁO Opole
27.01843Mieczysław Małek  OP5MK7202AJ SYNIS DIAMENT Opole II
28.01868Włodzimierz Pocztowski  OP7MM6553WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
29.09167Edward Bondarewicz  OP5MK6072RSB RODŁO
30.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM6053WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
31.11161Marek Werner OP4MK5972AJ SYNIS DIAMENT Opole II
32.01820Marek JezierzańskiOP5MK5963PIAST BPEC Brzeg
33.11155Marek BendaOP4MK5793PIAST BPEC Brzeg
34.01835Bogdan Lipczak OP7MM5743WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
35.09192Radosław Sawicki OP5MK5712RSB RODŁO
36.01846Andrzej MaterlaOP5MK5682RSB RODŁO
37.01879Jerzy Serafin OP5MK5522RSB RODŁO
38.05585Stanisław Ciach  OP4MK4993WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
39.01817Ryszard Jakubowski OP11MM4983KB RODŁO Opole
40.01803Stanisław Górski  OP5MK494OBLOTKA Dobrodzień
41.01916Dariusz Zbieg OP4MK4712RSB RODŁO
42.01874Dariusz Reguła OP7MM4403MICHALAK Kolonowskie
43.01892Leszek SzymaniecOP5MK4333MKS Strzelce Opolskie
44.07327Andrzej Huńka OP4MK421OZAWSZE RAZEM Kluczbork
 07126Janusz Kurdej  OP5MK4213MICHALAK Kolonowskie
46.01825Adam Klimala   OP11MM3803KB RODŁO Opole
47.07172 Zbigniew Gmoch OP9MM378-
48.01907Piotr Woźniak OP5MK372-
49.15649Janusz Kuśmierczyk  OP3MR3673WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
50.09201Tomasz Walania OP4MK3433MICHALAK Kolonowskie
« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Łącznie 155 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.00:06:21 (0.1938/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.