Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Opolski (OP)

« poprzednia 1 2 3 4 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
1.09138Danuta Kazmucha OP17A35999-
2.06909Anna Sarniak OP21AM34944-
3.04842Leszek Sztyrak OP19AM29252EAJ SYNIS DIAMENT Opole
4.01865Andrzej Pawlak  OP17A24881EAJ SYNIS DIAMENT Opole
5.15595Maciej Dąbrowski OP11MM19033EAJ SYNIS DIAMENT Opole
6.01807Roman Grzelak OP15A132472AJ SYNIS DIAMENT Opole II
7.11600Jarosław Stach OP9MM12590EAJ SYNIS DIAMENT Opole
8.05423Jeremi Stępiński OP19AM12535EAJ SYNIS DIAMENT Opole
9.07854Witalis Talar OP13A11574EAJ SYNIS DIAMENT Opole
10.09822Zdzisław Ingielewicz  OP7MM9845-
11.01739Rafał Wolański OP7MM7941-
12.01643Ewa Sobolewska OP15A65912AJ SYNIS DIAMENT Opole II
13.13071Artur Sulich OP7MM5021EAJ SYNIS DIAMENT Opole
14.01345Maciej Hutyra OP7MM4507-
15.08450Waldemar Szelka OP9MM32312AJ SYNIS DIAMENT Opole II
16.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM15292AJ SYNIS DIAMENT Opole II
17.07124 Ryszard Lachowicz  OP9MM1517-
18.09206Cezary WołczakOP7MM15092AJ SYNIS DIAMENT Opole II
19.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM13193WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
20.01881Marek SkotnicznyOP7MM13172AJ SYNIS DIAMENT Opole II
21.01231Longin Bartnik  OP7MM11842AJ SYNIS DIAMENT Opole II
22.07130Eugeniusz KonikOP4MK1073OBLOTKA Dobrodzień
23.01824Andrzej Kazimierowicz  OP4MK1069OBLOTKA Dobrodzień
24.01910Roman Zabłocki  OP5MK10353KB RODŁO Opole
25.01902Sławomir WiszniewskiOP4MK9832RSB RODŁO
26.01901Jerzy Wiszniewski  OP5MK9253MKS Strzelce Opolskie
27.01822Andrzej Jurkiewicz  OP4MK9212AJ SYNIS DIAMENT Opole II
28.01858Marek OliwaOP5MK8882RSB RODŁO
29.01820Marek JezierzańskiOP5MK8163PIAST BPEC Brzeg
30.11155Marek BendaOP4MK7993PIAST BPEC Brzeg
31.01839Maciej MacewiczOP7MM7343MICHALAK Kolonowskie
32.01792Alfred Czech OP7MM7273KB RODŁO Opole
33.01843Mieczysław Małek  OP5MK7202AJ SYNIS DIAMENT Opole II
34.01868Włodzimierz Pocztowski  OP7MM6703WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
35.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM6203WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
36.09167Edward Bondarewicz  OP5MK6072RSB RODŁO
37.11161Marek Werner OP4MK5972AJ SYNIS DIAMENT Opole II
38.01835Bogdan Lipczak OP7MM5763WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
39.09192Radosław Sawicki OP5MK5712RSB RODŁO
40.01846Andrzej MaterlaOP5MK5682RSB RODŁO
41.01879Jerzy Serafin OP5MK5522RSB RODŁO
42.01892Leszek SzymaniecOP5MK5123MKS Strzelce Opolskie
43.05585Stanisław Ciach  OP4MK5103WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
44.01803Stanisław Górski  OP5MK500OBLOTKA Dobrodzień
 01817Ryszard Jakubowski OP11MM5003KB RODŁO Opole
46.01916Dariusz Zbieg OP4MK4782RSB RODŁO
47.01874Dariusz Reguła OP7MM4403MICHALAK Kolonowskie
48.07126Janusz Kurdej  OP5MK4383MICHALAK Kolonowskie
49.07327Andrzej Huńka OP4MK422OZAWSZE RAZEM Kluczbork
50.09201Tomasz Walania OP4MK4013MICHALAK Kolonowskie
« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Łącznie 161 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-18 g.03:57:11 (0.1801/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.